0 oy
279 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (20 puan) tarafından
Merhaba kızlar üçüncü doğumum olacak temmuzda ilk ikisinde eşim yalnızca çiçek almıştı maddi sebepler el vermeyince, ama bu sefer takı almak istiyor sizce ne almalı ben beştaş yüzük dedim ama çok mu klasik olur 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
bence senin içinden geleni istemen daha güzel beştaş bileklik vb
-Reklam-
0 oy
tarafından
Limit ne maddi durumunuz el verirse kaburga bilezik aldir benim esim kaburga bilezik aldi normalde bilezik takmayi sevmem ama bu bileklik gibi duruyo cok seviyorum
(3,156 puan) tarafından
O nasıl kız bi foto ataydın :)
tarafından
Attim canm :)
0 oy
(10,976 puan) tarafından
Yoo canım neden olsun ne begenip istiyorsan o Kocam 2 sinde de almadı bana maddiyatta vardı 1. De
(48,833 puan) tarafından
Özge naptin canim
(10,976 puan) tarafından
Bırsey olmadı bacım
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bileklik olabilir kolye olabilir 5i bir yerde olabilir;)) seçenek cookk
0 oy
(119,605 puan) tarafından
yuzuk istiyosan alsin tabiki alakasiz olcak ama cerek altin 805 tl olmus bu ne ya
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Eğer yatırım olmayacak yani ilerde bozdurmak istemeyeceğin birşey olsun diyorsan güzel setler var canım uyguna içinde beştaşı küpesi falan var altın oluyor genelde. 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Boncuklu bileklikler güzel ondan alabilirsiniz
tarafından
Nazar boncuklu bilezikmi o
(1,776 puan) tarafından
Aynen canım çok bu ara herkeste var
0 oy
tarafından
Gonlunden ne geciyorsa onu aldirt
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sen bizi bosver senin gonlun neyi istiyorsa onu aldir. Madem bestas dedin bestas alsin bence gayet guzel
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İmkanın varsa bilezik aldır canm imkanın yoksa normal hafif bişi aldirabilirsin ( eşim bilezik aldı bana tabi şimdi imkan var ikinci bebede nasıl olur bilmem 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Altın aldı başını gidiyor cnm bnce eğer ki bir düşüncen varsa altın şimdi aldır o zmna çok artar
0 oy
tarafından
ihtiyacin olan seye bagli yoksa yuzugun olabilir ama satmak durumunda kalsan para etmiyor o taslar
0 oy
tarafından
Bence biletlik iste keşke durumum olsa da kendime bileklik alsam çok istiyorum kolum boş görünce üzülüyorum gerçi annem alacaktı bana ama hastalanınca özele gittim onun masrafını karşıladı mesela nasip olmadı 
0 oy
tarafından
neden olsun ki ben olsam bende baget isterdim :D
0 oy
tarafından

Bimage

Boyle bisey canim ben cok begeniyorum bir suru modeli var tabi bunlarin 
tarafından
9500 tl canim ama dedigim gibi baska modeller de var gramini falan da kendin belirliyosn 20 gram benimki yanilmiyosam
(3,156 puan) tarafından
Bi bilezik gramı demek vuuu fiyatıda iyimiş baya :)
tarafından
Bayadir istiyodum dogum hediyesi oldu hevesim gecsin bozdururuz :)
(3,156 puan) tarafından
Olsun aynen kullan geçsin hevesin gerek kalmazsa bozdurmazsın...:)
tarafından
Aynen canm :)

İlgili bir soru bulunamadı

381,768 soru

11,429,323 cevap

34,989 kullanıcı

...