0 oy
232 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar ayıptır sorması genital bölgenize ağda yapiyormusunuz ?ben 34 .haftadayim hamilelikten sonra hiç ağda yapmadım korktum jilet kullandım doğuma yakın ağda yapsam olur mu

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabi hem inceltir azda olsa canım yanlız aciyabilir fazla derecede
(72 puan) tarafından
İşte bu aya kadar yapmadım ya son ay acıdan dolayı bebeği etkiler mi dedim bilemedim
tarafından
Çok sertse bilemedim
-Reklam-
0 oy
(899 puan) tarafından
Ağda yaptırdım kuaförde iki hafta sonra doğuma gittim 
(72 puan) tarafından
Bende bundan korkuyorum işte
(899 puan) tarafından
Agdayla bir alakası yok zamanı gelmişti
0 oy
(16,818 puan) tarafından
Ben hiç ağda yapmadım. Bi kere denedim tövbe ettim hep jilet yapıyorum 
(1,615 puan) tarafından
Kendin yaptıysan ondan zor olur bende kendim yapmaya kalkmıştı bir kere kilo var et yumuşak iyice getiremedim sürdüğüm yeri alıp zar zor bıraktım nerdeyse kalanı jiletle alcaktım o dereceye gelmiştim
0 oy
(5,566 puan) tarafından
Agda cok acıtıyor ama tertemiz oluyor geç de çıkıyor 
0 oy
tarafından
Bende jiletle yapıyorum ama iki güne çıkıyor. Ağdaya döneceğim jiletle alındığı için biraz zor olacak ama hiç değilse tertemiz oluyor hemen çıkmıyor.
0 oy
(845 puan) tarafından
Bende gebeliğin başından beri ağda yaptım hep dün gittim 38 haftalıgim ne olur olmaz insan aniden doğum olursa diye korkuyor canım son ayında git çıkması geç oluyor en azından rahat edersin 
0 oy
(53 puan) tarafından
Bende son ay yaptirdim cnm aciyor evet ama bebegi etkilemiyor zaten agda yaptirdim ertesi gun dogurdum
0 oy
tarafından
Philips satin perfect kullanıyom kalem gibi epilatör asagasi icin en iyisi
(72 puan) tarafından
Teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 396 göst.
11 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Busra05 (1,970 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
10 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Princess_s mother (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
20 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde nlfr nlfr (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
23 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Umber (2,261 puan) tarafından soruldu

399,887 soru

11,962,031 cevap

36,128 kullanıcı

...