+5 oy
862 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bı kere daha yapmıştım ama geceydi baklim gündüz nasıl sorular gelicek.en çok neyi merak ediyorusunz♥️

36 Cevaplar

0 oy
(534 puan) tarafından
Canim ben bı soru sorayım sana benim kızımın saçının önünde inat var ben kahkül veya perçem kestirmek istiyorum kızıma ama o inattan dolayı biçimsiz olur mu ki diye düşünüyorum sence?
tarafından
Bended o var ve kesinlikle biçimsiz oluyor deneme :)
(534 puan) tarafından
Ayy çok istiyordum ya nasip değilmiş o zaman teşekkürler canim :)
-Reklam-
0 oy
(3,401 puan) tarafından

Iyi gunler cnm bundan 9 ay once falan kina yaktim sacima normal kina 4 parmak kadar dibim geldi ama rofle yaptirmak istoyorum ama kuaforum olmaz git kosede ölmeyi  bekle dedi:D yani olmaz dedi ama ben rofle istoyorum yaaa 

tarafından
Kinadan dönmek eskiden çok zordu bnce o kuaför korkmuş yada saçın çok ince ondan öyle dedi .
(3,401 puan) tarafından
Yokk saclarim aksine cok hacimli kalin telli
tarafından
Kalın telliyse korumuştur cnm artık platin rengi saçı ble tekrar açıolar ki örnek bn bir ayda 4kez saçımı mavi, Siyah , kırmızı ve yeşilden döndürdüm şuan kumral yaptım degsklik olsun dye
0 oy
(748 puan) tarafından
Kız bnn saclrm belımde sıyah cıkolata kahve boyadım hep omre tarz yaptrcam kestrip mı yaptrsam uygun olur 
tarafından
Kestir ki aşağı ya uzayan koyu renkler gitsin öyle yap cnm
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Ombre neden bu kadar pahalı :)))
tarafından
Ugrastici ondan :D
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Yüz maskesi olarak ne kullaniyosunuz her cilt tipine uyacak bi maske , sivilce yapmayacak tarzdan bakim onarim puruzsuzluk saglasin yeter :)) kisaca bebek totosu gibi yapsin yüzü
tarafından
Hahahah cnm ya .bn genelde hergun farmasiden gül sulu seti aldım onu yapiom gayette bebek gbi yapio anında .alerji yapmio bnm herşeye alerjim var normalde dene istersen çeşitleri de var .bn tam set aldım
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Kaşlarım seyrek bide kırık var posta da paylştım tatlı badem yağı bıde vazelin sürüyorum dün başladım yanı gür olurmı sizce bıde kırık var sağ kaşımda kırık uzamaz dyorlar doğrumu 
tarafından
Vazelinle kas uzadigini hiç duymadım cnm . sarımsakla çıktığını gördüm.uyguladm
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Benim de var bir sorum :angel: ben ağda yaptığımda bidir bidir oluyor ya yüzümü iple alıyorum orada öyle oluyor almasam olmuyor :( bidir bidir olmaması için var mıdır bir onerin bir de siyah noktalara çözüm nedir 27 yıldır bulamadım 

