0 oy
1,784 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Karnmla  basenim buyudu omuzlar kucuk su hale bak :))

29 Cevaplar

+1 oy
(2,189 puan) tarafından
O eski halinden eser yok siimdiiiii :))

Olsun canim o kadarcikta bebis doğunca verirsin :)
(2,351 puan) tarafından
29 haftadan beri bas asagida canm yaklasik 9 haftadir bas asagi bebegim ama halen kanala girmemisti .

Aynn rahatlik onmli :)
(2,189 puan) tarafından
Zamanında gelsin insallah canım sağlıklı sıhhatli kucağına al :)
(2,351 puan) tarafından
Valla bugun yarin gelsin ins ya erkn degl artk 38+2 oluyo 10 dk snra yeter da riskli.donemi atlatti sonucta :)
(2,189 puan) tarafından
29 da iyiki gelmemiş demeye çalıştım kiz :))) hayırlısıyla gelir de güzel postlarini gorruz ins amin amiin cok amiin :))
(2,351 puan) tarafından
Ins cnm saol he onu anlmdm bn :))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kız rabiş kısa saç büyük gösteriyor seni onu fark ettim
(2,351 puan) tarafından
Bnde kusuyorm bazen ama Allaha sukur cok yogun degl bnm migde bulantim ya o konuda sansliym annem anlatio  annm bana hamileyken  lavobodan geri gelemiomus yazik valla cok zor.
tarafından
Anneni çok iyi anlıyorum nerdeyse klozetin yanına kilim atıp yatacak duruma geliyor insan anne diye diye ağlıyodum
(2,351 puan) tarafından
Ahh yavrumm  esmle annem sen cok sanslisn diyolar zaten rahat atlattm sukur su agrilarm da olmasaydi
tarafından
Normal kız benimde son aylarda çatı ağrısı oluyordu oturup kalkamıyodum eşim kaldırıyordu omurgam ağrıyodu eşim gece yatakta sağa sola çeviriyodu beni
(2,351 puan) tarafından
Bnm kaburgalarm agrio ya o bitiriyo bni 9 haftadr kaburga agrilarm gecmedi bas asagi 9 haftadr  oda cok ilginc cocuk donunce bn gelir dediydm gelmedi zilli :)
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Bebek doğunca bişey kalmaz canım. Bende öyle diyordum ama gayet iyiyim. Sadece 5 kilo fazlam var
(2,351 puan) tarafından
Gider canm suphem yok ama jarnimla basenim.sisti omuzlar kuck kaldi komik gorunuyorm :))
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Benim tatlı rabişim sen her halinle güzelsin ♡♡ 
(2,351 puan) tarafından
Teskkr ederm cnm :))
0 oy
(2,181 puan) tarafından
ama cok tatlisin ya gebelik cok yakismis :)) 
(2,351 puan) tarafından
Teskkr ederm cnm :))
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ah ah ayni bende oyleydim simdi hala 10 kg fazlam var :/
(2,351 puan) tarafından
Himm egzersiz yapio musun karina mekik felan iyi gelio.
(12,777 puan) tarafından
Hci sevmiyorum valla  esim bolgesel zayiflaman lazim diyo ben kg vermem lazim  diyom 2 si de yapmmiyom
(2,351 puan) tarafından
E yapmazsan veremessin tabi biraz cabala cnm ya yani memnun deglsen halindsn memnunsan yapacak birsey yok tabiki
(12,777 puan) tarafından
Veirriz elbet vermezsem akupunktur spor salonları kostrurum
(2,351 puan) tarafından
Aynn bi yerlrrden baslamk lazm :)
0 oy
tarafından

