0 oy
825 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar dün çok kötü bir şey gördüm eşim Instagram üzerinden bir çok kıza mesajlar atmış ama diyolog yok sadece o yazmış işte üf göğüslere bak kalçalara bak falan Bir çok şey yazmış haliyle kızların baya takipçisi olduğu için hiçbiri cevap vermemiş birine de selam tatlım nasıl görüşebiliriz yazmış ben bunları gördüm ve eşimi tokat manyağı yaptım neden yaptığını sordum ,  Çok fazla yıprandık ailelerimiz arasında çok fazla SORUNLAR vardı evliliğimiz çok fazla yıprandığı piskolojim bozuldu boş muhabbet yaptım pişmanım dedi kızın birisi Çağırsa gidecektin o zaman dedim asla dedi Allah‘ın üstüne yemin ederim fiziksel olarak seni aldatmazdım sadece boş muhabbet yaptım çok gereksizdi dedi hüngür hüngür ağladı ve çok özür diledi beni affet yeterki bir daha asla böyle bir şey yapmayacağım hesaplarımın hepsini kapatırım dedi evden kovdum ve gitti çok pişman ama bilmiyorum sadece duygusal olarak aldatıldım ben sizce ne yapmalıyım  Bütün güvenim bitti gitti neden yaptı bunu bana Sözde beni çok seviyordu bir insan çok seviyorsa neden yapar başka kadınların vücutlarına öyle midem bulandı

30 Cevaplar

+9 oy
(78 puan) tarafından
Aldatmak illa fiziki olarak olmaz. Bu yaptığı bile aldatmaktır. Ben olsam affetmezdim
tarafından
Affet sonra yine yapsin , yine ve yine ...
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ne denir ki cnm bilemedm
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Senin fikrin ama ben asla affetmem..affetmeyi birak unutamam unutmazsamda asla mutlu olamam
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kocanı değil kişi önce kendini afetmeli çünkü kendini afedersen zaten onuda affediyorsun
0 oy
(48,620 puan) tarafından
asagi tukursen sakal yukari tükürsen biyik. o zaman her sorunu olan baskalarina laf atsın asilsin kadinlar yapsa o.. damgasini yer hemen hemen affetme bırak sürünsün
(31 puan) tarafından
Ben de öyle dedim her tartıştığımızda o zaman aldatacak mısın böyle dedim ben de seni aldatabilirdim yapmadım ben senden daha zor şeyler yaşadım dedim affetmeyi düşünmüyorum gerçekten çok zoruma gitti
0 oy
tarafından
Allah kocana akıl fikir iman ahlak versin. Yaptığı pisliğe Allah üstüne dua ederek günah eklemesin. Nefis var evet ama akıl da var 
0 oy
tarafından
Kocan bildiğin sosyal medya sapığı. Kolay kolay affedilcek birşey değil. Süründür
0 oy
tarafından
Utanmaz Allah i niye karistiriyo.Hic yalan soyleyip gunaha girmeyecegim canm eger biri cagirsa kosmayi gec ucardi.o kelimeleri anarak mesaj yazan durmasina imkanmi var.kilifida hazir tabi sorunlari varmis missss.hadi ya bozimde sorunlar ve faceden ordan birdan baska adamlara yazayim olur mu 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Nefsine yenik düşmüş. Allah hidayet etsin.  Haklısın sonuna  kadar 
0 oy
tarafından
Ne farkederki fizikswl yada yazarak . Allah yardmcin olsn canm cok zor 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yuh yani  yeminler  etmiş ama  biri  cagirsaydı  topukları  götüne  vura vura giderdi  kesin  yoksa  neden  yazsin  o pis  mjları 
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bence kocanda sapıklık var affetsen ne olacak ki o güveni asla bir daha yerine koyamaz 
0 oy
tarafından
Bahaneleri ardına zaten sığınıp yine kendini suclyana bir kadın aceba ben naptım ... Sen hiçbir şey yapmadin eşin bunu istedi ve yaptı

Affetmeee....
0 oy
tarafından
Çok acı bir şey yaşamışsın Allahim inşallah kimseye yaşatmaz böyle şeyleri herkes evinde eşiyle mutlu saadetli yaşar. Tabiki affetmelisin güzelce konuşup bir kaç kıza mesaj attı diye boşanacak değilsin 
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Evet çok zor ama pişmansa zamanla affet tebi inşallah bir daha olmaz rabbim hepimizin yuvasına huzur versin inşallah 
0 oy
tarafından
Süründür. Aldatmış yani illaki birine dokunmasına gerek yok güvenemem ben
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Afedersen elinden o akıllı telefonu al tuşlu bi telefon ver. Bu akıllı telefonlar çıktı çıkalı aldatmanin boyutuda değişti. Azdı iyice erkekler kadınlar soyunup kendini netten Pazarlar oldu. Ahlaksızlık aldı başını gitti.
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Biri cagirsa kesin giderdi uydurmasın simdi..illa biriyle beraber olmasi gerekmiyo aldatmasi icin..bildigin sa.pık yani ergen gibi iff göğse bak ne ya..valla surundur bnce..
0 oy
(835 puan) tarafından
Sen bilirsin ama ben affetmezdim yine yapar bir kere yapan değişmez
0 oy
(859 puan) tarafından
Çocuk mu varmış karşısında ya Allah aşkına sende elin oğlanlarına mesaj at sonra boş muhabbet yaptım de bakalım o ne diyecek

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 600 göst.
0 oy
14 cevap 1,040 göst.
28 Mart 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,817 puan) tarafından soruldu
+2 oy
56 cevap 2,619 göst.
0 oy
18 cevap 1,095 göst.

379,022 soru

11,345,028 cevap