0 oy
432 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Jejdndncnodosohdndndmd

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kaynanan iyiymis bari 

Muhattap olma ama sakinnnn kaynananla onunla ilgili konusma cok tevazu verme 

Yani simdi olduys kapat konuyu kalsin oyle yoksa hakluyken hakeiz duruma dusersin konusmak istemiyorum. Kirildim falan de 
tarafından
Oyle dedim zaten zorla anlattirdi kaynanm yoksa konusmicaktim
tarafından
Yok yok simdi iyiki soylemissin bundan sonrasi icin dedim
-Reklam-
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Amannn salla gitsin ya takmaya değmezzz kii 

Belli karı sorunlu
tarafından
Sorunlu tabi kendi esiyle bile sorunlu kafadan kontak
0 oy
tarafından
Hata sende ona tahammül ediyosun  demekki o o hakkı görüyo ne hakla bagiriyo abisinin eviyse kusura bakmadın evi ev yapan kadındır kıçını  toplanamayan abileri evlenince sen sanırsın  kanatsız melek yok ya o ev senin o evi de ev yapan sensin 
tarafından
Aynen canm haklisin kendisini bişey saniyor
tarafından
O hakkı verme bosver ya aynı  evde yasarken abisini cok mu severmiş eminim kedi köpek gibi yiyorlarmistir  birbirlerini gelin girince  araya eziyet olsun maksat
0 oy
tarafından
Evimde misafir varken gdelim diye tutturmam ama oda kalmaya gelmisse onceden haber verseymiş 
tarafından
Bi defa dedim cnm kalkip gidicek diye dusundum diye dedim yoksa bilsem kalcak bn gdiip alir gelirdim suyu kavgaya yer ariyo
tarafından
Ya nolucakki yukari yada herneyse asagi gitsseniz. Aksam geri donersiniz sanki baskasinin evinemi gidiyor annesinin evine iki dk inin geri cikin ne
tarafından
Yani bnde ne fark eder orasida bizim burasida bizim dedim
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Ne güzel kayinvalden senden yana olmuş hakkaniyetli bir kadın sanırım
tarafından
Evet canm cok iyi brii
(2,939 puan) tarafından
Ne güzel şanslısın
0 oy
(134 puan) tarafından
Keşke gebertseydin 
tarafından
Yakındır cnm
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Bu neyin kafasi ya ne yiyor içiyor görümcen bize de yollasın. Hem diyor misafir gelmiş hemde abimin evi istedigimi yaoarim kafasında. Misafirsen gelmeden sorarsın müsade istersin. Ayrıca kaynanan haklı abisi evde tek basina mı kalıyormuş. 
tarafından
Kiz  bi dedigi bi dedigini tutmuyor
0 oy
(154 puan) tarafından
Fikrimce konunun başında sen hatalisin ben evime kim gelirse gelsin hadi yukarı çıkalım demem kendisi demediği sürece ağzımı açmam biyere gidecek olsam bile diyemem sonrasında da onun burda kalacaktık demesi anormal madem kalacaksın önceden söyleyeceksin belki benim evim müsait değil ve abimin evi demesi daha da anormal abin yalnız yaşamiyor o ev eşinin de evidir 

İlgili bir soru bulunamadı

379,766 soru

11,368,568 cevap

34,850 kullanıcı

...