0 oy
362 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar 2 yas ve uzeri hic hastalanmayan atesi cikmayan bebegi olan var mi merak ediyorum varsa sizin sirriniz nedir 

25 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
7 aylıkken olmustuk birde suan 2 yasında olduk. Cok korktum suan atesimiz var :(
tarafından
Cok gecmis olsun canm kac derece :(
(594 puan) tarafından
Gece daha coktu 1 saat önce 37.7 doktora gittik acile ilaç verdik suan düştü biraz
-Reklam-
0 oy
(1,988 puan) tarafından

Hastalana hastalana buyuyecekler 

1 buçuk yaşında oğlum gripte oldu kulak iltihabıda 

Bakımla alakası yok hastalığın ne kadar dikkat etsekte oluyor canim
tarafından
Canm bakimdan demedim bagisiklik icin sordum aslinda
(1,988 puan) tarafından
Bağışıklık için kara  mürver şurubu iciriyorum ben canım baya etkili bitkisel onunla bu kadar hastalandı yani :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
11 aylıkken 1 kere boğaz enfeksiyonu yaşadık. Allah dermansız dert vermesin 
tarafından
Aminn canm
0 oy
(2,972 puan) tarafından
2 yaşında sadece ramazanın ilk günü ateşlendi o kadar oda bir gün sürdü şükür 
tarafından
Hic hastalanmadi mi 2 yasa kadar canm
(2,972 puan) tarafından
Hastalanmadı çok şükür
tarafından
Masallah kuzuma.peki ozel yaptigin birsey var mi
(2,972 puan) tarafından
Yok valla cnm maşallah
0 oy
(7,754 puan) tarafından

Eğer varsa ellerinden öpeceğim ha o anaların yaşı kaç olursa :D

tarafından
Varmis bak yorumlara :)
(7,754 puan) tarafından
Ay pandemi geçsin öperim ya :D
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sadece dis cikarirken ateşi cikmisti, bide 1 2 kere usuttu kustu geçti gitti çok şükür. Sütüne su bazli propolis katıyorum, cok sukur ciddi bir hastaligimiz olmadi
tarafından
Saglicakla buyusun canm yavrun
(6,978 puan) tarafından
Amin cumlemizin inşaAllah canim
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Oğlumu 28 aylık olana kadar hiç hastalandirmadim ama geçen gün ateşten havale gecirdi covid olmuş kuzum 4 gün hastanede yattı atlattı şükür 

Sırrım surekli kemik suyuyla yemeklerini yaptım bağışıklığıni yüksek tuttum 
tarafından
Aa ciddinmi cok etkilenmis kovitten yavrum ya.hicte hastalanmamis ama neden o kadar etkilenmos ki doktor birsey dedi mi
0 oy
tarafından
Bence isin sırrı evin sıcakligi ile alakalı. Eski evimiz soguktu hastalanirdi. Tasindik simdiki merkezi sistemdi hep sicakti kısın cok sukur hastalanmadi. 
tarafından
Kiz benim  oglumda surekli terleyen biri ama surekli degistiriryorum sorun yasamadim
tarafından
Ben cok alıstirmadim oyle. Yani terleyince falan degistirmiyorum her defasinda. Dolaptan soguk sut falan icmesine karismiyorum. Alısıyor vucut
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Maşallah diyim 4 yaşına girecek 1 kere hastalandı o da ateşli değil 
tarafından
Ohhh mis ozel birsey var mi
(1,100 puan) tarafından
Yok canım yapı meselesi galiba
0 oy
(3,167 puan) tarafından
B3nim kız hasta oldu cnm olmayan yoktur heralde
tarafından
Var var bak yorumlara
(3,167 puan) tarafından
Bakayım bi
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Ahhhh nowwwww :woot:

tarafından
Dertli analardan :)
(7,098 puan) tarafından
He valla :)
0 oy
(954 puan) tarafından
1 buçuk yaşında daha hiç hastalanmadik sadece sünnet derisi yapışık olduğu için mikrop kaptı pipisi onun dışında hiç ateşi olmadı 
tarafından
Masallah kuzuma kac aylik
(954 puan) tarafından
18 aylık oğlum yemek seçmez yer her şeyi ve uyku düzenimiz var bence güçlü bağışıklığın sebebi
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bnm elimde olan bir şey dgl ki oğlum çok narin asi olsa bile ateslenir bir kaç gün de sürer 