tarafından
Bimden Siyah nokta bandı var çok etkisi ve maske yapican düzenli .alerji yapio demekki vücudun cnm pudra sürüp dene yne yapiosa yapacak bsy yok yaptıktan sonra iki saat yüzünü yikamican ondan sonra silverdin sur
(1,621 puan) tarafından
Tamam denicem teşekkürler:)
tarafından
Rica ederim canım ♥️
0 oy
(826 puan) tarafından
Saçıma keratin düşünüyorum ama korkuyorymda saçlarım çok ama çok dökülüyo resmen durmadan ama uzadı şuan durmadanda dökülüyo keratin yaparsam dökülmesi durarmı acaba?? Bide kalıcı düzleştirici oluyo diye. Duydum keratin 7 aylık falan ama başka bişey varda unuttum onu bi defa yapıyosun bitiyo hep düz kalıyi
(826 puan) tarafından
Yıkadıkta bozulmuyomu peki saçlar??
tarafından
Yok cnm zaten 1hafta ugrasio kuaförler onlar ilk yikio saçını bir hafta sen yikamiosun biz yikaiyiruz ondan sonrası şişede olyr
tarafından
Sizde olyr
(826 puan) tarafından
Anladım canım çok saol))
tarafından
Rica ederim canım ♥️
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bakim neler sormuşlar:)))
tarafından
Bak baklm
0 oy
tarafından
 yaşım 35 göz altlarında kırışıklar var cildim hassas ve kuru açık tenliyim kırışıklık giderici hangi kremi kullanırsam iyi olur bilemedim 
tarafından
Yumurtanın haşlanmış olanın soy içinden çıkan zar var ya onu kırışıklık olan yerlere köy düzenli yap iyi gelio ve salyangoz kremi
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun verdiğin bilgi için peki bu salyangoz kremini nerden alacağım  gerçekten faydası olurmu
tarafından
Olur cnm şöyle soylim bnm babaneme kullanidk ilk denemeyi ve kaz ayakları fln o kadar gerilmsti ve dolmuştu ki kadın ble inanamamsti kendne . eczaneden bulabilirsin cnm .senden razı olsun cnm ya ♥️
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Bsey diyimmi en cok bunu merak ediyorum lilafix kullanipta yalandan bizim boyamiz igora en kaliteli marka herkesle bir degil ve bu sacinizi kim böyle kesmiş mahvetmiş simdi dizelticem yalanlarini neden her kuaför söylüyor :D

tarafından
Tabi bezen kendi yaptiklarini ble unutanlar var:D
tarafından
Hahaha aynen :D
Hatta soyle diyim eltim kuaför bi kadin geldi kadina dedi ki sacini kim kesmiş hic güzel kesmemis kadinda burda kestrdim dedi eltimde suspus oldu haa uzamis diyemi böyle oldu acaba dedi halada gülüyorum
tarafından
Hahahahah var var ya herkes kendni ovmek istyr ya ondan olur bu is
0 oy
tarafından
Saçlarım mavi. Üzerine hangi renk tutar şuan. Sarı tutar mı mesela
(1,521 puan) tarafından
Kiiz daha gecen boyamadin mi senn
tarafından
Evet ya ben çok saç boyarim :D ayda bir renk değiştiriyorm :D mevsimine göre falan :D
(1,521 puan) tarafından
Oh ne guzel yipranmiyosa degisiklik iyidir iyi ❤
tarafından
Yipransa da Hindistan cevizi yağı diye bir iksirim var benm :D
0 oy
tarafından
Kız fotomu atayim bide istediğim modeli atayim bana yakışır mı kuaför olarak fikrini yazsan olur mu

Okey dersen atacam :D
tarafından
Tamm at cnm bakim
tarafından
Burdaysan atim :D
tarafından
Bekliom cnm
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Kasları gurlestirmek için ne kullanmalıyım seyrek özellikle iki kas arasi bölgeler yapısı gereği cok da uzun şekilli değil kavis asla istemiyorum ama hafiften de kavisli cnku iyice kısalıyor kas yapım braz daha düz olsun istiyorum ne yapmaliyim
tarafından
Sarımsak sur cnm yanana kadar
(1,741 puan) tarafından
Tamam cnm  cok saol
tarafından
Rica ederim canım ♥️
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Kuaförde keratin bakim yaptirmistim bi kac ay idare etti . Ayni seyi evde sampuan ve keratim bakimlarla yapabilir miyim. Onereceginiz marka var mi
tarafından
Evet bn ilk defa gratistn aldm 10tlye Pembe bir keratinli krem yıkarken le yumuşaklığını hissettirio sana
0 oy
(198 puan) tarafından
Siyah saça başka  ne renk yakışır bi de esmer tenli çok esmer tenli ama :D :D 
tarafından
Siyah almadan bsy yapilmz kızıl gri ombreler yakisr

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 204 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 930 göst.
7 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu