0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bugün osman gönülal hocanın gelişim gelişim videosu izledim 8 aylık gelişim videosunda kaliteli müzik dinletin diksiyonu güzel birilerinin röportajı olur dinletin dedi. Bende uygulayalım dedim sabah tan beri Zeki Müren nin şarkılarını dinletiyorum hem Türk Sanat müziği hemde diksiyon olarak Türkiye nin en iyi konuşan kişisi dedim bir taşla iki kuş vurmuş olurum dedim doğru mu düşündüm acaba lütfen benle dalga geçmeyin annelik sanırım biraz da saçmalamak belkii de doğru düşünüyorum bilmiyorum sizin düşünceniz nedir 

7 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Zeki Müren mi?

O kadar inanmayin böyle seylere ya

Çocuk sonra zeki mürenin büyür alkislrla yaşıyorum sarkisini mi söyliyecek 
tarafından
Doktor öyle demedi tabi de kaliteli müzik ve diksiyonu düzgün insanları dinletin. Sizin kelimeleri sabirle düzgün telaffuz edin vs dedi. Bende hepsinin sentezi olsun dedim Zeki Müren geldi aklıma
-Reklam-
0 oy
(119,923 puan) tarafından
vay bee bizde kukulu falan dinliyoz arada erik dali 
tarafından
Oo benim Çocuk 4 aylıkken yazmaz kalem dinloyordu şimdi zeki murene de bisi dmeedi
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Ilk defa duydum cnm ya 
tarafından
Osman gönülal diye çocuk doktoru var ay ay gelişim videosunda dedi bilmiyorum kafamda deli sorular
0 oy
(1,521 puan) tarafından

Senden duyyom kuzum :) bizde bakkal amca kalbim kirildi ve bisuru kukulii dinliyok , artik yolda yürürken bile hepsi dilime dolanmis durumda :D

tarafından
Birden benim ki bodoslama oldu sanırım onları bak merak ettim rpertuvara eklemek lazım :)
(1,521 puan) tarafından
Ekle ekle azcik da senin diline dolassin :)) saglikla buyusun kuzun :)
tarafından
Allah razi olsun Rabbim sizinde evladinizin güzel günlerini sağlıklı mutlu günlerini gostersom
(1,521 puan) tarafından
Amin amin canim benim , cumlemizin insallah
0 oy
(7,899 puan) tarafından
Bence çok güzel bir şey yapıyorsun. Ben anlamaz demelerine rağmen her gün kitap okumaya çalışıyorum çocuğuma kelime dağarcığı fazlalaşsın diye
tarafından
5 6 aylıkken kitap okuyordum ama var olan kitaplarımızı parcaladigi için beyefendi okuma yapamıyorum malesef bir iki tane daha kitap edinmeyi düşünüyorum teşekkür ederim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok mantıklı bizim iki arkadaş var öyle hatta biri fenomen onlar da öyle biz de sanırım öyle olacağız çünkü güncel şarkıları sevmiyorum ben de. 
tarafından
Yalnız olmadığıma sevindim bir de hoca da zaten dedi ne konuştuğunuza dikkat edin acaba ara ara ingilzce şarkı da mı dinletsem çünkü bu dönem sünger gibi herseyi çektiği dönem dedi hoca
(13,202 puan) tarafından
Yok İngilizce erken kafası karışıyor sonra İngilizce öğretmeni arkadaş var çok erken başladı kafası karışınca hemen bıraktı
tarafından
Ana diline tek dil öğrenen bebek kadar hakim olamaz demişti başka bir hoca Serkan karaismailoglu dil hakkında kısa bir videosu vardı YouTube da
(13,202 puan) tarafından
Evet onlar da dil konusunda gerilik görünce bırakmışlar. Şimdi bir bebeğimiz var ana dili Rusça baba dili Türkçe ve Türkiyede yetişiyor anne aşırı Türkçe bilmiyor herkes anadili ile konuşuyor bebekle ki çoğunlukla Rusça görmedim pandemiden dolayı çok merak ediyorum dil gelişimini
tarafından
Bende merak ettim şimdi bana geridönüş yapsan işte o hoca da şey dedi kar zarar terazisine koyduğumuzda karı daha yüksek ileri ki yaşlarda yabancı dil eğitimi zorlaşıyor bir dinleyin isterseniz
0 oy
tarafından
Sen bebene zeki muren dinletirsin pepede sana kalbim kirildi der onu dinletmedigin icin :)
tarafından
Beni güldürdünüz Rabbım de sizi güldürsün :)) herseye bodoslama dalan anne olunca pepe nin gözü yaşlı kalır tabi :)
tarafından
Amin canim ama nacizane fikrim bana biraz abarti geldi zeki muren benim bile uykum geliyo zeki mureni dinlerken :)
tarafından
Var ya memede uyuyan çocuk kucağımda kendi kendine uyudu bu sayede :)
tarafından
İste bosuna demiyom benim bile uykum gelirken bebe napsin anam :)
tarafından
Böylece uyutmak için garantili yol buldum bacım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 320 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 254 göst.
29 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 382 göst.
0 oy
7 cevap 124 göst.
13 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu

384,061 soru

11,491,362 cevap

35,128 kullanıcı

...