+1 oy
342 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kizlar kardesim evleneli 4 ay oldu ev icinde oturuyor kaynanası ve kayinpederi aşırı paraci insanlar surekli para yuzunden kardesimle esinin arasina giriyorlar ayrica ondan haric kardesim herseye cevap verdigi icin sevmiyolar kiz kardesim isten gelmis dun sabah 8 de gece calisiyor saat 12 olmus kaynanasi gitmis kocasini aramis bana yardim etmiyor misafir gelcek misafir diye eltisiyle kayni da paralarini sanal oyunda yiyorlar aksam da geliyorlar bunlarda yiyor onlar gelcekmis busefer kardesimle eşi tartismis yine kaynanasi yuzunden esi demis aksam surat asicaksan hic evde durma benseni kafamda bitirdim felan demis simdi bize geldi cok uzuluyorum durumuna 

6 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Karı koca çalışıyorsa niye sığıntı gibi bir oturuyorlar suç kardesimde ev ev üstüne olmaz 
tarafından
canim zaten onlar cikacaklar ama cocugu dolduruyorlar mecbur oldugu icin kisa sureligine oturdular 15 gun sonra cikacaklardi
(724 puan) tarafından
Katılıyorum  kaynanasıyla birlikte oturmayı nasıl kabul etmiş eşi de kendisi de çalışıyormuş. InşAllah esiyle arası düzelir. Eşinde de suç var tabi annesi ne derse onun sözünü diniyor gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hala aile içine gelin giden kızlarımız var malesef :(
tarafından
gelin gitmek degil canim aslinda ilk kardesim evi terk etti buseferde bu cocukla evlendi
(9,247 puan) tarafından
Nasıl yani
0 oy
(7,711 puan) tarafından
Üzülme bence olması gerekeni yapmış. Yol yakınken ayrılsın öyle insanlarla ömrünü heba etmesin 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
En başta beraber oturmayı kabul etmemeliydi 
0 oy
(850 puan) tarafından
Eşi uydum akıllıysa o evlilik zor yürür. Madem işi gücü var neden çekiyor ki kardeşiniz? 
0 oy
tarafından
Valla ilk zamanlar sınırları çizdi cizdi yoksa artık hayatini mahveder madem çalışıyor gitsin evini ayarlasın çocukla konuşsun ya gelirsin ya da ailenle sana mutluluklar desin hayatini mahvetmesin balık bastan kokar başı neyse sonuda o olur o yüzden vakit kaybetmeden önlemini alsın bu arada ne iş yapıyor kardeşin çok merak ettim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 263 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 318 göst.
0 oy
8 cevap 210 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu