0 oy
183 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Sorum yukarda ay hergun düşünmekten bıktım ya

12 Cevaplar

0 oy
(1,120 puan) tarafından
Pirinç pilavı 

Etli yeşil fasulye 

Cacık 
tarafından
Esim fasulye yemiyo cok eti yemek icinde yemez kokusu sinmis der
-Reklam-
0 oy
tarafından

Minik ayaklar yemeyi düşünüyorum ben

Dolapta hiçbirşey kalmadı pazara gidemiyorum 1.5 aydır oğlandan :angel: stoklar bitti :P

tarafından
Buket kiz bi buket vardi  eski üyeyim 6 ay değildi sen o değilsin sanırım
tarafından
Hayır canım BKT i  diyosun adasimi:)
tarafından
Haa kiz ben  çok konuşurdum  onla bi ara  girmedim buraya sonra gelince göremedim
tarafından
Arada aktif oluyor canım bildiğim kadarıyla
tarafından
bulamadım  kiz onu  sen misin acaba dedim
0 oy
(748 puan) tarafından
Biber dolmasi kabak karisik doldur cacik corba yap canim ben oturtma yapacam patlican yarinda dolma dolduracam turlu yapabilirsin
tarafından
Guzel fikir sagol cnm
(748 puan) tarafından
Rica cnm
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Pilav taze fasukye salata cacık yapcam bugün fikir olsun sana da
tarafından
Benim esim fasulye yemiyo ya
(3,543 puan) tarafından
Fasulye yenmezmi yaa
0 oy
tarafından
Yoğurtlu makarna yap kız üstünede bol salçalı sos ohh mis gibi bak canım çekti yazarken dur ben de yapayım bugün :) 
tarafından
Kiz diyetteyim yapma bunu bana☺️
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Bende bilmiyorum 
tarafından
Sende bekle belki Sanada çıkar ☺️
(5,557 puan) tarafından
Olabilir
0 oy
tarafından
Biz kızartma yapcaz bugün 
tarafından
Ben 3 gün önce yqptim
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Türlü yap ya da patates tavuk at fırına gitsn
tarafından
Guzel fikir sqgol cnm
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kuru fasulye pilav yapacaktım akşamdan kuru fasulyeyi ıslatmayı unuttum.Domates soslu makarna yapacam yanına da cacık 
tarafından
Oh mis afiyt olsn ccnm
(7,935 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(601 puan) tarafından
Kabak seviyorsanız onu yapabilirsiniz benim çok hosuma gidiyo ..seviyorsanız tarifini yazarım bı sıra soğan bı sıra kabak pirinç flan konuyo hafif bı yemek 
tarafından
Alabilirmym tarifi cnm
(601 puan) tarafından
Kabağın kabuklarını soyup içini oyuyorum görüntüsü güzel olsun diye sen bilirsin yinede canm..içini oyuyorum ince ince dilimliyorum ortası boş oluyo yani dilimleyince..soganida halka halka kesip ayırıyorum tek tek.. bı sıra soğan bı sıra kabak koyuyorum çıkardığım kabak icinide ince doğrayıp serpistiriyorum üzerine istersen biraz salça koyabilirsin birde domates rendesi koyuyorum biraz tuz bı iki tane kesme şeker atıp pisiriyorum snra üzerine su koyuyorum ardından pirinç ekliyorum suyunu cekiyo bı yandan pirinçler de sisiyo güzel oluyo yemeği eşim çok seviyo bnde öyle.hafif hem kolay oluyo
(601 puan) tarafından
Bu arada bn biraz geniş tencerede yapıyorum karnıyarık tencere varsa sığ geniş onda yapabilirsin dha iyi olur
0 oy
tarafından
Bayıldı yap kızartma yap bakla haşla .. tavuk sote yap et sote yap ıspanak yap enginar yap kabak mücver yap çeşit çokta yapılacak benim eşim tavuk balık köfteden başka birşey yemiyor iki gündür biber dolması dolapta bozulacak diye korkuyorum birdeyemekte yapamıyorum annemden alıp geliyorum yemiyor
tarafından
Ah ah benimkide cok yemek seciyo cnm
tarafından
Çok zor yemek seçen koca Allah'tan beceriklide kendi yiyeceği yemegi kendi yapıyor :-D
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Şehriyeli yoğurt corbasi yaptım bide fırına tavuk patates ya da tavuklu pilav yapacağım salata bide
tarafından
Guzel fikir sagol cnm

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 224 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 123 göst.
0 oy
7 cevap 297 göst.
30 Mart 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde aslı06 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu

378,215 soru

11,319,961 cevap

34,765 kullanıcı

...