0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde tarafından
3gündür bogaz agrisı burun akıntısi basladı bugün belim cok kötü nefes alamiom   evden dısarı cikmayan biz eşimin akrabalri yüzüne böyle olduk kızları gripti gelmeyin evime ben hasta olursam düzelemem böbreklerimde sorun var dedikçe geldiler simdi rahata ermişlerdi bebegim perişan olcak korkuyorum böbreklerimde sorun var daha kötü olursa ilacsiz atlatabilirmiyim

3 Cevaplar

0 oy
(10,972 puan) tarafından
Mecbur bacım ılacsız atlatacaksın maketi takıp baktım ben ogluma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gelmeyin dediginiz halde neden geldiler zaten grip gibi başlıyor biz anlamadik babamı götürdü ne insanlar varya
tarafından
Ne dediler gelelim nolcak mi dediler bogazim geldi suan
tarafından
Kac kere aradı ben açmadım eşimi aradı o açmayınca eve gelmis bahceli evim oturmus dısarda 5 senelik evliyim görümcemin ilk evliligi onlar yüzüne bitti cok karıstilar ben 5senedir kavga ediom yaptiklarınin yanlis oldugu için eşimle aram cok iyi amaçları yuvamı yıkmak esim bekarken cok para yediriomuş onlara evlenince hersey bitti tabii istiolarki esim onlara deger versin onların dedigini yapsin
tarafından
Nasil bisey bunlar ya sinir oldum şimdi testinizin sonucu ciktimi
tarafından
Yarın cikcak
tarafından
Onlar test verdimi
0 oy
tarafından
Cahiller yyaa o tür insanlara kapıyı açmayacaksın valla küserlerse küssünler. Kuzenimde emzirdigi icin ilac kullanamadı. Sadece parol kullanabiliyordu. Bol su ici sıvısız kalma, c vitamini al. Beslenmene özen goster canim
tarafından
Gelirler mi canım asla bu hastalikdan kimin ne olduğunu görüyorsun valla. Sen iyileş bak o zaman gelir çıkmaz senden
tarafından
Bunlar eşinin neyi oluyor hala teyze dayı amca falanmı onlar belkide bilerek geldi size bulaştırmak için o tarz insanlar herşeyi yapar
tarafından
Dayısı  cok bilmişler herseyi onlar biliyo tavrındalar  aradi bide ay sen koronaysan nasil gelcez kızdım gelme ya dedim hastayim ben bulassinmi istiosun dedim
tarafından
Kapıdan kovsan bacadan giriyor bunlar bacım ne diyim Allah kolayluk veesin
tarafından
Aslında kızmayacaktın geleceklerdi belkii o zaman anlarlar bu hastalığın gerçek olduğunu.  Allah sabır versin canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 563 göst.
14 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 265 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu

380,193 soru

11,381,990 cevap

34,878 kullanıcı

...