0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (622 puan) tarafından

Kızlar yaa bu ilk günümüz sabahtan beri 10 defadan fazla altına işe di tek bir kere olsun tuvalete klozete yapmadı yarım saatte yakın oturuyor tuvalete ama yapmıyor ne zaman alışır ne zaman tuvalette yapar bu gün çok yoruldum altını değiştirmek ten bana bi yol gösterin nasıl ilerlemem gerekiyor:unsure:

3 Cevaplar

0 oy
(48,448 puan) tarafından
ben geçen yaz denedim cis yapip kaciyodu ☺️ simdide klozete oturtuyorum yaptim deyip kalkiyo ☺️ bikac gun sonra halilari kaldırcam alistirma kilodu aldim onlarla baslicam insallah
(622 puan) tarafından
Off çok zor bir süreç
(48,448 puan) tarafından
dueunun kralicesinin postlarina bak canim. gecen sene ben kendimde.istemedim arabamiz vardi gezmeye gidiyoduk göle falan bide baslayinca evde durmak lazim. ben gittim annemlere piknige çocukta anlamadi ustune dussem ogrenirdi bir gunde bıraktım ben. bu sene azimliyim☺️
(622 puan) tarafından
Darısı başımıza inşallah kızım biran önce öğrenir 13 aylık oğlum var ikisiyle ayrı uğraşmak çok zor
(48,448 puan) tarafından
insallah oglunda pnunla hemen ogrenir
(622 puan) tarafından
Bide o daha çabuk öğreniyor Muş ahaahaahaa okadar meraklı ablası tuvalete gidince hemen peşinden koşarak gidiyor
-Reklam-
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Kız erkek bilmiyorum neyiniz var ben oğlumda şişe tuttum kolaylık oluyor başta korkuyolar evet daha 1.gum çok yeni kendilerinde değişik geldiği için sabır gerekiyor .kızımda da geç başladım anlasın güzelce die 3bucuk yaşında falandı bir günde öğrendi gece gündüz bıraktım bikerede .ama oğlumda uyuyunca bağlıyordum erkekler derin uyuyor farketmiyor çok .
(622 puan) tarafından
Aslında kolay ama 13 aylık oğlum var onunla mi ugrasiyim kizimimi tuvalete alıştıra yım şaşırdım kaldım
(2,330 puan) tarafından
Zor işler bu işler  hepsi geliyor geçiyorsa sabırla ömür lazim
(622 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
(3,695 puan) tarafından
  26 aylıktı benim kızım bezden rahatsız oluyor bi kere bile çiş yapsa eşofman çıkarıyordu bezi ittiriyordu öyle anladım hazır olduğunu.  ilk  4 güne kadar küçük çişini altına kaçırdı defalarca değiştirdim 4.gün sonunda duzelmeye başladı gece de bez bağlamıyordum 2 3 gün de gece kaçırdı. 1 hafta dolduğunda  Akşam sıvıyı azaltarak gece de kaçırmaz oldu. Ama büyük çişinde çok yordu abartısız 10 günden fazla sürdü  yapmak istemiyor ağlıyordu destek oldum yapabilirsin güveniyorum falan filan öylece alıştı.   O kadar cok soyluyordum ki inanıyorum  yaparsin diye Bi ara artık sürekli bana inan  anne bana güven anne   diyip  duruyordu yavrum ☺️☺️☺️
(622 puan) tarafından
Ay canım yaa kıyamam anne bana güven demiş yaa aslında çok zor bişey değil ama 13 aylık oğlum var onunla mi ugrasiyim kizimimi tuvalete alıştıra yım şaşırdım kaldım
(3,695 puan) tarafından
Şimdi kendi kendine gidip yapıyor çağırıyor anne yaptım hadi temizle  diye:)) rabbim kolaylaştırsın  canim seninkini de.. şimdi ikinciye hamileyim iyiki hamile kalmadan önce öğrenmiş tuvaleti yoksa çok daha  zor olurdu benim için de..

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 205 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yunleyayca (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
0 oy
7 cevap 132 göst.
28 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 136 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Alparslan'ım<3 (91 puan) tarafından soruldu

377,712 soru

11,304,964 cevap

34,729 kullanıcı

...