0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Arkadaşlar cinsiyet için dua istiyorum öncelikle Allah sağlıklı eli ayağı düzgün versin inşallah ta Allah en iyisini bilirde Bi oğlum olsun istiyorum bildiğiniz yada yaptığınız dua var mı

17 Cevaplar

0 oy
(10,429 puan) tarafından
Kalbinden geçir verici olan Allah o ne dilerse o olur. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah'ım hayırlısı neyse onu ver
(237 puan) tarafından
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah
tarafından
Canım kızın varmış. Ben kız istemiyorsun sandım günahını almış oldum hakkını helal et. Kızın varsa erkek istemen çok normal benimde kızım var bende istrim sonraki erkek olsun çünkü insan merak ediyor ikisininde duygusunu
(237 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(149 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Zekerriya süresi var sanırım Kuranda, o da erkek evladı olsun istemiş. O süreyi bir oku istersen ama sağlıklı ve hayırlı evlat versin Rabbim en önemlisi o hep öyle dua et. Niyetini temiz tut.. Rabbim hayırlı evlat versin sana. Benimm de 1 oğlum var şuan hamileyim ben de kız istiyorum ama tabi Allahım sağlıklı hayırlısını versin gerisi boş..
(237 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun ilk duam zaten diyorum ki allahım hayırlı sağlıklı evlat ver
0 oy
(485 puan) tarafından
Benimde bı oğlum var şuan yine hamileyim gönlümden bide kızım olsun geciyo ama yinede sağlıklı olsun önemli değil
0 oy
tarafından
Bende dua ettim olmadi:)) demek hayrima degilmis
(196 puan) tarafından
Ne ettin mesela canım hangi süre merakımdan soruyorum
(237 puan) tarafından
Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah
0 oy
(78 puan) tarafından
Bunun bi suresi duası falan yok. Bu tamamen bilimsel bir sonuçtur. Allahtan hayırlısını isteyin sadece
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım onu Rabbimden diliceksin istedigin kadar dua et verecek olan o
0 oy
tarafından
Hemen uyarı vermişler cinsel postlarına uyarı vermezler ama 
(237 puan) tarafından
Kötü bir amacım yoktu bu postu açarken kızım var canımdan çok seviyorum bence doğal bir şey bu
tarafından
Tabiki doğal bişey önce sağlıklı olsun tabikide. Hepimiz de iki meyveden tatmak istiyoruzz kızım vardı HAmile kalınca ALLAHIM Oğlumda olmaını istedim iki eyveden de tatmak istedim. Önce sağlıklı olsun dedim. Şükür RABBİM verdi RABBİM Seninde gönlüne göre versin
0 oy
(196 puan) tarafından
Seni anlıyorum canım biz insanoğluyuz ve neyimiz olmasa onu isteriz Rabbimden sen yanlış yapmıyorsun yaradandan istiyorsun bildiğim yok ama Muhammet ismi koyacağım diye niyet edersen olur diye duymuştum sanki bı araştır istersen yer ve gök duayla ayaktadır derler Rabbim gönlüne göre versin
(237 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun
(196 puan) tarafından
Kaç kızın var canim
(237 puan) tarafından
1 kızım var ama küçüklüğümden beri erkek çocuklarına karşı Bi sempatim var biz 4 kız kardeşiz açıkçası Allah bilirde çok çocukta düşünmediğim için 2 cinsiyeti de tatmak istiyorum
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Uyarıyı veren beyninde kesin bı kromozom bozukluğu var bunda hakaret tahrik ne varmış embesil 
(237 puan) tarafından
Bu uyarı yı veren kişi hiç mi dua etmiyor rabbi den bişey istemiyor çok merak ediyorum
(1,298 puan) tarafından
Etmıyor demekkı canım bılemeyız kafası güzel.. Benım de ıkı kızım vardı çok istedik bır de oğlumuz olsun dua ettik kalben istedik hayırlısıysa nasip et Rabbım dedık elhamdülillah dünyaya geldi 10 aylık bıle oldu. Sen yaradana sıgındıktan sonra neden olmasın
(237 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
(1,298 puan) tarafından
Allah razı olsun canm. Senın de hakkında hayırlısı gönlüne göre versin Rabbım inşallah
