+1 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından

Hanımlar 3 aylık bebegim var. Normalde her günüm maraton gibi geçiyordu, bulaşık yemek ütü çocuk derken pertim çıkıyordu. Bugün sakince yemeğimi yaptım, Çamaşır attım, astım. Bulasigimi hallettim. Akşam çayımı bile sıcak ictim :) Allah Allah hala anlamıyorum, ben bugün neyi doğru yaptım?? Ya da diğer günler neyi yanlış yapıyordum :))))

9 Cevaplar

+1 oy
(132 puan) tarafından
Belkide alismaya basladin o tempoya
(29 puan) tarafından
Belki de
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aman yarin yine ayni ben bugunden yarinin yemegini yaptim. Ama yapsammmm nolur yine yapicam of :( biktim yemek derdinden 
(29 puan) tarafından
Aynen ya yemek bulaşık işi asla asla bitmiyor:(
tarafından
Hic hic  hergun oyuncak topla gunde 637373 kere fln
(119,506 puan) tarafından
ne yemek yaptin kiz
+1 oy
(850 puan) tarafından
Sabrınız sınanmış ve siz ödüllendirilmişsiniz :) her an tersine de dönebilir ama alışmayın fazla :) valla güldürdünüz beni, kolaylıklar dilerim :) 
(29 puan) tarafından
Aynen fırtına öncesi sessizlik de olabilir :)
+1 oy
tarafından
Günler uzamış ondandır belkide alıştın artik
0 oy
(749 puan) tarafından
Oyyy bacimmm 27 aylik kizim 5 aylik oglum var hala yamegimi yiyemiyor cayimi icemiyor ev islerimi yapamiyirum suan bitkin bir haldeee bas agrisi cekiyorum tek tesellimm haburaldaa biseyler okumak 
(29 puan) tarafından
Oyy iki çocukla mümkün değil zaten vallahi Rabbım yardımcın olsun zor zor analikk
0 oy
(48,735 puan) tarafından
bebekler bazen musade ediyo annelere ☺️ benim kizimda ayda bir gece deliksiz uyuyo ☺️
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Bebeğin diğer günlere göre daha uslu durmuştur. Bende bazen oğlum usly durunca her işimi kusursuz hallediyorum ve artık bundan sonra hep öyle olacakmış gibi ümide kapılıyorum ama en fazla 1 gün sürüyor:(
(29 puan) tarafından
Ve nazar değdi bile :( bugün tamamen kaos :))
0 oy
(120 puan) tarafından
Masallah de kendine kendine nazar edicen ins bundan sonra butun gunlerin boyle gecer
(29 puan) tarafından
Masallah dedim ama çok kısa sürdü:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 154 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 297 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde MuniseFatih (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
8 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu