+5 oy
856 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bı kere daha yapmıştım ama geceydi baklim gündüz nasıl sorular gelicek.en çok neyi merak ediyorusunz♥️

36 Cevaplar

+2 oy
tarafından
%100 doğal boya var mi hamilelikde gonul rahatligi ile kullanabilecegimiz
(1,267 puan) tarafından
Burda bekliyorum
tarafından
Ama cevap yok:/ ben bekliyom ama
tarafından
Doğal var diolar cnm ama yok.en dogalinn içinde ble var boyamamani tavsiye etmiom bn ble boyamdm
tarafından
Benim kuaforumde kendi hamileyken bo sizin gibi boyamadi  bende boyamicam cok beyazim var aynada gorunce ister istemez uzuluyorum ama evladim icin ne ki:)tesekjurler cevp icinde
tarafından
Boyama cnm zararlı sonuçta o kadar onalara can verioz Allah korusun doğduktan sonra yaparsın.saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah ♥️ rica ederim canım ♥️
-Reklam-
+1 oy
(121 puan) tarafından
Yüzümü daha  bu sabah ağda ile soydum mahvoldu herkes ne oldu diyor ne yapayım  ne yapayım ben şimdi kuaför hanımcım 
tarafından
Çok açıyorsa pudra sur brz acısını alır ama halis zeytinyağini sur biraz cnm ilk yanigini alsın hcbr kapatıcı fln kullanma iz kalır . sonra yanık silverdin sürersin
(121 puan) tarafından
Tereyağı ederim canım valla ilk con açıyordu buz koydum sonra da silvetdin sürdüm
tarafından
Tereyağı mi edersin ahhahahaha:D
+1 oy
(968 puan) tarafından
Hamileyim saclarim tülüs gibi uzundu esime kestirdim coplestigi yerden kestim papaz gbi suan uzadi ama surekli coplesiuor valla bu halde utaniyorum kuafore gitmeye bu sac yola gelir mi :))
tarafından
Gelir niye gelmesin gratise bak çok güzel Pembe kutuda saç kremi var keratinli onnla durula yap spreyler al saçına gayet güzel ur Argan yağı sur
(968 puan) tarafından
Kullaniyorum mavi su dediler aldim argan yagida kullaniyorum
tarafından
Mavi su fon suyudur cnm saç çok karisiksa biz fön suyu sikariz sonra fon çekeriz .bnce kullanma boş yani .onn yerine saç maskesi al
+1 oy
tarafından
Sana olduğum yerin konumunu atayim gel kuaför aç ☺️ gittiğim kapatti erkek olana da gitmiyorum magdurumda mağdurum 
tarafından
Hahah gel hemn yapım cnm ne istersen ne olck :D
(826 puan) tarafından
VAlla şuan kuaför bi akrabamın olmasını çok isterim evde gelir yapdşrırdım  gidemiyorum bi yere((((
tarafından
Gel cnm
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Kullandığınız boyalar market boylarından farklıymış daha kalıcı nerden alıyor sunuz
tarafından
Mesela ne renk istiosun ki cnm .tabi bir olmz market boyası al sur hemn kapatmalik mesela tutmaz cnm profesyonel olmadan yakarsın ki marketten açıcı alınmaz .hee yaptrrsin sonra dip boyani yaoabilrsin evde
(6,669 puan) tarafından
Bakır rengi yada kızıl :)
tarafından
Kizil açma işlemi olmasa yaparsina ama açılması gerekblr saçın ilk yaptırdıktan sonra dip boyani yaoabilrsin evde
(6,669 puan) tarafından
Olmadı kuaföre gitcem ya yine de teşekkür ederim ❤️❤️
tarafından
Rica ederim gormedn yorum bu kadar anca
0 oy
tarafından
suan hamileyim kuafore hic gitmem hep kendim boyarim ama dogumdan sonra keratin dusunuyorum cunku supurge cilisi gibi oldu ne dersin bacim
tarafından
Gittiğin kuaföre iyi bak derim cnm ben çok lüks yerde de çalıştım ilk acemilikte mahalle arasında da düşünüyorsan lükse gitme keratin dye bildiğin saç kremini şuruolar boş para aliolar .hee şöyle bsy de yapabilirsin eve al doğal yağlar karistr sur aynı hesap
tarafından
zeytinyagi falan suruyorum ama hani surunce yumusar benmki kazik gibi oluyor:) aslinda keratin satiliyor kendim yapmak isterim lakin cok kotu kokuyor diyorlad
tarafından
Zeytinyaği dgl cnm susam yağı fln zeytinyağı hiç sürmedim dha .gratiste çok güzel keratinli kremler var onalri al
tarafından
tmm cnm bakicam saolasin
tarafından
Ric ederim canım ♥️
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Saçlarım cok bakimsiz kapaliyim ne yapabilirim
tarafından
İlk olarak evde açık gez toplama dipleri hava alsın sert yıkama yumuşak yıka.aya çalış havluyla sürterek dgl yavaş yavaş suyunu al bakım için saç tonikleri var onları yaoabilrsin
0 oy
(362 puan) tarafından
Doğumdan sonra dökülen saçlar için ne yapabiliriz :-)
tarafından
Onu bnde yapiom şuan cam terebentini aldım sampuna içine koydum onnla yikiom gayetde uzuda hemen
(362 puan) tarafından
Teşekkür ederim ben de alayım o zaman
tarafından
Al cnm çok hızlı uzuo hem
0 oy
(119,153 puan) tarafından
agda yaptiktan snr icinizden geciyo hic aayyy ne pis killi gelmis falan diye ☺hani o kadar uzatilirmi falan gibi
tarafından
Bn yüzüne diyorum evliyse adam yüzünü görmek artık .yada bazen ayy utaniom dio bu kadar uzatmissin utanmion da aldrrken mi utaniom diom.(samimi olduklarına dha raht soylurom tabi ama ilk bakışta havalı geliosa drek kapak yapiom bdha da başkasını istemio zaten sürekli bana gelio):D
(119,153 puan) tarafından
puuhahahaa bendeni sana gelsem ☺
tarafından
Gel cnm buyur
0 oy
(15,610 puan) tarafından

