0 oy
439 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından

Selamun aleykum, 

beni ben biliyor. Size birsey danismak yada korkumu belirtmek istiyorum... 

Kizlar ben hamileyken, emzirirken ve simdi istemsizce 1 2 kisiye beddua ediyorum. O kadar cnm yanmistiki hamileyken. Hamileligim burnumdan getirildi neler cektim, aldatma, aglama krizleri, yapa yalniz hamilelik zamanlari....  Allaha düsmanima bike yasatmasin. Lohusalik desen ayni sekil aldatmali, yapa yalniz... 

Ben gorumceme ve esimin o eski kirigina cok beddua ettim. Ama istem dosi icimden gele gele. Ogkum rahmime dustugu an canim daha cok acidi. Bana degil ogluma yapilio diye cok bedduam oldu ve lohusalikdada ayni sekil haykria haykira beddua ettim. Simdi bile o gunleri hatirlayip agliyorum ve istem disi icimden beddua gecio. Yemin ederim omrumde kimseye bedduam olmamisti. Eski esime bile beddua etmemistim tam tersi dusmanima bile dua ederim hep. Ama yok bu iki kisiye dua degil beddua gecio icimden, cunki oglumda benimle cekti bu acilari... 

Simdi sali gunu amaliyat olcam ama korkuyorum... Narkozdan kalkamazsam, cok yan etkikeri olursa vs... Beddua donup dolasip beni bulursa diye  icim icimi yiyo ama cok cnm yandi cok ve aff edemiom. Canim acio beddua ediom diye ama onlar benim canimdaki cani yaktilar tek beni degil diom.. 

6 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Biliyormusun gerçekten canı yanan in ettiği beddua yıllar geçse de tutuyor
(597 puan) tarafından
Tutsun ben daha karnimdaki cocugumla ne yasadiysam Allah yasatsin ve sunu desinler biz zamaninda buna yaptik o yuzden boyle olduk desinler.

Insanligimimi kaybediom diye korkuyom icimden beddua gectiginde ama yok vallahi icimden gelio. Yemin ederim suan agliom o gunleri asla aff etmicem... Yalvariom rabbime o gunleri aklimdan silsin unutayim diye ama olmuyo
(597 puan) tarafından
Ben asla kimseye vbeddua etmemistim, edememistim tek dua ederdim Rabbim dogru yola iletsin diye ama vaklaha bunlara icimdendua etmek dahi gelmio
(9,247 puan) tarafından
Bende sevmem ama birine ettim gördüm ne dediysem oldu 15sene sonra
(597 puan) tarafından
Kimse yasatmadigi birseyi yasamadan olmezmis
(9,247 puan) tarafından
Bir akrabam geç ewlendim diye bana ewde kaldın demişti Allah sanada yaşatır bak yapma dedim ona beddua etmedim ama şimdi kızı 29oldu hala bekar
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah sağ salim kalkarsın. Korkma haksız yere edilern beddua sahibini bulur. 
(597 puan) tarafından
InsaAllah cunki simdi bile o kiriginin adi gecti istemsizce yine beddua gecti icimden... Sonra sus sali gunu amaliyat olcan diom ama o gunleri her aklimdan gecirdigimde agliom tutamiom goz yaslarimi. 9ay boyinca bu cocuk karnimda neler cekti diye cnm acio bana degil onada yapildi Rabbim onun hakkinin heasbini sorsun
0 oy
(7,972 puan) tarafından
O beddua dönsüm dolassin o pislikleri bulsun sen hiç üzülme o caninin acisiyla ettin bedduayi Rabbim bilir yanlarinada kâr birakmaz

Wie ist ihre beziehung zu ihrem eheman??
(597 puan) tarafından
Meine oder von der Schwester ?
(7,972 puan) tarafından
Ihre..
0 oy
tarafından
Asılsız beddua döner sahibine tabi etmemek en doğrusu aöa insan canı yanınca yapıyor
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Eski postlarina baktım da eşin bırakti mi o kadını bir de 10 yaş büyükmüş ailen de senin gibi yurt dışında mi ailen biliyor mu bu yasadiklarini
(597 puan) tarafından
Bir miktarini biliolar cnm. Evet ailemde burda, yeni yeni barisio sayiliriz ailemle ama tabiki bise olsa sahip cikarlar. Bu sefer herhalde cidden bitti o kadin en azindan oyle umud ediyorum. Ben 10yas biliodum galiba daha fazlaymis ama ne zaman o kadinin konusu acilsa kavga edioz. Ben ses cikarmadigima ragmen neymis bakislarim bile kin doluymus evet napcam sevincemmi o kadinla dost hayati yasion diye
(1,659 puan) tarafından
E yani ne bekliyor ki
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Ameliyatin  nasıl geçti merak ettim
(597 puan) tarafından
Vallaha ha olmusim ha olmamis hiv fark etmiom amaliyatli oldugumu :/
(7,193 puan) tarafından
Aaa neden Doktorlar ne diyor normal mi bu durum
(597 puan) tarafından
Normal ilk op degil o yuzden vucuduna zaman tani, diolar sabir diolar bakalim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurlanin anasi11 (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 65 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melis... (9 puan) tarafından soruldu

379,687 soru

11,365,906 cevap

34,845 kullanıcı

...