hahhaha tipe bak kuzum benim:D çok tatlısın çok 

(2,351 puan) tarafından
Saol      cnm ;)
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Olmaz bir şey kuzum hayırlısı ile yavrunu sağlıklı bir şekilde kucağına al da eski haline dönersin tatlım 
(4,759 puan) tarafından
Sevindim senin adına kuzum inşallah
(2,351 puan) tarafından
Aynn lohusaligimda yalnz kalmicam cnm yanmda buyukler olcak onlar bebisle ilgilenir bn dinlenirm bari
(4,759 puan) tarafından
En iyisi valla insan çok yoruluyor uykusuz kalıyor o zaman yanında olsunlar sonra zamanla alışırsın
(2,351 puan) tarafından
Aynn aynn o zorlu donemi onlarla atlatim de  snraki surecte alisirm illaki en azndan diks agrilarm feln gecmis olur rahat hareket ederm
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım benim dikişler olursa dikkat et kuzum
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Yaa hamilelik annelik her bayana yakışır amaaaaa dogumdan hemen sonra fizik sac giyim hemen eski haline dön harika gorunuyosun o resimde baby ;)
(2,351 puan) tarafından
Teskkur ederm canm benm kilom gitse eski halome doncem zaten  hamilelikten beri tsort tayt tsort pantoln giyiniom sadece :)) mecburen :)
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Sarışın halin daha güzelmiş canım 
(2,351 puan) tarafından
Teskkr ederm.esmde tam tersini dusunuyo asla sari olma bida dio :)
(3,149 puan) tarafından
Eşin ne diyorsa o doğrudur canim
(2,351 puan) tarafından
Bnde sarisin siyh sevmiom.zaten mavi yesil seviom hahahahha :))
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Hala tatlisin pek bsey degismemis bnce sadece minnak bsey var karninda cikinca eskiye hemence donersin eminim kilon yok cunku :D aciyan Allah bize acisin bu kilolar nasil gdecekk :ermm:

(2,351 puan) tarafından
Hahaha bul beni tatlim :) bnde ekmk cok tuketmiorm tuketsemde cavdar veya tam bugday yiorm. Bnm annemde 78 kiloydu73 e indi  kilo vermeye calisio boy kisa ya :)
(2,130 puan) tarafından
Boyum 1.75 ama suan kilom 83 :((( 75 hamile kaldim iyiydim aslinda boydan dolayi kiloyu gostermiyordum simdi basen got heryer ayri yerden fiskiriyiii :)) annem gne bnden zayifmiss  :))
(2,351 puan) tarafından
Kiz bnm annem 157 boyu :))
(2,130 puan) tarafından
Amaninn :))) bnim annemle ayni yasitlar canim hatta annem kucuk sanirim 46 :)
(2,351 puan) tarafından
Evt canm birde bnm annem kimlige gore 71 li 48 yasnda yani normlde 69 lu 50 yasina grdi ama kabul etmio kimlik gecerli sayilir dio bn daha 20 yasndaym.aslinda dio hissettgm onmli dio :))  zaten  42 yasnda babanne oldu  babanne oldum ama bn daha gencim deyip duruyordu yasliligi kabul etmio ahhaha yasinida gostermio Allhtan :))
0 oy
tarafından
2. Resimde cidden çok olgun durmssun ama gebelikten mi sactan mi bilmiyorum:) analık tipi düşmüştür belki
(2,351 puan) tarafından
Oluruz oluruz sahsen ben eski halime donecegime inaniorm bnm kilom kalmaz gbi  gelio bana
tarafından
Bana da öyle glio:D
(2,351 puan) tarafından
Ins ins hadi baklm dogumdan snra goruselim :)))
tarafından
Bakalım görelim:)))
(2,351 puan) tarafından
Aynn     :))))
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Cok tatlısın canım hamilelikte ayri bir yakışmış <3

(2,351 puan) tarafından
Teskkrler cnm :)
0 oy
tarafından

Yok kız hamişlik daha da güzellik katmış doğurunca mutant oluyn :Datlete akmış süt kaybolmuş toka yüzünden kalemle tutturulmuş saçlar arşa kdr çekilmiş don işte bu ben gören önce besleme çekiyor o yüzdn hamişlik iyi iyi :D

(2,351 puan) tarafından
Ahhahahaj delii yaa arsa kadar cekilmis dona bayildim :)
0 oy
tarafından

Beyyy gercekten çok degismissin :) benim halimi atsam bir de bende öyleyim dur dayanamayip aticam :D

image

image

(2,351 puan) tarafından
Bn 53 kiliydm suan 66 yim 13 kilo aldm her hafta tartiliom :)))
tarafından
Ben çok aldım kız :) habire homili gırtlak yaptım gece falan çok yedim ondan :) ama eşim hala kilo al diyor kadınsın elle tutulur yanın olsun diyo
(2,351 puan) tarafından
Haaha adam balik etli sevio demkki ;)

