0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Doğum yapmış anneler bebeği ilk eve götürünce napiyorsunuz  ilk bakımı hani küçük ya zor mu ilk bakimi 

11 Cevaplar

0 oy
(3,798 puan) tarafından

Eve getirince yikadık hemen canm sonrasi zaten sık sık emzirmek ve altıni almak yenidogan bebek genelde uyur zaten hep emer uyur emer uyur :)

(6,136 puan) tarafından
Benimki 20 günlük niye uyumaz gııı
(3,798 puan) tarafından
Seninkinin artk gozü açılmıştır zaten ilk 1 hafta uyurlar sonra gaz bi başlar senin uykun gelir onun gelmez :D
(6,136 puan) tarafından
Doğru söyle kız evime kamera mi yerlestirdin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok canım zor değil biz eve geldik banyo yaptırdık emzirdim uyudu... Zaten yenidoğanlar ilk zamanlar hep uyur emzir yatır emzir yatır kısır döngünün içindeydik 
tarafından
Ya ama göbek bağı var  banya yapilmaz diyorlar
tarafından
Evet ama benim içim rahat etmedi saçlarında hep kan pıhtılar vardı... Banyo yaptırdıktan sonra göbek bağını iyice kurutmak lazım ve göbek bağını kuru tutmak lazım
0 oy
tarafından
Eve getirdik uc gun sonra yikadik onun disinda hep aynı sey altini degis emzir uyut  :)
0 oy
tarafından
eve getirdikk banyo yapilamayacagi icin uzerini degistirdimm yatagina yatirdimm zaten surekli.emziripp uyutuosunn 
tarafından
Içim rahatladı saoğl canim
0 oy
(1,456 puan) tarafından

Eve geliyoruz güzel bir yıkıyoruz ondan sonra emzir emzir uyut. Bukadar:)

0 oy
tarafından
Yok canim evdeki rahatlik hicbiyerde olmaz ilk çıkışta eve geldim sonra bebeğimi besiğine yatiridim acikdikca emzirdim hani ne bilim zaten başında olanlar buluncak elbet onlarda yardimci olacak sana yemek falan çorba yersin genelde ben öyle beslendim eşim bana tavuk suyundan çorba yapmisdi sıvı bol tuketmeye gayret ettim öyle yani 2 günde annem kaldı yanımda işde göbek bağı düşmeden banyo yaptırmadım ben enfeksiyon falan kapar diye korkdum sende öyle yap 
tarafından
Tmmm tavsiyelerini yapicam canim saoğl
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(174 puan) tarafından
Eve geldim kaynanamla annem vardı onlr bebegi tuzladılar banyo yaptırdılar bn de duş aldım yattım sonrası bol bol emzirmek altını degştrp uyumak oldu bnm 
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Sezeryan oldum eve gelince ilk is karnimi doyurup banyoya gitmek oldu bebek zaten emip uyuyodu gobegi dusmeden banyo yaptirmadik dusunce hemen yikadık giydirdik altinı her degistirmede zeytinyagi surdum hassas oldugu icin yara olmasın diye 
0 oy
(287 puan) tarafından
Ben sezeryan oldum geldiğim gün yıkadı annem 3 -4 gün sonra filan yine yikadik 8 gün göbek bağı düştü 13 gün hastaneye yattı enfeksiyon kapmış anne karnında yeni ogrendik bugün 9 günü kuvözde yarin çıkıyor insallah
tarafından
Geçmiş olsun canım ya
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Emzir uyur gaz çıkar banyo yaptr :D hepsi bundan ibaret

0 oy
(215 puan) tarafından
Ben göbeği düşene kadar yıkamam enfeksiyon kapmasın diye sadece onu emzirip beşiğe atarım ben de duş alıp yatarım 9 ayın acısını alırım :))))) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 371 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melek90000 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 361 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde _AsiMelek_ (3,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
20 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 853 göst.
9 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Mavişimmmmm (1,158 puan) tarafından soruldu

379,812 soru

11,369,420 cevap

34,852 kullanıcı

...