0 oy
458 göst.
Moda kategorisinde (45 puan) tarafından
Hayırlı geceler kızlar. Esınız gıyımınıze karısır mı. Ben normalde etek gıyerırm hıc pantolon gıymedım yıllardır. 3 yıllık evlıyım bu zmanda da gıymedım baba evın de de en son kucukken gıyıyordum. Neyse artık piyasada etek yok. Kalmamıs nadiren var. Bende esıme bu aksam ben pantolon giymek ıstıyorum dedım gıy dedı. Cok sasırdım saka yapıyo sandım ama yok. Gıyebılırısn dedı. Sadece kaynanamlara gıderken gıymıycem oda dedesi gıller kızar diye.  Aıle apartı onlar. Ben ayrıyım aynı sehır ama uzak. Neyse yanı esım ızın verdı cok sevındım. Anlatmak ıstedım. 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ooo bekarken cok guzel giyinirdim diz ustu giyerdim hani mini etek degil ama diz ustu. Benle cok kotu kavga ede ede artik bende biktim yani hep salaş seyler giyiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde ne istiyosam onu giyiniuorm canm sınırımı bilirim o yuzdend3 bana karismaz. Nerde ne yaptigini ne giydugunu bildikten sonra sen nie karissinlarki 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Karışmak nedir ya ... Neden karışımı bir erkek.bana saçma geliyor bunlar İnanki
0 oy
tarafından
Benm ki karışır en çok pantolon giyme hep etek giy der ama ben pantolon giymek istesem kıyamet kopar çuval gibi geniş giyinmek gerek dar asla giyemem

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 17 göst.
30 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyla (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 513 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 216 göst.
17 Haziran 2024 Aile kategorisinde Selenagozmez6784 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 463 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,465 soru

11,526,451 cevap

35,197 kullanıcı