Bnde gece yiorm die eve salatalik havuc dolduruom bari onlari yiyimde cok kilo almiyim die
tarafından
Bence sende iyisin kilon iyi zayıflama kilo da alma fazla :) eşim bana yediriyor çünkü sende bir karın var doğumdan sonra o da gidicek eski haline doneceksin diyor onu dert ediyro garibim :) oysa bilmiyor bende bu boğaz olduktqn sonra zayidlamam
(2,351 puan) tarafından
:)) bn kilo sevmiom cnm ya 53 iyidr geri kiloma inmk istiom :))
0 oy
(185 puan) tarafından

Bence yinede cok guzelsin cmm ck tatli gozukuyrsun <3 

sen bide benim halimi gor iki aydr dogum yapmisim bu gunlerde istahim fazla acilmis cok yiyoorum bilmiyfm ne yapayim :(

(185 puan) tarafından
Evet emziriyrmm cnm
(2,351 puan) tarafından
Ekmek 2 dilim ye ve pirinc pilavini kes sulu yemkle salatayi istedgn kadr ye onun bile etkisi olur kilo vermende cnm
(185 puan) tarafından
Tesekkur ederim cnm denicem ben kilo vermek istiyorum kaynanam yok sut olmasi icin yemelisin dyr surekli ye ye diye boyle istahim acildi:( sezaryen oldum gobegim hemn sonmustu bu bir haftadr cok fazla cikti ya iki bucuk aydr sezaryan olmusm
(2,351 puan) tarafından
Dikkat edersen verirsin cnm annm sadece ekmegi kesti 78 kilodan 73 kiloya indi  2 haftadaetki edio dene
(185 puan) tarafından
Sagol cnm❤❤❤❤❤❤
0 oy
(845 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Neresi bozulmuş kız taş gibisin valla sen bozulan fizik gormemissin sen bide beni gör fiziğim evrim değiştirdi resmen :) bu arada hamilelik çok yakismis seni dahada güzelleştirmis:)

(2,351 puan) tarafından
Saol    bal :))
0 oy
tarafından
Siyah sac cok olgun olmamış 
(2,351 puan) tarafından
:)) saol tugba suu
0 oy
(310 puan) tarafından

Peki o saclara nasil kiydin benim icim yandi :'(

(2,351 puan) tarafından
Aaa  5 cm kadr acildiktan snra neden daha acilmadi ki ya tuh  olsun hayrlisi oleymis demkki ;)
(310 puan) tarafından
Kiz gelen giden acilmama baka baka 5 cm yaptilar yoksa ne acilcakti beni mahvettiler 4 gun. :) Oyle bisi olursa sakin yatma hastanede flam evine git. Beni gondermediler esim bile konustu izin vermediler kac kisiyi dogum yaparken gordum benim ustume gelen herkes dogurdu gitti bi ben kaldiydim :)))
(2,351 puan) tarafından
Bn eve gidemem korkudan ki evde dogururum yetisemem die korkuom ben :))
(310 puan) tarafından
Ayy allah korusun
(2,351 puan) tarafından
Allh korudun tabi acilmam olursa direk yatarm doktor yatrmasada bile bn yalvaririm yatirin die o derece :)
0 oy
(806 puan) tarafından

Maşallah canm hiç bozulmamissin vLla gayet fitsin:)

(806 puan) tarafından
Aynen cnm. İnşallah
(2,351 puan) tarafından
En kisitlancak sey ekmkle pirinc  sulu yemkle salatayi diledgn kadr ye annm ole kilo verdi :)
(806 puan) tarafından
Özellikle ekmek cnm bnde gebelik şekeri çıktı dikkat ettim sadece 10 Kilo aldm çok şükür ki
(2,351 puan) tarafından
Amann dikkt etmk gerek. Bnmkide sınırda cikti bn beyaz ekmgi pirinci  biraktm
(806 puan) tarafından
Aynen cnm bnm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 305 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 37 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...