+1 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar bebek bezi önerisi 2 aylık oğlum var . Şuan elimizde Prima bez var ama maliyeti yüksek olduğu için önereceğiniz bez var mi

22 Cevaplar

+2 oy
(2,127 puan) tarafından
Molfix canım tek geçerim
(1,466 puan) tarafından
Kesinlikle molfix
-Reklam-
+1 oy
(348 puan) tarafından
Sleepy trendyoldan alıyorum toplu sadece bir beden büyük verin alacak olursanız aklınızda bulunsun
+1 oy
(3,205 puan) tarafından
A101 soffio memnunum
tarafından
Çok güzel o
tarafından
Prima Molfix falan hiç güzel değil anca adı var. Kese kağıdı gibi hepsi Miletde adı avr diye alıyor hepsini kullandın goonda güzel ama sızdırıyor biraz a101 deki yada Banu turco yumusacik
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sleepy kullandım ama 3 saate bir değiştirmem gerekiyordu çok çabuk şişiyor ve çişi üstüne çıkıyordu gündüzleri nebzede gece uydusundan uyandırıp alt değiştirmek zor oluyor bide kalıp olarak dar molfixde aynı fiyat şuan molfix i sleepye göre daha beğendim hem kalıbı geniş hemde gece 12 de bağlıyorum sabah 7 8 e kadar duruyor hiç üstüne çıkmada olmuyor ikisinede aynı parayı verdigimi düşünürsem molfix daha çok hakediyor
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bende primadan bebelanda geçtim  gayet memnunum
0 oy
(964 puan) tarafından
Valla bimin jennywelly kullaniyorum
0 oy
(537 puan) tarafından
E bebek baby me. Kendi markası çok güzel bnce 
0 oy
tarafından
Sleepy taşırıyor molfix kokuyor bimin bezi güzel ama şuan en iyi markalarla fitstı yakın baby turco en güzeli hem hesaplı ne pişik ne terletme uzun süre kızıma da kullandım şmdi yeni doğucak bebeğime de sipariş geçtim tanesi 50 krş a falan geliyo indirimlerit akip et canım 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Molfix kullanıyorum doğduğundan beri 1 yaşında 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Sleepy❤️ bazı arkadaşlar taşırıyo demiş ama ben kızımın altını akşam 9da bağlıyorum sabah 6ya kadar ve gece de emiyor çok çiş yapıyor ama en ufak bi sızdırma yaşamadık 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sleepy ve baby me ikisininde kullandım hiç tasirma falan olayı yaşamadım kızım akşam erken uyur hatta gece hiç değiştirmem sabaha kadar şuan baby me kullaniyorum fiyat olarak daha uyguna geldiği için 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ben ikizlerime can bebe kullandım herkesin bebeğine ne iyi geliyorsa onu kullanıyor ama  ben memnundum..Prima oğluma yara yaptı
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Molfix kullaniyorum gayet memnunum
0 oy
(2,565 puan) tarafından
A101 soffio :) hem ince hemde maliyeti düşük 6 aylıktan beri kullanıyorum gece 10 da sararım altını sabah saat 8e kadar durur sızdırma yapmaz 15 aylık şimdi arada bi yapıyo oda yürüdüğü için bezi kayıyo popişten 
0 oy
(4 puan) tarafından
Sleepy natural çok tavsiye ediyorlar 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Doğduğundan beri Molfix kullanıyorum çok memnunum bn bir kere kargom gelmediği için mecburen bim bezi kullandım azıcık çiş bile yapsa bez leş gibi kokuyordu ama daha kötüsü kremli bir bez bnm bebeğimin vücudunda saatlerce duracak şey temiz olması lazm kesinlikle..

Oğlum 2yasinda ve o kadar emici ki sabaha kadar durur sızması olmaz.netten çoklu paket aliyrm doğduğundan beri çok uyguna geliyo sürekli indirm takip ediyorum
0 oy
(1,331 puan) tarafından

Sleepy molfix baby turco kesinlikle öneririm fakat sleepy nin lastikleri aşırı sert kızartıyor maalesef o anlamda kötü baby turconunda sadece cırtlı bezini öneririm en iyisi molfix.

Market bezlerini asla kullanma canım ( e bebek bim a101 vs ) içerikleri temiz değil öneri verilmiş ama kimyasal hep 
0 oy
tarafından
Her bezi denedim proma premium care a geri donecegim pisik oldu diye birakmistim insallah tekrar yapmaz. 
0 oy
tarafından
Molfix kullanıyorum ben
0 oy
tarafından
BİM'in bezini kullanıyorum winny&Jenny gibi bi şey acayip memnunum hiç pişik olmadı sızmıyor da :) 

İlgili bir soru bulunamadı

380,206 soru

11,382,403 cevap

34,881 kullanıcı

...