0 oy
540 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Şeref.siz haysiyet.siz su faturası benim üzerime idi ben bunu iptal ettirdim. Hepinizin canı cehenneme dedim 

Bugün beni bı numara aradı. Bu kişiyi taniyormusunuz diye evet buyurun dedim abonelik sözleşmesi yapmak istiyor. Dedi benim imzamı taklit etmiş. Bende kesinlikle kabul etmiyorum. Ben İstanbul da oturmuyorum.  Kendisi Türkiye'nin en adı dolandiricisi. Beni 2 kere dolandırdı dedim meğer beni arayan polis miş. Ben bilmiyordum.   İskiden aradılar zannettim.  Şimdi içeri aldılar.   Beni arıyorlar şikayet ci olma 3 tane Çocuk var diye ama hiç umrumda değil buraya dosya yollanacak ifadem alınacak.  Beter olsun inşallah uzun bir süre içerden çıkamaz karakter.siz

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından
düzenlendi
Erkek adam nasıl  senin adina actirmaya calismis anlasilirki hemen zaten s alak mi bu adam
tarafından
Benim adıma vekalet yaptırmış
tarafından
İnsanları dolandırdığı bir arkadaşı var onun la çözüyor işi
tarafından
Anladkm surunsun o zaman pislik
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi yaptın kız Büşra aferin onlar sana çektirdi sende onlara çektir 
tarafından
Rabbim yarına bırakıyor ama yanına bırakmıyor cnm
tarafından
Aynen öyle daha kapında köle olacak onlar o günlerde gelecek
tarafından
4 gözle bekliyorum cnm Haziran 11 e az kaldı büyük gün.
tarafından
Aynen öyle canım
0 oy
(292 puan) tarafından
Valla ben olsam eşime bırakırım daha yeni hastaneden çıktın boşver bu kadar stres boş iş iyi değil sana boş iş diyorum çünkü hiç bişey benim deli gibi sahip olmak istediğim bebepimden önemli değil
tarafından
Eşime bırakmam birşey değişmiyor ki işlem ler benim adıma
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Acıma valla yapparken 3 çocuğunu dusunseymis adıii
tarafından
Umrumda değil ki cnm
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Senın hayatın da hergun bi ekşın aksiyon vallahi hiç eksik olmuyor bu kadar stresi nasıl kaldırıyosun helal olsun 
tarafından
Rabbim veriyor kolaylığını diyorum ama birgün fena patlarim diye düşünüyorum
0 oy
(375 puan) tarafından
Bizde bir laf vardır. B.ok yiyen kepçesini hazırlar diye. Dolandırıcılık yaparken düşünseymiş 3 çocuğunu. Onun 3 çocuğu var da dolandırdığı insanların da çocuğu var. 
tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  iyi  yapmışsın  bırak sürünsünler 
tarafından
Beter olsunlar
0 oy
(3,862 puan) tarafından
Canım sen nasıl bı aileye düştün böyle , hepsi birbirinden kötü, çok şükür farkedilmis yaptıkları dolandırıcılık farkedilmesi belki borçlu çıkacaktın , Rabbim ıslah etsin onları 
tarafından
İcralık dosyalarım var onlar yüzünden 2 tane onunda sonucunu bekliyoruz
tarafından
Ah bir bilsem cnm ah ah inan o kadar çok yoruldum ki anlatamam. RABBİME binlerce kez şükürler olsun ki eşim onlar gibi değil
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Gitsin çeksin cezasını pis herif bi onlar akıllı zaten milleti ne hallere düşürüyolar bide...
tarafından
Çeksin umrumda değil
0 oy
tarafından
Canjm anlamadığım su faturası niye senin üstüne onun evi miydi senin miydi orayı tam anlamadım çeksin cezasını canım baksana elektriği kaçak kullananlara bile sinir oluyorum 
tarafından
Cnm normal de onun faturaları benim üzerime idi ama ben iptal ettirdim. Sonra oda noter onaylı benim adıma vekalet yaptırmış. Ordakilerde. Şüphelenip. Şikayet etmişler. Beni aradılar bende benim haberim yok. Dolandırıcı kendisi dedim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ekşın = Büşra 

Şaka bi yana nasıl bir karaktersiz o ya bide 3 çocuğu varmış 
tarafından
Eşimin ailesinde karakterli kimse Yok ki bu kayinperim vardı oda vefat etti. Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İyi yapmışsın böylelerine az bile
tarafından
Aynn cnm
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşine söyledin mi o ne dedi .Yaptığı çok büyük bir suç şikayetçi olursan baya bi cezası var diye biliyorum
tarafından
Var cnm bugün beni aradılar. Ben dolandirici dedim noyu eşime verdim eşimde bizim bilgimiz yok dolandırıcı demiş.   Eşim arkamda.  Özel olarak İstanbul a gelicez  adam akıllı ceza almasi için elimden geleni yapicam dedi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 320 göst.
13 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 696 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Aleynamira (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 169 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.

380,251 soru

11,384,682 cevap

34,884 kullanıcı

...