0 oy
521 göst.
Aile kategorisinde (3,446 puan) tarafından
4.5 yaşında kendisi,kardeşini uyuttum bı baktım kafasını kaldırmış yanıma gelmek için davetiye mi bekliyorsun diyor,

Yeni nesil gümbür gümbür geliyor , korkuyorum:D

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Laflara bak hale bacaksiz
(3,446 puan) tarafından
Laf ki ne laf,babasi onu kızdıryo bana sesleniyor yanında kalk bişey yap, getir filan diyor ki yanlışsin beyefendi ,şunu getirebilir misin karicim diyeceksin anneme :D
tarafından
Oyyy şuna bak maşallah  bende öğretim kızıma bunları dur :d
(3,446 puan) tarafından
Ahaha yakın olsaydık şaha ablası ogretirdi ❤️
tarafından
İsme bak şaha çok güzel çok asil
(3,446 puan) tarafından
Ruhu asil kızımın ikincisi biraz çatlak ama olsun :D
-Reklam-
+1 oy
(1,521 puan) tarafından
Yaaa lafa bakk , o ara o agzindan şap diye opmediysen ayip ettinnn bak 
(3,446 puan) tarafından
Lee kurban olurum onu verene , ❤️
+1 oy
tarafından
Ah aahh :) ikinci çocuktan sonra o kadar çok kullanıyorum ki bu cümleyi(başlıktaki cümle). Kardeşi olalı beri daha bi şaşırtıyor beni niyeyse. :)))
(3,446 puan) tarafından
Hemde nasıl, babasi onu kızdıryo bana sesleniyor yanında kalk bişey yap, getir filan diyor ki yanlışsin beyefendi ,şunu getirebilir misin karicim diyeceksin anneme :D
tarafından
Huhhuuuuu. 1 sene sonra bizde böyleyiz desene.. şuan 3 yaşında 4 5 olunca neler yapar bu velet bana. Vay anaaammm
(3,446 puan) tarafından
Aayy iyiki dogmuslar bee, teşekkür ederim rabbim bize bunları verdiğin için :D
tarafından
İyikü doğurmuşuz beee :D. Ahahah bak aklıma ne geldi. Severken iyiki doğurdum sizi iyikii varsınız diyorum. Sonradan geliyor. İyiki doğurdun bizi iyiki varız biz diyor  :D nasıl içim gidiyor nasııll
0 oy
tarafından
Benim yegenimde 4 yasinda bayramda dedimki hadi enistenin elini op neden dedi bugun bayram kucukler buyuklerin elini oper dedim gayet cool bi edayla AMAÇ diye sordu bana bi bes saniye durakladim aslinda harclikta alabilursin mesela dedim ihtiyacim yok ayrica ben kucuk degilim kocaman oldum dedi tabi ben mal gibi kaldim jsjsjjsjs
(13,202 puan) tarafından
Allahım büyükler bize siz giderken biz dönüyorsun derler ama küçükler bize diyecek artık yaa tam karikatürlük
tarafından
Yaa bide boyle buyumuste kuclmus halleri yokmu cool cool takilmalar ölduruyo beni
(13,202 puan) tarafından
Bayılıyorum öyle tiplere
tarafından
Yersin varya gorsen bi kek tarifi verir erirsin karsisinda :)
(13,202 puan) tarafından
İnşallah benimki de öyle gümbür gümbür geliyordur şimdiden gözleri fel fecr okuyor da :D
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ağzının ortasına vur ısır yanağını lafa bak koca adam sanki yerim seni yaaa :D
(3,446 puan) tarafından
Hemde ne bazen yerin altında kaç MT boyu var bilemiyorum:D
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Hele şunun lafına bak maşallah sübhanallah yaa yerim bn onu
(3,446 puan) tarafından
Ye ablası tabi benden kalırsa ❤️
(3,167 puan) tarafından
Rabbim derdini hastalığını göstermesin inşallah cnm acaba benim kızda öyle laflar söyler mi
(3,446 puan) tarafından
Hele büyüsün neler diyecek annesi :)
(3,167 puan) tarafından
Rabbim o günleride göstersin inşallah
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ahahaa benimkide akşam diyor allahım yarabbim sen bana sabır ver :) niye mutfakta durma içeri geç dedin diye 
tarafından
;)))))))))))
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Kızım 6 yaşında hamileyim. Eşimle birlikte kızımla konuşuyoruz artık büyüdün kardeşin olacak artık odanda uyumalısın vs. VS.... Kalktı dedi ki o odayı babama hazırlayalım ben kardeşim annem birlikte yatarız :)) 
0 oy
(337 puan) tarafından
ahahaa maşallah ya şimdikiler öyle 

benim kızımda geçen bahçede oturuyorum  yeni taşınmışim komsu gekdi dedi aa sen aynı babana benziyorsun 

kızımda döndü dediki sen babamı ne gördün ne tanıyorsun ki beni benzettin 

ben şok :DD

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 654 göst.
25 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 744 göst.
0 oy
3 cevap 177 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu
+8 oy
13 cevap 9,336 göst.

381,152 soru

11,410,595 cevap

34,950 kullanıcı

...