0 oy
233 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 66 günlük bebeğim var. 1 buçuk aya kadar iki göğsümde taş gibi dolar süt verirdim. Birden bir gece sol.gogsumde süt azaldı ve göğsüm çok dolmamaya başladı. Sağ göğsüm eskisi gibi doluyordu. Ama sol full dolmamaya başladı. Şimdi 1 hafta önce sağ göğsümde de süt azalmaya başladı ikiside dolmuyor tam... Süt terbiye olmuş mu derler damarlar esnedi mı derler sizde de böyle oluyor mu?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Normalmiş arkadaşlar teşekkürler:)
-Reklam-
+1 oy
(9,006 puan) tarafından
Bilemedim kuzumm yemene vs dikkat et oku bi kendine emzirirken biri görmüş bizim komşunun ertesi gün sütü azaldı sonra kesildi
tarafından
Nazar olabilir haklısın canım
0 oy
tarafından
Oldu ama ara ara yediklerimden midir bilmem yine çok sert olur ya buna çok takılma sütün artık azalması da gelmesi de psikolojik sen bebeğinin bez sayısına bak emerken yutkunma sesi geliyor mu ona bak bebek 5  dk aktif yutkunarak emse yetiyormuş geri kalanı duygusal bag kurma güvende hissetme emmesiymis bebeğinin kilo alımı iyiyse içini ferah tut sütun yeter 
tarafından
Çok sağol bilgilendirdigin için canım
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Artık bebek az da olsa büyüdüğü için biraz daha fazla emer ve sütün ilk zaman ki gibi olmaz boşaldıkça tazeler dolar. Benim de öyle olurdu 
tarafından
Çok sağol canım
(2,365 puan) tarafından
Rica ederim  :)
0 oy
tarafından
Göğüsün terbiye olmuş bebeğin ihtiyacı kadar üretiyo artık süt sen bol su iç stres sıkıntı yapma yeter sütün bi sorun olmaz.
tarafından
Çok sağol canım
0 oy
tarafından
Kız merak etme ben sütüm yok sanıyordum azıcık gogsum yumuşacık di oğlum 6 aylık 10 kilo sadece iki dakika emer :)
tarafından
MaşaAllah barekAllah canım
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Bir süre sonra yumuşuyor ama süt azalmıyor korkmayın.
tarafından
Sağolasın canım
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ilm 6 7 ay hep dolardı benimki hatta hep ped kullandım akardı sonra sonra terbiye oldu azaldi 
tarafından
Anladım canım teşekkürrler
0 oy
(266 puan) tarafından
Canım sana dolmuyor gibi geliyor ama  bebeğinin kilosu yerindeyse süt var merak etme. Benimde yumuşacık sertleşmiyor artık fakat şuan süt sağıyorum tospiğime :)
tarafından
MaşaAllah canım nazardan esirgesin Rabb'im
0 oy
(48,880 puan) tarafından
hic hatırlamıyorum canim süt yapan seyler ye benim hic tasmiyodu
tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 155 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy