+1 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından

Hep hamileyken bebeğimin gamzeli olmasını isterdim birtane komşumuz vardı kocaman 2 yanağında gamzesi vardi hamileyken ona sana bakimde bebeğim gamzeli olsun dedim çok istedim. Ve bebeğim doğdu bir baktım aynı o abla gibi iki yanağında gamze var. Hamileyken neyi çok istersen oluyor galiba :) 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimde kizimin tek taraflı var ama hic aklima gelmemisti
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben de biraz çekik gözlü olsun istiyorum inşaallah olur :D

tarafından
Sen çekil gözlü müsün :D
tarafından
Ay ne güzel ya :))  nerelisin?
tarafından
:D nasıl çekik oldu gözlerin gı tarifi ne :)))
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benim oğlumda da vardı doğunca zamanla kayboldular 
0 oy
tarafından
Masallah canim benim bebegimde bana çekmiş iki yanağında ve çenesinde var 
0 oy
(5 puan) tarafından
Ben kızımın ablam gibi mavi gözlü olmasını istedim kız maviş oldu:))))
0 oy
tarafından
Bende gamzeli olsun istiyorum benim gamzem var eşimde çok seviyo insallah bizim oğlanda gamzeli olur :)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Benim kızın babais da anasi da gamzeli ,kizimd a öyle ne ayva yerim ne birine baktim ne cok istedim gamze☺️ . Allah verdi mi oluyo
(11,217 puan) tarafından
Canim genetik :) benim esimin butun ailesinde var dogan butun torunlarindada var :)
(7,791 puan) tarafından
Aynen ya diger şeyler hurafe zaten onunncinsiyetintipi sekli taa biz bile doğmadan belirlenmis bir sey yani bu doğum lekesi olaylari da şunu yap gamzeli olsun olaylari da hurafe bence yani :) masallah bebisine de hayırlı ömürler versin Allah
0 oy
tarafından
Benimde azeri hemsire vardi dogar dogmaz yanagina bastirdi gamzeleri var simdi hatta biyik kenarlari poposuda gamzeli ama ben uzulduydum bastirinca :)
(11,217 puan) tarafından
Haha annemin en cok takintisindsn bir digeri iste her hamile kalana ayva ye gamzeli olsun der sanki onda tutmus gibi :D emin ol cocuk birden geni yakalamis :D
tarafından
Ama ne esimin ailesinde ne benim ailemde gamzeli kimse yok :)
(11,217 puan) tarafından
7 belden bile alinir :) cocuk sadece anne babasindan alarsk dogmazmis.7 bel yani 7 sulale dedikleri var ya iste ordan toplarda
(7,791 puan) tarafından
Canim ben hic bir sey yapmadim yine de gamzeli bu dogum lekesi ve gamze olaylari hurafe geliyor bana su var ki bu bebekler bizimle ayni anda yaratildikar aslinda cinsiyetleri cisimleri sekilleri her seyleri belliydi sonucta...
tarafından
Tabiki canim.
0 oy
(2,002 puan) tarafından
Doğduğunda kızım iki tane tazesi vardı yanaklarında okadar güzeldiki 8 aylık oldu şimdi bi tarafında kaldı sadece 
0 oy
(841 puan) tarafından
Bende istiyorum ayva çok yedim bakalım doğunca nasıl olcak 
0 oy
tarafından
Bnde eşime kizimin gözleri kirpikleri sana benzesin derdm ayni eşim :))
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ayvayı yanaklarına tutarsan okur die biliyorum ama 
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Kız benimkinde de vardı tek taraftı kilo aldıkça kayboldu gitti :( 

0 oy
(48,693 puan) tarafından
bende gülüşü uykusu babasina ceksin dedim gülüş tuttu da uykusunu tutturamadim ☺️
0 oy
tarafından

gamzenin oluşma sebebi kas ve bağ dokusunda oluşan deformasyondur. Genetik kaynaklı olan bu deforme; embriyonik gelişim esnasında bir yüz kasının düzensiz büyümesiyle oluşur. 

Genetik bi faktor degil kuzum yuz kasi eksikliğinden olusuyor

(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Esimin butun kardeslerinde , onda babasinda annesinde var. Ailenin 4 torunu var dordundede gamze var :) kusursa bile genetik bir kusur :)
tarafından
Genetik sanılan bi kusur bende de var hos duruyor
(7,791 puan) tarafından
Genetikten kaynaklanan kusur iste :D yazmissin ya
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Oğlumun da çenesinde var eşimle ikimizin de çenede var gerçi 

İlgili sorular

0 oy
94 cevap 991 göst.
30 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 686 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 395 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 259 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tgrlsima (191 puan) tarafından soruldu

380,149 soru

11,380,404 cevap

34,869 kullanıcı