0 oy
448 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Kızlar geçen gün anlatmıştım kayınpederim beni babamın evine göndermiyor diye çok mutısuzm ne yapıcam nasıl mutlu olucam bilmiyorum babamı bekliyorum bieşy yapsın diye ama herşey daha karma karışık olucak diye korkuyırum. Ben asla böyle biri değildim başkalarının benşm adıma karar almasından bıktım ne olucak benşm halim eşim desem umrunda değil babası desen aynı *** of Allahım 

7 Cevaplar

+1 oy
(78 puan) tarafından
Yav kayınpederin kim de onu dinliyosun Alalh aşkına al çantanı git istediğim yere
-Reklam-
0 oy
(7,478 puan) tarafından
Babası kim oluyor ki neden kendini ezdiyorsun ? Seni o mu doğurmus ki senin hakkında karar veriyor ... Ben olsam çeker giderim 
(479 puan) tarafından
Kuzum napim yuvam yıkılmasın diye susuyorum mutlu değilim ama mutluymuşum gibi davranıyorum bende çekip gitmek istiyorum ama nasıl gidicem grubetteyim hiçbir yeri bilmiyorum bile kızma nasıl. Bakıcam
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun :(
(479 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(213 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o kayinpederini onane oz kizimisin sana karisio 
(479 puan) tarafından
Öz kızına bile sesini çıkarmıyor ne giyimine ne de gezmesine bana gelince herşeyi söylüyor
(213 puan) tarafından
Zaten gelinlere gelince agizlari acilio cahil insanlar
0 oy
tarafından
Baban arkandaysa ara durumu anlat boşver olacak olsun sen o kayınpederinin derdini çekmeye mi evlendin
(479 puan) tarafından
Hiç sorma ben nerden bilim böyle olucak babam herşeyi biliyor zaten
0 oy
tarafından
Sana yazık değil mi? Böyle mutlu gibi görünürsun ilerde patlak verir psikolojik sorunların çıkar o zaman kızına nasıl bakarsın onu düşün. ****** et ******** herife bak **** köpek o kim sana müdahale ediyor . Git arkana bile bakma. Bu ne ya o kim eşin ne diyor fırsat vermiş ellerine lanetler
(479 puan) tarafından
Ailem arkamda artık onlarda yuvam yıkılmasın kavga etmiyorlar
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Eşinin ailesi ile mi kalıyorsun 
(479 puan) tarafından
Evim ayrı aynı binada oturuyoruz ama yemek bir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 318 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esra & (209 puan) tarafından soruldu
0 oy