+1 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Görümcem kendi falını çekip WhatsApptan bana attı. Yeni bir arkadaşım var komşum ona baktırdım çok iyi bakıyorum demişti inanmamıştım ama gerçekten şok oldum hiç bir şey anlatamadığım halde her şeyi birer birer anlattı resmen ödüm koptu eve koşa koşa geldim birde gece baktı bu fallar gerçek mi 

22 Cevaplar

+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Fal var gerçek ama baktırmak çok günah
(1,428 puan) tarafından
Allah aşkına neresi gerçek peygamberler bile geleceği bilmezken kıçı kırık falcılar nerden bilsin
(12,264 puan) tarafından
Tmm gerçek değil
tarafından
Kız ALLAH seni tamam gele değil hahahah
-Reklam-
+1 oy
(12,494 puan) tarafından
Yapmayın bacım gaybı yanlız Allah bilir 
+1 oy
(149 puan) tarafından
Kahve falında bazı figürler oluyor bunu sen de görebilirsin ama her birinin anlamı oluyormus tabi benzeterek biseylere yapıyorlar, eğer tahminleri doğru oluyorsa genelde doğru çıkıyor ama bana kalirsa ne gerek var ki merak etmemek lazım böyle şeyleri zaten yaşayarak gorecez Allaha sığının 
+1 oy
tarafından
Canım onu üç harfliler gösteriyo ama gaibi Allah bilir bakmak ta baktırmak da haram ve büyğk günahlardan .zamanında annem bakardı o zamanlar hep rüyasna gelirlermiş sana bunun ilmini öğretelim falan diye annem tçvbe etmiş sonra hala bile der çay çöpü lahve fincanına bakınca hareket eder ama direk yıkar. Tibar etme sen inanıyosun sonra olmıycak şeyleri bile o üç harfliler yapıyo oldurana kadar ;)
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Fala inanma falsiz kalma demisler ama senin arkadasin bence hoca :D
0 oy
tarafından
Rabbim affetsin Allahtan başkasına inanma fal doğru değil Rabbime inan güven 
0 oy
(78 puan) tarafından
Tabi ki gerçek değil. Kimse gelecekle ilgili bir şey bilemez bu mümkün değil
0 oy
tarafından
Gaybi yanlız cenabı Allah bilir fala bakaninda baktiraninda kırk gün yaptığı ibadetler kabul olmaz 
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Kahve falı bana çok saçma geliyor. 

Fincani nasıl çevirdiğin mi belirliyor kaderini.?

Her çevirmede farklı figür çıkar sonuçta.

Fal baktırmakta çok günah canım tövbe et baktirma bence bı daha.
0 oy
tarafından
Benim bildiğim kadariyla ne kadar doğru arastirmak lazim delilini melekler kendi aralarin da konusurken 3 harfliler dinlermis gizli gizli ve fala bakan kişiyle irtibatta olduğu için ona söylermiş zamaninda bir kac arkadaşım vardi onlarin 3 harflilerle bağlantısı vardi bazıları 6. His ama ne olursa olsun bakanın da baktiranin da hükmü ebedi cehennem affi asla yok birde mantiken dusunecek olursak bunca falcilar madem herseyi biliyor görüyor hepsi kafe koselerin de 3 kuruşa meslek ediniyor güya kendi gelecegini de görsün mukemmel adimlar atip mukkemmel hayati olsun bosver yapma bir daha canim tovbe et 
(154 puan) tarafından
Evet bunu ben de duymuştum o yüzden fal işinden korkarım üstelik fala bakanin da baktiranin da ibadetleri heba oluyormuş
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Sana bsey diyim mi bende çok bakıyordum çogu dediğimde cikiyo ama rahatsızlanmaya başladım hoca okudu beni o hoca bilmiyodu tabi benim baktığımı flan bu kız fal bakiyo onu bırakması lazm dedi beni de arayıp yüzüme sen falmi bakıyorsun bakma sakın bak çocuğunu bile rahatsız ederler dedi ben bundan snra çok bakmadım bikere bakmstm o kadınin dedilernden snra ve kendi mezarımı gördüm taşı flan hazr üstünde ismim yazılı olan mezar yani ve baktrmak da çok günah gerçekten bu işlerin altından çıkamazsınz alırsanız bakma da baktrmada bakmak da baktirmakta aynı şey 
(154 puan) tarafından
Bırakmanız iyi olmuş ablamın komşusu kadın eskiden beri bakar ama gerçekten acısı bir yerden çıkıyor 3tane oğlu var biri kumardan gelmez biri hırsızlık peşinde biri de uyuşturucu satıcılığından tutuklandı kızları desen Allah kimsenin başına vermesin ablamın kayinbabasi hep der kim bilir kimlerin ocakları bunun baktığı fallar yüzünden yıkıldı da günahlarına girdi şimdi çocuklarından çıkıyor der doğruyu görmüş olmanız çok güzel iyiki bırakmissiniz
(1,580 puan) tarafından
Tabi canm çok kötü bişey gerçekten gaybi Allah'tan başka kmse bilemez bu geçmişi görenlerde cinlerin Allah'a melekler arasındaki geçen konusma ya şahit olmasyla kaynaklaniyo bilgi hırsızlığı yapmasıyla
0 oy
tarafından
fal sadece gunah bizzat Kut an da belirtilmis cnm
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Fal bakmasını bilenler gerçek ama günahı çok büyuk
0 oy
tarafından
Fala inanmak, medet ummak, gaip ten haber almak

