0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hello kızlar ben yine geldim:))

Nasılsınız naber burayı çok özlemişim valla ikizlerden zaman bulamıyordum şükür uyudular bende kafamı dinliyim: D

Kızlar size bir soru daha sorcam doğdukların günden beri molfix kullanıyorum ama bu gün ikiside pişik oldu krem bepanthol acaba bezdenmi oldu bez tavsiyesi verirmisiniz 

7 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Hellooooo hoşgeldin canmmm 

Vala evy baby tek geçerim. Benm ark var bu uygulamadan bana gelmişlerdi Molfix kullanırdı memnun değildi bı paket bez verdim al kullan diye dua edio :)
(43 puan) tarafından
Evy baby güzelmi sızdırmıyormu
(6,859 puan) tarafından
No no no sızdırmıyor. Molfix sizdirmis bide erkek bebekti onun ki dio ön şişiyor sadece. Geçen dediği su melek heryerini çekmiş bu çok iyi. Ben sleppy denedim lastikleri sıkı aşkım iz yapıyor. A 101 denemem soffia mi ne almaz olaydım. Bim denedim pişman oldm. Evy baby i evyapshop tan indirim denk geliyo200 li stok yaparım hep.
(43 puan) tarafından
Tm canım sağol❣️❣️
(2,349 puan) tarafından
Ben de evy baby kullanıyorum sızdırma olayı sıfır gayette memnundum. Ama oglum bu aralar aşırı pişik oluyor bezden olsa oncecen olur diyorum
Belki de artık bez bırakma zamani geldi diye düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Hoş geldin cnm
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Bebeland kullanıyorum sokun bezi çok menünüm icerigide temiz molfix sleepy prima jelly welly baby turco hepsini kullandım bu güzel geldi bize 
0 oy
tarafından
Goon kullanıyorum.sizdirma pişik vb.yapmadi
0 oy
tarafından
Mrb cnm Ben sleppy kullaniyorm memnunum cnm 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
hos geldin askim sufocrem super her bezde sur asla pisik olmaz
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Molfix kullanıyorum doğduğundan beri gayet memnunum hiç sızdırma yapmadı bugüne kadar 

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 332 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ruya 6516 (142 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 204 göst.
+1 oy
18 cevap 334 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 775 göst.

379,329 soru

11,354,314 cevap

34,827 kullanıcı

...