0 oy
156 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Evet kızlar fark varmi varsa nedir?

4 Cevaplar

0 oy
(3,118 puan) tarafından
Var canım. Buz lazer ve Alexandrite var. Alexandrite daha etkili ve acıtici, buz lazer de etkili ama Alexandrite gibi değil. Buz lazerin acısı biraz daha az
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende şurada bekleyim :)
0 oy
tarafından
Canım ben güzellik salonunda estetisyenlik yaptm cihaz farkları var en iyi cihaz alexandrite cihazıdır oda türkiyede yok bizde olan diyot cihazi  ve alpier cihazıdır bunlar buz başlıklıdır (sogutmalı)yani hiç birzaman kıl kökü bitmez  bu cihazlarla fakat seyrelme azalma 1 yıldan sonra 6 ayda bi taramaya girersen vucudunda kıl görmen imkansz ben tavsiye ediyorum lazeri  
tarafından
Herzaman başka birimi giriyor
(44,840 puan) tarafından
Evet soruyorlar memmun kaldığınız biri varsa onu verelim seansiniza ben fark etmez diyorum ayni işlemi yapiyo zaten hepsi
tarafından
Aynı işlem olabilir fakat aynı el degil  hangi ele alışırsa tüyler daha iyi dökülür sürekli başka el olmazki biri gelir oraya vurmaz digeri gelir vuru o şekil vucudunu mahf edersin seyrek olan bölgelerin bile cikmaya başlar mesela işlemine giren nerden bilsin  senin omuzunda kıl yok gelip vurur orası fazlalaşır ondan dolayı sürekli ayni kişi girsin ve ona anlat az olan bölgeye vurmasn kafesleme yapsn
(44,840 puan) tarafından
Sağol canım bunları hep dicem bilgi verdiğin için çok sağol☺️❤️❤️
tarafından
Rica ederim ne demek inşallah kurtulursun  geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 132 göst.
7 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 649 göst.
0 oy
3 cevap 90 göst.
+1 oy
4 cevap 124 göst.
6 Eylül 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Bilge838 (376 puan) tarafından soruldu

397,160 soru

11,878,664 cevap

35,995 kullanıcı

...