0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Benım evimde 2.kat kiracıyım oglum sürekli balkon istiyo dışarı çıkamadıgımız için canım nasıl bi resim atarmısın bide ne kadara yaptırdın canım ayıp olmazsa söylermisin son bi soru benım başka balkonum yok çamasır falan nasıl oluyo 

6 Cevaplar

0 oy
(1,615 puan) tarafından
Post yukarı çıksın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok  merak ediyorum ev sahibine demir dedik ama yaptırma taraftarı değil geçenlerde 13.kattan çocuk düştü daha çok korkmaya başladık demir olmazsa file düşünüyoruz 
0 oy
tarafından
AA evet. Bende istiyorum. Cam balkon yapmak lazımdı ama paramız yetmez . İnstada gördüm binyerde ama o balkon Cook buyuktu
(2,565 puan) tarafından
Canım ben kıracıyım cam balkon niye yaptırım ki kendi evime yaptırırım iler de bide çok uygun oturuyorum burda kendi ev alana kadar da çıkamam
tarafından
Yaptir Man için demedim zaten canim.kendim için yazdım cam balkonu. . Bende fileye bakiyum ama sanki pahalı bir file icin
(2,565 puan) tarafından
Yok biliyorum canım benım de geçti cam balkon aklımdan da o yüzden sesli düşündüm :)
0 oy
(4,725 puan) tarafından
İnternete yazınca cikiyo canım
(2,565 puan) tarafından
Çıkıyo da canım hani çamasır falan noluyo onu merak ettim
0 oy
tarafından

Winblock balkon yaz Google çıkar canım çok güzel ama benim şuan yaptırmaya gücüm olmadığı için öyle kaldı 

image

tarafından
Ama bu file değil sanırım. Bu sanki metal gibi . File daha rüzgarda salanan birşey gibi gördüm
tarafından
Filelere ben pek güvenemiyorum ip gibi böyle keser diye korkuyorum yada kopar diye bu Metal galiba daha sağlam filede ben yine guvenenemm
tarafından
Doğru. Bizim burda her evde cam balkon var. İki balkonun var. Okadr küçükte değiller. Valla pahalilar ya. Çok pişman oldum zamanında yaptırmadım diye. Eşim ısrar etmişti halbuki
tarafından
Gücün varsa yaptır canım çocuk bu ömür boyu bir pişmanlık çekmekten iyidir
tarafından
Ah keşke param olsa, hem eve yatırım yapamak olur asla geri çekmedim ama , inan ki bir tane gofret alamıyorum . Yinede bin şükür balkona giderken daha çok dikkat edeceğim. Allah'ım kötü şeyler yaşatmasın hiçbir anne babay
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bizde yeni ev aldik 9cu katdayiz paranoyak oldum artik tasinandan..ruyalarima bile giriyo atsaydi bakip bizde yaptirardik
(2,565 puan) tarafından
Cam balkon yaptırmam kiracıyım bide kiram da uygun ha deyince başka evede çıkamam anca kendi evime hani en azından uygunsa bende yaptırırım bi halı sererim altına bebeyi salarım oynar kendi kendine

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 86 göst.
0 oy
7 cevap 162 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,719 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Linkin (15,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 593 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...