0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
D vitamini ve kan ilacı olarak hangi marka ne kullanıyorsunuz en iyisi. D vitamini pedia=D kullanıyoruz geçen gün saglık ocagı kan ilacida verdi ama çogu kişi saglık ocagının verdigini tercih etmiyor sizden fikir almak daha mantikli.

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
D vitamini olarak vitagil kullaniyorum kan ilaci da vermedi kimse 2 bucuk aylik erken mi kullanmak icin
(7,791 puan) tarafından
4 ayda vermeleri lazim canim
-Reklam-
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Cnm d vitaminini devir kullanıyoruz bi problem yasamadik ama saglik ocaginin kan ilacini kullanmadim huysuzluk gaz kabizlik yapiyormus memnun olan görmedim bu yuzden bestiron kullanıyoruz gayet iyi içeriği temiz 7 aylik oglum 3 aydır kullanıyoruz 
0 oy
tarafından
Kan ilaci kullanmiyorz biz canm . Devid 3 kullaniyorm ben sagkik ocaginij verdigini almadm durumu olmayanlar alsn die
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Sağlık ocağının verdiğini kullanıyorum
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Ben ikisini de sağlık ocağının verdigini kullaniyorum.

İkisinden de memnunum.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim oğlum 1 yaşında kansızlıgı ve tüm vitamin değerleri düşük çıktı. Ferflex fol kan ilscı polivit şurup ve ocean d vitamini kullanıyorum 
0 oy
(383 puan) tarafından
Ocean D vitamini ve Newvit +2 değerlikli kan ilacını kullanıyorum. 
0 oy
tarafından
Ben d vitamini olarak prd-600 kullaniyorum hem d vitamini orani fazla 600luk hemde icinde baska vitamin ve mineraller var her yerde bulunmuyor bende internetten aldim ozeldeki doktorumuz yazmisti. Demir olarakta OCEAN inkini kullaniyorum. Esim tesadufen almis onu ama arastirdim bir cok unlu dr tavsiye etmis

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 145 göst.
0 oy
3 cevap 93 göst.
0 oy
6 cevap 175 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ukonetsret (4,583 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde ibonun karisi (112 puan) tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,636 cevap

34,781 kullanıcı

...