0 oy
123 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (71 puan) tarafından
Kızlar bende panik atak takıntı herşey var gebelikten önce ilaç kullanıydhm herşey normald gebelikte ilacı bıraktım 6 ay hicbiseyim olmadı .ama altıncı aydan sonra herşey zehir oldu bana .herşeyden korkar oldum ölüm korkusu yediklerim ictijlerimden korku aklınıza gelecek herşeyden .Elimden geldiğince azalttım bu durumu ama şu sıralar gebelik beni zorluyor kalbim çok hızlanıyor geçmiyorda uzun süre atak olmadığına eminim .Bugün yine oldu 130 oldu kalbim nefesim daraldı midem bulandı uzun sürdü yirmi dk yarım saat geçmedi sonrasında da kolumda göğsümde ağırlık kaldı.kayinvalimdelerle dışarı çıkacaktık geldik biyere otiryoz ama ben yok gibiyim aklımı toparlayamiyorum.bir türlü kötü oldum diye bir daha olur diye korkuyorum dualarınızı eksik etmeyin çok daraldim psikolojik olarak inanın elimde deil zaten kendimi telkin ede ede en azından dışarı belli etmiyorum bise ama ben çok yıprandım sürekli hüzün ağlamak gebelikte eklenince nefesim çıkmıyor resmen.kalp doktoruna gitmiştim bişey yoktu ama nabzım çok dengesiz atıyor bazen bir daha gitmelimiyim sizce 

4 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kayinpederimde de var panik atak çok zor yaaa Allah yardımcın olsun
(71 puan) tarafından
Allah razı olsun saolun
-Reklam-
0 oy
(619 puan) tarafından
Canım pozitif düşünme olumlamalari var. Youtube olumlamalar yazarsan çıkar. Bende panik atak ve kalp sikintisi var. Bian kendimi dinliyorum sandım. Kardiyolojiye gittim oradada kontrollerim devam ediyor. Ihmal etme bi daha git. Ataklar bebegi sıkıştırıyorum orda darlanmiyormu diye bi aklima geliyor sonunda ben nefes alamıyorum. 

Allah yardımcın olsun. Bu süreçte hem olumlama dinlemek hemde ibadet en güzel destekcim oldu

Hayirlisiyla kucağına almak nasip olsun kuzum 
(71 puan) tarafından
Allah razı olsun saolun .Ya kardiyolojiye gittim EKG eko normal sadece nabzın hızli oda gebelikten defi ama içime sinmiyor inanamıyorum böyle aniden hızlanıp beni kötü edince bişey olmadığına .size bişey dediler mi kalp için hani normal olduğu halde mi kontorele gidiyosunuz
(619 puan) tarafından
Yok canim bende aort yetmezliği çıktı. Gebelikten dolayı biraz daha sıkıntı veriyormuş. Ekoda bisy olursa hemen çıkıyor zaten. Cok şükür sende çıkmamış. Sanirim ataklardan dolayi nabzın yükseliyor , kese kullanıyormusun nefes kontrolü için.. sen dediklerimi dinle inan iyi gelecek. Ben kendimi ıyi hissediyorum cok şükür
(71 puan) tarafından
Rabbim sana da şifa versin inşallah tamam deniycem inşallah
(619 puan) tarafından
Saolasin canım. Tum sifa bekleyenlere ınsallah
0 oy
(1,247 puan) tarafından
Hissettiğin herşey psikolojik aslında agrın yok psikologa git lohusaliginda daha kötü olursun erteleme 
(1,247 puan) tarafından
Internetten telkin videoları izle
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aynı bende öyle kuzum derin derin nefes al geldiğinde içinden say sürekli kov o panikle atak kardeşi 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 96 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
16 Eylül 2023 Aile kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Blaablaa (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.