0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar esim bana gelince algılama problemi varmıs gbı davranıyor soyluyorum soyluyorum anlamıyor annesi uzaktan kucuk cocuk gbı yonlendiriyor ya bizim kendı sorunlarımız var ev ıcerısınde konusmuyoruz bugun ızınlıydı cıktı gittı annesine sonra mesaj atmıs kuzenimin cocugunu gormeye gidecem ben sende gelıyor musun diye bende annenle git oo ne derse oo oluyor ya dedım cocugunu gormeye git Bı ugra demısler varya nasıl sınır oldum yaa daha onceden bu konuyu benimle konusmustu bende gitmeyelım onlar bize gelmez Baska sehırde yasıyorlar demıstım bizimde durumumuz cok iyi sayılmaz gidince cocuga bosta gidilmez 

4 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Haklısın canım. Ama bu erkekler bazen öyle. İşini yürüt sende ona inat olursan annesinin tarafına daha çok çekilir. Sen kendi yanına çek. Onları haklı çıkartma bence :) ;)
(221 puan) tarafından
Zaten annesinin tarafında canım kucuk cocuk gbı bunu yonlendırıyor seytan gbı bende sinirlendim soyledım senin aklın yokmu diye :)
(471 puan) tarafından
Bende olsam sinirlenirdim ama kendini tut iyi yaklaşmaya çalış :)
(221 puan) tarafından
Yaklaşamıyorum canım bunca seytan ligin ıcınde hıc bısey soylemeden cık git sonra kuzenim dee manyak :)
(221 puan) tarafından
Dobra insanım canım ben kendimi yiyemem yani ona laf sayarım :))
(471 puan) tarafından
Ahahaaa haklısın vlla :)
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Şu annesinin lafından çıkmayan erkekler ne diye evleniyor bunu anlamış değilim Vallahi benim eşimin önceliği Ben Benim önceliğim eşim Evet aileler var ama biz ikimiz bir aileyiz öncelikle 
(221 puan) tarafından
Oyle zaten canim kendime hakim olamayıp laf konusunca ben suclu oluyorum :)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Öyle bi salakta bende var boşver kız gitsin nasılsa diyecekler karin nerde diye o da annem onuda götür demedi der artık:Dd
(221 puan) tarafından
Hee benıde tek gıdemeyecegı ıcın cagırıyor canım zaten :))
0 oy
tarafından
Gitmek istemiyorsan esn zorlamamali bence 
(221 puan) tarafından
Zorlama degılde annesinin yonlendırmesıyle hareket ediyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 258 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 440 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zamanve& (1,170 puan) tarafından soruldu