0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Buraya rüya için yazacağım hiç aklıma gelmezdi ama çok tuhafti.Ruyamda bi mezarlıkta bi kaç tane adamın bayrak vs astigini görüyordum.Burasi şehitlik diyorlardı bende yardım için yanlarındaydim güya.Sonra içlerinde uzun boylu beyaz tenli bı adam beni başka bı şehitliğe götürüyordu.Tabi ben giderken bu şehitliğin önünde tam dua ediyorum kadının biri hincla önüme gecip dua etmeye calisiyodu.Neyse bu adamla şehitliğe gittik ve mezar taşında onun kendi fotosu vardı.Ben onunda orda yatan sehit olduğunu dirildigini vs anlıyodum ki uyandım.Rabbim mekanlarını cennet eylesin.Yorumlar misiniz kizlar ..

4 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hayırlara vesile olsun hayırlı temiz rüyaya benziyor 
(194 puan) tarafından
Saol Allah razı olsun.❤️
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Mezarlık ölü gördüysen diri gelir denir bizde yani öyle yorumlarlar 
(194 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım canim
(13,019 puan) tarafından
Yani benim anladığım misafir gibi birisi gelir
(194 puan) tarafından
Anladim canim Teşekkür ederim❤️
0 oy
(1,999 puan) tarafından
Şehitlerimizin ruhuna bi fatiha oku canım 
(194 puan) tarafından
Allah hayirdan çıkarmasın her gece okuyorum.Ayrica şehit yakiniyim.Rabbim onları peygamber efendimize komşu eylesin inşallah.Bizlere de şefaatçi olurlar inşallah
(1,999 puan) tarafından
Amin inşallah zaten onlar en güzel yerde cennette peygamber efendimize komşular
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Cok korktum ruyandan acaba senin onu ziyaret etmeni istiyor da bu sekilde mi haber veriyor.
(194 puan) tarafından
Bilmiyorum ki tanıdık biri deildi.İlk defa rüyada gördüm.Bende korkudan çok bı huzur oluştu .
(3,895 puan) tarafından
Bnde ruyamda birini görmüştüm mavi gozlu nur yüzlü bir teyze gordum ertesi gun o teyze ile karsilastim gercekten meger bnden sevabina dua istiyormus dua istedi ettim falan bnce bu sehitte senden dua bekliyor olabilir.
(194 puan) tarafından
Seninde kalbin ne guzelmis ertesi günü görmüşsün canim .Olabilir ben elimden geldiğince dua ediyorum yine de ederim.Rabbim onları cennetin en güzel yerine koysun inşallah.Onlara ne kadar dua etsek az.:(
(3,895 puan) tarafından
Amin inşallah .. .

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde engineer mom (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,363 puan) tarafından soruldu