Kendi kendine hasta olmaz ama yanında biz yada ona yakın herhangi biri hasta ise yine kesin kesin ateslenir ve kesinlikle 39dan aşağı da düşmez.. hastalandigi zmn çok üzülüyorum REsmen nöbet tutuyorum günlerce havale fln geçirmesin diye
tarafından
Asla senin elindeyi ima etmem canm sadece boyle bagisiklik icin degisik birsey yapan var mi diye aslinda sorum
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Bende hic hasta oldugunu bilmem 2. Oglumun bi diş doneminde ateş yaşadik o kadar sırrı ise emdiginden sanirim cevremden duydugum yani ilk oglum 4 ay emdi ve cok hastanede yattim grip oluyordu hep
tarafından
Evet emen  bebekte bagisiklik daha yuksek ama yapilada cok alakasi var galiba
(1,335 puan) tarafından
Tabi oda olabilir birde cocuklarin bunyesine fazla ilac aliştirmamak lazim en ufak rahatsizlikda direk ilaclara yöneliyoruz malesef. Bence evde doğal şeyler pekmezdir baldir caydir daha yarayışlı oluyor
tarafından
Ayni fikre sahibi canm bende vermiyorum herhangi bir ilac.hic mecbur kalmadigim icin tabi gereekli oldugunda mecburen verecegim tabi
0 oy
(4,290 puan) tarafından
2 kere atesi cikti 1cisi 2 aylik asi da 2. Si de korona oldu başka da şükür hastalanmadi
tarafından
Rabbim yasatmasin canm
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Hiç ateslenmedi diyebilirim 3 kez 37.5 oldu buna bağlı 3 kez nöbet geçirdi bunlar beyinle alakalı bagisiklik la ilgi bir sorunu yok çok şükür 
tarafından
Nasil bir nobet yasadi ki
(14,033 puan) tarafından
1 dakika boyunca bilinci gidiyor epilepsi nöbeti gibi
tarafından
Rabbim yardimciniz olsun canm
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kızım iki kere viral enfeksiyondan ötürü ateşlendi 2-3 ay civarı fakat antibiyotik kullanmadan atlattık bir dahada olmadı çok şükür 21 aylık şuan 
tarafından
Bende hic ilac vermedim canm ilaca huyum var nedense kendimde hic kullanmam cocuk alisir diye korkuyorum isin acigi
0 oy
tarafından
1yas 6ayina kadar hastalanmadi .ondan sonra bogaz iltihabi oldu.ates yukseldi havale gecirdi .

ondan sonra 1aydan bir ayda 1, ates yukseliyor bogazi cabuk soguk aldigi icinmi yoksa neyse artik yani bogaz enfeksiyonundan ates yukseliyor. serim antibyotik  falan oyle duzeliyor yoksa 3.4 gun dusmuyor ilacla dusub 3 saat sonra tekrar yukseliyor.
tarafından
Bayada iyi gitmis 18 aya kadar sonra neden oyle oldu ki
tarafından
kuzum cunki kucuk olunca koruya biliyorsun sogukdan falan birazcik butudu kosturuyor durmuyor yerinde terliyor ruzgar vuruyor. hastalaniyor.
hava soguk cikma disari diyom ben mutfakda bakiyom cikmis .bahcede oynuyor
yani boyle.oglum suan 10aylik hic ateslenmedi .qrip oldu burun akti .ama ates yok.
oda buyusun kosturucak bir dakika durmuyacak yerinde
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Maalesef yok
0 oy
tarafından
2 kızım var 

Büyük kızım 6.5 yaşında bir kere ateşlendi evde geçirdi onu da..3 yaşındayken

Küçük kızım 22 aylık hiç ateş hastalanma olmadı çok şükür
tarafından
Masallah canm. Genetik galiba birazda

İlgili sorular