Cilt açıklığı için önereceğiniz bişey var mı rengini açacak bişey bide güneş kreki olarak.be önerirsiniz hahah bunlar sizi kapsiyomu bilmiyorum sorayım dedim :D

tarafından
Hahaha kompeliciyim cnm herşey var :Dyuz maskesi olarak mı istion Yoksa normal günlük sürüm diosan .yüz beyazlatıcı maskeler var bn arada kullaniom .güneş kremi olarak genelde nivea kullaniom güneşe arada alerjm olur cunku
(15,610 puan) tarafından
Günlük canım yüzüm kuru bide onun için de varsa doğalaske de olabilir
tarafından
Yüz beyazlatıcı olarak ya Bioderma kullan cnm.yada sinoz
tarafından
Hee doğal cilt tonu esitleyen maske limon suyuyla maske yaoabilrsin evde doğal yada salyangoz kremini dene cnm
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Okumaya geldim :D

tarafından
İyi yaptın cnm:D
0 oy
tarafından
Bacım bacım saclarimi kramelden platin sarıya çevirebilir miyim çok tutarmi
tarafından
Hee çok kolay cnm ♥️ yapar valla bnde olsan 1 en fazla 1bucuk saatte biter isin
tarafından
Nerde oturyon kiz
(248 puan) tarafından
Evet ben de merak ettim nerde kuaförlük yapıyorsunuz
tarafından
Bn evdeym artık cnm eşim calstrmio.su virüs kalkarsa öğretmenlik yapmak için başvuru yaptım .
tarafından
Önceden nerden diosan İstanbul da triodan tutunda miss turkeyde yardımcılığa kadar uluslararası arası yarışmalara fln hep katildm 3.luk aldm
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Buğday tene en çok hangi sac rengi yakışır 
tarafından
Kumrallar sarı ombreler açık ışıltılı kahveler .en avantajlı ten rengi budagy ne istersen yapabilrsin
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Ya bende kuaförde çalışmıştım küçükken ama pek dikkat etmedim sizin yıkadığınız saç yumuşacık oluyor bu nasıl oluyor onu merak ediyorum :ermm::D

