0 oy
452 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Yaş 30 ama sanki 10 yaşında bir çocukla evlenmisim..Bir ruh bir duvar..Herşeyi ben düşünmekten bu geminin kaptanı ben olmaktan yoruldum artık..

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hep mi böyle hep böyleyse hayatına devam edicen konuşarak çözecek siniz 
(135 puan) tarafından
Iki yıllık evliyiz..Hep böyle.Konuşmaya çalışıyorum iletişime de kapalı..Ruh gibi bir adamla evliyim sanki diyorum..Bosan ruh olmayan biriyle evlen o zaman diyor..
tarafından
düzenlendi
Kusura bakma cnm eğer boşan diyorsa bir erkek zaten kafasında bitirmiş demektir
(78 puan) tarafından
Habibim25e katılıyorum
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Al bendende o kadar bizim bide kizimiz oldu temelli soğudum nereye kadar boyle gider bilmiyorum 
0 oy
(670 puan) tarafından
Allah kolaylık versin gerçekten nasıl bir cümle git boşan başkasıyla evlen bunu diyosa onun için varlığının pek önemi yok 
(135 puan) tarafından
Oturup karşılıklı konuşabilmek zor geliyor.Kaypakca kestirip atmak çok kolay..
0 oy
(551 puan) tarafından
Sevgiliyken de mi böyleydi canım? Yani sevgililik döneminde çabalıyor muydu senin için? 
(135 puan) tarafından
Görücü usulü evlendik..Bir sene nişanlı kaldik.Ama bazı şeyleri gorememisim diyorum..Kavun değil ki sonuçta kokup anlicak..
(670 puan) tarafından
Haklısın birde geçmişinde bilmek lazım unutamadım var nedir ki böyle kırıyor seni
0 oy
(636 puan) tarafından
Aha aynı ben. Ergen kafalı, düşüncesiz,bencil bi insan çktı içinden. Her gün sabır çeke çeke sabır taşına döndüm. Çok patavatsız. 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Sen düşündüğün için oda salmış ztn kopcalari fırsat ver adama yapma düşünme  bakalım farkina variri elbet
0 oy
(2,827 puan) tarafından
Benim eşim de misafir gibi takılıyor hiç bir işe yaramaz.. ona göre erkek çalışır ekmek alır alışveriş yapar vs.. ama bende çalışıyorum herşey müşterek olsun istiyorum ana babasindan ne gördüyse onu uyguluyor 3 sene oldu vizede ne kadar gidecek bakalım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 439 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde smyraksmz (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 287 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 2,484 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde Esma5858 (12 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 595 göst.