0 oy
247 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,935 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaşlar      Daha önce oğlum Aras'ı göğsümü boyayarak sütten kesmeye çalıştığımı bahsetmiştim

Bugün sofrada çorba yediriyordum .Sofradan kalkmış emzirdiğim büyük kanepeye geçmiş emçik diyor deliriverdim 

Eşimle sabır taşını eritip göğsüme sürdüm .Ağzına aldı eğğğ dedi tartılır gibi oldu .Her istediğinde sabır taşını sürdüm verdim almadı yiyeceği bir şey getirdim onu yedirdim

Ben şimdi göğsümün ağrımaması için napmalıyım

4 Cevaplar

+1 oy
(36 puan) tarafından
Kayinvalidem bana uc gece boyunca sizlamasi gececek sekilde cocuk uykusunun içindeyken emzirttirdi 3 günün sonunda sütüm kendiliğinden döndü ağrım kesildi işe yarıyor 
(7,935 puan) tarafından
evet benim oğlum da gece gözleri kapalı kıpırdanıp inliyor emmek istediğini düşünüp meme veriyordum .uykusunun arasında verebilirim .Bu gece sütten kesmenin ilk gecesi olacak
-Reklam-
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Sabun bağlarız biz acısını alır derler
(7,935 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,886 puan) tarafından
Valla bacım o aci süt  cekilene kadar gecmez. Neler denedim  neler ama malesef 3 günde  cekildi benim ama bir kestim bir dhaa vermedim sagmadim da kendi aksa da ellemedim.
(7,935 puan) tarafından
Sağacak kadar süt yoktu zaten canım emince geliyordu.Zaten tek göğsümü emiyordu.Diğeri küçüktü ucu yok gibiydi 5.aydan sonra bıraktı diğerini emmeyi.
0 oy
(48,648 puan) tarafından
nane tuket sut yapacak seyler yeme canim
(7,935 puan) tarafından
Her isteyişte sürüyorum canım kokusu çok kötü almıyor.
(48,648 puan) tarafından
bende onunla biraktirdim canim
(7,935 puan) tarafından
Eşim eritirken bu kokuyla da memeyi bırakmazsa bu çocuk bir daha bırakmaz diyor :D
(48,648 puan) tarafından
ben nasilsa birakmaz diye azicik ıslatıp sürdüm bir kerede bıraktı ☺️
(7,935 puan) tarafından
Valla kokusu evi sardı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 177 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defnemsnz (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu

379,403 soru

11,356,735 cevap

34,833 kullanıcı

...