0 oy
(1,601 puan) tarafından
 rabbim hakkında hayırlısı nasip etsin inşallah cnm hayırlı bir erkek evlat versin sağlıklı olmasını iste bende bir kızım vardı hamilee olduğumu öğrendim çok dua ettim rabbim nasip etti çok şükür oğlum oldu önce sağlıklı olması hayırlı evlat olması inşallah olur seninde
(237 puan) tarafından
Darısı başıma inşallah sağol cnm Allah razı olsun
(1,601 puan) tarafından
Kaç çocuğun var canım
(1,601 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Benim 1 kızım vardı hamileydim erkek istedim rabbşm sağlıklı hayırlı olsun sonra erkek olsun dedim hep rabbşm verdi ama her gün kenzül arş duasını okudum bide her gün yasin okudum ama eşim çocuk istemiyordur dedim bare bşde oğlum olsa rabbşm verdi bin şükür 
(7,981 puan) tarafından
Amin inşallah
(7,981 puan) tarafından
Zelal. Zsdv
Cnm merak ettim ne dedi doktor cinsiyeti belli oldu mu
(11,217 puan) tarafından
Evt. Canim kizmis :) Hislerim bu kez dogru cikmadi.Ruyalarda.
(7,981 puan) tarafından
Demek ki hayırlısı buymuş Rabbim gönlüne göre versin inşallah hayırlı evlat olsun
(11,217 puan) tarafından
Evet canim Amin. Nasip :) cok guvenmistim hislerime ama Allah ne uygun gorduyse o
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm niyet önemli gerçekten ben hep bir kızım olsun istemiştim çocuk yapmaya karar verdikten sonra eşimle niyet ettik besmele çektik başladık :)) 20 gün sonra hamile olduğumu öğrendim zmani gelincede kız evladimin olcahinj ogrenmistim
0 oy
(67 puan) tarafından
Ben çok dua ettim canım 2 kızım var 28 inde hastaneye gideceğim merak ediyorum Oğlum olursa adını Muhammet koyacağım dedim salat-ı tefriciye okuyup bağışladım ve 10 gün önce öğrendim Muhammet süresini okumak diye birşey okuyorum günlük. Rabbim nasip eder inşallah sağlıkla gerçekten bende çok istiyorum. Rabbim niyetimizi kabul etsin inşallah 
(237 puan) tarafından
Allah nasip etsin inşallah canım Muhammed süresi mi okuyayım
(67 puan) tarafından
Aynen canım geçen burada bir arkadaş yazmıştı bende böyle bir post açmıştım o söylemişti. Bende duyduktan sonra okumaya başladım.
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Sabah ezanı okunurken özellikle kalkmaya calis ezan okunurken kalbinden geçir iste rabbim sanada nasip.etsin insallah
(237 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
(835 puan) tarafından
Yinede kalbinden geçir ama benim gorumcem Muhammed süresi okudu öyle oğlu oldu
(67 puan) tarafından
Zelal.svd
Bende dün doktora gittim bebeğin bacağı kapalıydı ama erkeğe benzetti bebeğimi inşallah öyledir canım çok sevindim Rabbim olmayanlarada versin. Il dışına cikacam birde orada gidecem doktora bakalım o ne diyecek
(11,217 puan) tarafından
#anne cok sevindim canim. Insallah kesin erkkte derler. Saglikli sihhatli hayirli olsun insallah. Adi Muhammed olucakmis cok sevindim bu yuzden :)
(67 puan) tarafından
Inşallah canım dualarında unutma benide. Bende çok istiyorum Allah izin verirse Muhammed Enes olacak Rabbim erkek evladını da taddirsin inşallah . Herseyde Rabbimin bir sırrı vardır diyorum isminden dolayı belki göstermedi diye düşündüm çünkü erkeğe benzetti. :)
(11,217 puan) tarafından
Insallah canim kesinlesincede haber et. :) insallah bir diger gebeligimde artik bir Muhammed Ali de bana nasip olur. Ismin yuzy suyu hurmettine Allah banada nasip etsin insallah :)
(67 puan) tarafından
Inşallah canım:) haber ederim . Inşallah nasip eder. Bende daha çok heyecanlandım önce bu kadar yoktu :))
0 oy
(749 puan) tarafından
Öyle bir dua varmı bilmiyorum ama rabbim gönlune göre saģliklı bir cocuk nasip etsin sana
(237 puan) tarafından
Alk razı olsun canım sağol

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...