0 oy
554 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızım daha bir yaşında burda da çok soru sordum bazı zaman yine mi sen demiştiniz hatta  :D ikinci çocuğu çok istemiştik eşimle çok şükür bu sabah test yaptım ikinci çizgi anında gözüktü 3-4 dakika içinde de kıpkırmızı oldu kanda verecem inşallah adetim bir hafta geçti anca test yapabildim Allah'ım isteyen hak eden herkese versin isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın doğumum sirasinda ettiğim dualardan sonra 4 tane hamile kalamayan akrabam vardı onlara doğum esnasında çok dua etmistim Allah'ım onlara da nasip etti çok mutlu oldum dualarım kabul oluyor çok şükür bin şükür ikinci içinde 3-4 aydır bekliyorduk bu ay nasıp oldu hamd olsun :):angel:

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bana da dua et o zaman bu yazının sahibine diye hayırlı bir dua da bulun:) hayırlı olsun 
tarafından
Allah'ım inşallah gönlüne göre hayırlısından olanı versin Rabbim dualarını kabul etsin inşallahhh
-Reklam-
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Hadi gözün aydın:)))
tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Gozun aydin kıızzz :)))
tarafından
Ayy sağol kizz profil yakiyo
tarafından
Çoohhh gozelim ahahha
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım 

Kız banada dua et gayırlusıyla bi kızım olsun hehehehr 

Hiçte çocuk düşünmüyırum halbuki 
tarafından
Senin bitane oğlun vardı demi inşallah bide Allah'ım gönlünden geçeni versin benimde bir kızım var eşim yine kiz istiyor
(10,411 puan) tarafından
Benim 3 oğlum var canım
0 oy
(3,895 puan) tarafından
2022 şubat bebeği geliyor :)
tarafından
2022 ye mi denk geliyor ya aaa Eveeett hshah
(3,895 puan) tarafından
Evet cnm cift rakam işte ne guzel :) bnmde ikinci bu ay sonu olacak insallah .. Soguk havayi sevmedigim icin yazin doguruyorum.
tarafından
Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(3,895 puan) tarafından
Amin sende sağlıkla al inşallah :)
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun sag salim kucağınıza alin inşalalh erkenq değil mi ama 2 çocuğa bakmak zor olmaz mi:)
tarafından
Erken birAz ama ben kızıma arkadaş olsun istedim beraber büyürler inşallah
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Herşey gönlünce olsun 
tarafından
Allah razı olsun hepimizin inşallah
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Rabbim sag salim kucağına almayı nasip etsin bende dua isterim senden o zaman çocuğum sağlığına kavuşsun
tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah sıkıntılarınız dan en kısa zamanda hayırlısıyla kurtulun mahallenizde çocuklar varsa bir kutu çikolata şeker dağıtabilir siniz emin ol çok faydası oluyor
(14,036 puan) tarafından
Tatlı yaptım geçen gün onu verdik canım daha da elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz inşallah
tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Hayırlı olsun kız 
tarafından
Allah razı olsun :D
0 oy
tarafından
Ayyy gözün aydın canım benim kziimda 1 yaşında.kizim.var bende mi yapsam düşünmüyor değilim eşim başımın etini yiyo ama doğum korkusu var birde virüs var korkuyo insan cesaret edemiyom
tarafından
Evet normal doğum olacak ilk dogumumda annem yanimdadi . Destek oldu bana . Ama eşimin de desteği baya oldu inkar edemem ama cnm cesaretim yok yine de korkuyom dogumdan
tarafından
Korkma kız bak geçti gitti bebeğin büyüdü bile bence beraber büyümeleri çok güzel arkadas olurlar zor olur ama Allah kerim
tarafından
Geçti bitti de gelde bana sor o acı tarif edilemez canım .biraz büyüsün bakalım 3.4 yaş olsun eşimde birlikte büyürler diyo bende isterim de pırt diye çıkmıyor ki bacım valla zor Allah yardımcın olsun arada böyle postlar görünce ilham geliyo ama sonra vazgeciyom hazır degilim cnm
tarafından
Zor biliyorum sezeryan oldum bende öldüm yani bakanım yardım edenim yoktu inan ama ne bileyim işte
tarafından
İnşallah kolay olur doğumun CNm ben bir kaç sene ara verdim yine de belli olmaz bilemicem. Aniden canım bebek isteyebilir :))
0 oy
tarafından
Çocuğun kaç yaşında canım
tarafından
1 yaşına yeni girdi
tarafından
Aa küçükmüş kız daha  cesaret işi valla ben cesaret edemezdim cnm . Sağlıkla gelsün inşallah
tarafından
Evet küçük daha ama hayırlısı
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Gözün aydın Allah tamamına erdirsin inşaAllah sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşaAllah
tarafından
Aminnn Allah razı olsun
0 oy
(718 puan) tarafından
6 aylik ogluma dua edermsn sifa bulsun ameliyati guzel gecsin 31 mayista ameliyati var 10 gun kaldi :(
tarafından
Ederim etmemmi kuzum benim Allah'ım yardımcısı olsun inşallah o küçücük bedenine güç kuvvet versin de atlatin inşallah
(718 puan) tarafından
Insallah ya Allahtan tek duam dilegim yavrumun sagligi :(
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Banada dua et o zamn canım ya benım kızımda 8 aylık ama bende ikinciyi çok istıyorumm 
tarafından
Yaa bizde kızım 9-10 aylıkken istemeye başladık şimdi 13 aylık olacak yeni oldu işte Allah'ım sanada nasıp etsin inşallah
0 oy
tarafından
Buşra burcu ve sebihayada dua edermisin bebekleri olsun
tarafından
Ederim tabiki Allah'ım isteyen herkese versin onlarında kucağını boş bırakmasin gönüllerine göre versin onların evini de senlendirsin rabbim
tarafından
Amin canm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 306 göst.
10 Nisan 2020 Aile kategorisinde YiğitinAnnesi (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 607 göst.
23 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
4 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu