0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Kızım 5 ay 7 günlük mama vermek istiyorum tek göğsümü emiyo diğer göğsümü emmek istemiyor hiç o yüzden mamada vereyim diyorum ama hangisini alcaz bilmiyorum 

12 Cevaplar

0 oy
(133 puan) tarafından
Sma verdim 2 buçuk ayından 6 buçuk aya kadar çok memnun kaldim
-Reklam-
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Canım mama yı genelde çocuk seçiyor benim kızım aptamil yemedi Bebelac Gold ve Evolvia yedi ikisini sevdi sende deneyerek öğrenebilirsin
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Doğdu doğalı Aptamil kullandım canim
0 oy
(44,773 puan) tarafından
Bebelac gold kulladim ilk çocuğumda güzel memmunduk
0 oy
tarafından
Kuzum ona bebeğin kendi karar vericek senin aldugin mamayı icmeyebikir sevmeyebikir dene Bebelac Gold kullandık biz diğer manalara gire daha tatlı olduğu için kabul etmeyen bebek yok Bebelac Golda alisirsa tatlı olduğu için başka mamalar tatsız gelir kabul etmeyebilir 
0 oy
(40 puan) tarafından
Bide mamaların üstünde 1 2 feln yazıyo bn kaç almalıyım 400 grm mama ne kadar gider ki 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Sma kullaniyorum cok memnunum canım. 

Anne sutune yakın seker orani düşük doktorumuz onermisti.

Birde hipp de cok iyi 
0 oy
(707 puan) tarafından
Doğduğundan beri Aptamil kullanıyorum çok şükür ben çok memnunum.Suan 3 numaraya geçtik.
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Daha cok küçük aptamil al

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Canım bu bebekten bebeğe değişiyor biz bebelac gold ve sma denedik ikisinide yemedi aptamil yedi aptamil den devam ediyoruz denemen lazım
0 oy
tarafından
Doğumdan itibaren 15 gün kadar holle organic kullandım sonrasında hiçbir yerden bulamadığımız için bi arkadaş similac önermişti bir müddet kullandım hem anne sütü hem onu veriyordum sonradan kendi içmek istemedi anne sütü daha tatlı geldi galiba :)) kestim brn de .
0 oy
tarafından
aptamil sma denedik aptamil çok güzel kilo yönünden doyumluk yönünden ama gaz için biraz yapıyor gaz problem olmazsa aptamil öneririm onun dışında sma da güzel 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 76 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 223 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 341 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Tomrisss22 (5 puan) tarafından soruldu

382,711 soru

11,457,569 cevap

35,039 kullanıcı

...