(1,615 puan) tarafından
Sağol canım vlla hakkını helal et uğraştırdım
tarafından
Yok cnm ne demek helal olsun ♥️
(1,615 puan) tarafından
Benimde helal olsun ☺️♥️
tarafından
Ayy cnm bnm yaaa♥️♥️♥️♥️♥️
(1,615 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️☺️
0 oy
tarafından
Kuaförlerin saçı neden bakımsız olur çaçala gibi bana hem niye öyle denk geliyor acabaaa
tarafından
Yok cnm bı kuaför ilk olarak salona girere salonunu temzler ve saçını makyajını yapar ki karşındakine iyi bir izlenim bırak dye.
tarafından
Anladım canım :))
tarafından
Öyle işte ♥️♥️
tarafından
Siz kuaförsünüz galiba :)
tarafından
Evet canım öğretmenim hatta
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Acısı ac ağda için önerileriniz neler hamileyim hamileligim başından beri bıraktım tekrar yapmak istiyorm korkuyorm bazen ağda bezine gelmiyor sebebi nedir
tarafından
Krem var cnm acısını azaltıp brz agdanin .anestol adı sur iki dk sonra başka tamamen geçirmez ama azaltr bde uyuşturucu etkisi var o yüzden hissetmiosun aldıktan sonra aciyi
0 oy
tarafından
Sorayım hemen benim saçlarım çok güzel sağlıklı ama yavaş uzuyo uzaması için ne yapabilirim ve doğumdan sonra boyatmak istiyorum şu an kendi rengi var koyu kahve diyelim bunu açmak saçımı yıpratır ama ne kadar böyle pişmaniye gibi olur mu çok üzülürüm öyle olursa. Bie de ağda meselesi ya biz evde yaparken acıyo siz yaparken acımıyor mu ben hiç gitmedim ağdaya ama merak ediyorum 
tarafından
Açık renk de yakışır cnm yaptirabilirisn hem kendi rengi diosun çok kolay yapilmasi
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim şimdi hamileyim doğum yapcam hem o zamana kadar uzar ben yarısını sıfıra vurmuştum da :D doğum yaparım hem sonrasında yaptırırım
tarafından
Yarısını nye vurdun kız allh sni :D
tarafından
Kız aslında hepsini vurcaktık da şimdi başörtü bağlıyom ya yine toka tutsun diye birazını bıraktık Rihanna gibi sağ tarafı komple aldım sol çok fazla kaldı bu sefer saçım gür diye solun da altını aldık enseyi de aldık öyle bişey çıktı ortaya :D
tarafından
Baya degsk bsy olms:D
0 oy
tarafından
Şampuan ve saç kremi önerir misin
tarafından
Pantene şuan en iyisi bebek gbi yapio krem kullanmiom onu. Yerine keratinli krem al marketten dgl
0 oy
(710 puan) tarafından
Canm saçlarıma canlılık vermek için ne yapmam gerwkli
tarafından
Boya olarak mi
(710 puan) tarafından
Hayır cnm bakim olarak
tarafından
Saç maskeleri yapabilirsin cnm .durulama aşamasında bı taş suya sirke köy az onu dök kafana parlak gosterir
0 oy
tarafından
Kız bende çalıştım kuaförde ama kuaför değilim neyse herkesin kaşına şekil veriyorm kendiminkini alamıyorum şekil veremiyorum sen yapabiliyon mu :)
tarafından
Kaş alıyorum dedin cnm sıra takibi yapiosun dmi baskasina başka türlü alamazsın zaten aynı şeyi kendine yapican sıra takibiyle  yapabiliosun cnm
tarafından
Canım aciyorrr :D
tarafından
Ahhahah .buzu biraz kasında gezdir uyusturur zaten öyle al yada drek dayanmiosan agdayla al .bn önceden öyle yapiodm ama smdi çocuk olduğu için agdayla aliom
tarafından
Ağda olmasa halim perişan zaten :D
tarafından
En iyi icat dmi:D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 203 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde bkulbilge (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 923 göst.
7 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy