0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Eşimle birlikte tedavi oluyoruz kullaadigimz ilaç kalmadı ama enfeksiyondan kurtulamadımmmm günde 7-8 kere iç çamaşırı değiştiriyorm. Utulemeden iç çamaşırı giymiyoruz. Nefes alan kumaşlar tercih ediyorz vajinal duş falan hepsini yaptım ama yooookkkk

9 Cevaplar

0 oy
(4,962 puan) tarafından
Maydonoz kuru dene
tarafından
İse yarar mı ki
(4,962 puan) tarafından
Annem çok yaptı onu temisliyor içini canım hamileyseniz asla yapmayn ama
tarafından
Hayır degilim deneyeceğim çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Sirkeli su dene canım etki yapıyor kesinlikle. Doktor şase verdi mi

tarafından
Verdi ya şase fitil hap krem aynı anda hepsini ya
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Kültür verdin mi canım vajinal akıntı kültürü ve smear testi
tarafından
Ay bulamadım yaa ama bulaşıcı değil mis onu biliyorm
(1,782 puan) tarafından
Benim doktor en son bana batikonla lavaj yaptı canım o iyi geldi bi sor doktoruna istersen
tarafından
Aaa bunu sorayım ben
tarafından
Teşekkür ederim
(1,782 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(734 puan) tarafından
Vajinal dus ,vajinanın florasını bozup ordaki yararlı bakterileri öldürüyor.Daha fazla zarar veriyorsunuz
(1,175 puan) tarafından
Aynn bnde onu diycektm vajinal duş iyi bişi degil. Ve ayrıca kokulu tuvalrt kagıdı kullanmayın ve sabun sürmeyin
tarafından
Yok kız öyle değil buhar duş maydonuz ve süt buharı ile
(734 puan) tarafından
Günlük ped kullanıyorsanız bırakın
(1,175 puan) tarafından
Anladm cnm bence sen vajinanı rahat bırak bişi deneme eski haline dönsn
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Ben senelerdir çekiyorum ikinciye çok zor hamile kaldım 1 yıl sürdü hamile kalmam ne fitiller ilaçlar kullandım 5 kez alttan muane oldum enfeksiyonda var iltihabında çok dedi bana ikinciyi de doğurdum 16 aylık oldu halen yine var gitmiyo bende bıktım valla 
tarafından
Aaah valla bende biktim usandım yaa geçmiş olsun inşallah temelli kuruluruz
(44,840 puan) tarafından
Canım birde afedersin senin kokulumu oluyo
0 oy
tarafından
enfeksiyon mu akinti mi normal akintiysa o yapiyla alakali bende hep olur 
tarafından
Enfeksiyon ya bende akıntı olmaz ki hiç. Enfeksiyondan kaynaklı oldu
tarafından
anladim cnm bende bisi cikmamisti insallah bulursun cozumunu
0 oy
(5,711 puan) tarafından
Ooo bende çok var daka başı değiştryrırom spiral taktrdım belki benden ondan oyle oldu 8 aydur hep oyle 
tarafından
Yaa insallah kurtulursun :(
0 oy
(196 puan) tarafından
Maydanoz suyu canım kesinlikle denemelisin 
tarafından
Deneyeceğim ya merak ettim bunu teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Enfeksiyon için sarımsağı ezip sargı bezinin içine koyuyorlar onu da günlük ped gibi çamaşıra tutturuyorlar ama sarımsağı çok koyma ben denedim faydasını da gördüm ilk biraz yanma oluyor ama geçiyor bir de halis bal bulman lazım onu da beyaz tülbentler var ya kaynatiyorsun sonra temiz bir yerde kurutuyorsun ped şeklinde kesiyorsun tülbenti üzerine balı sürüp gece sabaha kadar bekletiyorsun bu da tüm hastalıkları çekiyormuş ki bunu da denedim sapsarı olan bal turuncuya dönmüştü. Bir de aktif oksijen tedavisi var hatta pedleri var instagramdan bir sayfadan almıştım ben ha onu kullanamadim çünkü hamile kaldım onunda içeriğinde cam özü var onun da çekim gücü olduğundan onermediler kullanmamı. Ama kullanan herkes olumlu yorumlar yapmış. Sayfayı bulabilirsem eğer atayım sana mesajdan canım 
tarafından
Yaaaa çok ama çok teşekkür ederim çok sağol kocaman kalp bıraktm yoruma çok teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim canım inşallah şifa olur ♥️ zamanında bende çok çektim akıntıdan çamaşır değiştire değiştire çok ortada kaldım makine sırf benim camasirla dolardı çok zor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 85 göst.
14 Mayıs 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde FurkanAnnesi (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
0 oy
15 cevap 316 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde İlla (1,192 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (735 puan) tarafından soruldu

397,490 soru

11,888,355 cevap

36,008 kullanıcı

...