Bunlar şeytanın size oyunu lutfen inanmayın tovbe edin 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Fal haramdır yasak dinimizce heves bile etme derim. Fincanı döndürme bile cok sjkıntı. Bidaha yapma gereclten yanına bile yaklasma lanetlenmiş falcılar üfürükcüler. Ablanda komsusuda bakmasn. Onun cinleri vs. Bile vardır her seyi biliyorsa cokkötü. Aman diyim
0 oy
tarafından
Canim bazilari salliyo ama gercekten bildigine şahit oldugum insan var tabi cok gunah ama ben de gırgırına baktirmistim o zaman nisanliydim dugun salonumuz tutuldu esyalar alindi hersey tamam 2 ay sonra evlenecektim kadin bana dugunun olmayacak nisani atacaksiniz dedi ben gulup gectim oyle sey mi olur salliyo bu kadin diye ama gercekten de nisan attik ve dugunumuz olmadi. Aylar sonra esimle tanistim yine o kadina gittim tamam bununla evleneceksin evlendikten bi kac ay sonra hamile kalacaksin ve oglun olacak esin babasinin adini koyacak sen de yanina bi isim koyacaksin ve bu isim de senin ailende olan bi isim olacak dedi. Evliligimizin 4.ayi hamile kaldim oglum oldu ve esim babasinin adini koydu ben de yanina bi isim kattim ve o da benim kuzenimin ismi. Tabi ben bunlari yasarken kadinin soylediklerinin ciktigini fark etmiyorum yani psikolojik olarak dusunebilirsin ama degil daha bildigi birçok sey var. Cocugum olduktan sonra daha gitmedim korkuyorum artik kötü bisey soyler diye hem de dedigim gibi cok gunah ama benimki tamamen meraktandi soyledikleri cikinca yine gitmek istedim
0 oy
tarafından
Ey iman edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar), fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir; bunlardan uzak durun ki kurtuluşa eresin
0 oy
(16,099 puan) tarafından
Fal bakılan eve melekler girmez. Ki buna fincanı  ters çevirmek bile dahil 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Allah tan başka kimse bilemez geleceği o şarlatanlara inanmayın  ve bu tür şeylerle uğraşmayın  tövbe edin 
0 oy
(911 puan) tarafından
Canım falcinin bahsettikleri anlattıkları hep sizin geçmiş hayatınız dimi falcılar zaten anca geçmişten söz ederler.gecmisimizi de biliyoruz zaten bide onlardan dinleyip günaha girmeyin gelecekten söz etmek ne hadlerine geleceği yalnızca allah  bilir 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aglayananne (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,020 göst.
6 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 221 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hatmi (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 516 göst.