0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kizlar merhaba  . 23 haftalik olduk allahin izniyle kizima 117 gunum kaldi. Kizlar benim bebegim 8 yildan sonra tup bebekle oldu. Gecen kaynanam beni disari cikardi gel kahve icelim biseyler yeyip oturalim diye. Bende bunalmistim ciktim. Kahvaltimi kan ilaci ictigim icin 8 gibi falan yapiyorum . Yemek yersek dedim abartmayim bisey yemedim. Saat 11 de evden ciktik.beni tam saat 4 e kadar gezdirdi disarda . Yuruduk yani. Kadin bir sise su almadi evden getirmis suyunu.evden cantasina cubuk kraker koymus gozumun icine baka baka yedi. Yemin ederim al kizim demedi.  Bende dedimki anne saat 4 oldu benim elim ayagim titruyo eve bari gidip evde yiyelim ne gezip duruyoruz gunesin altinda dedim. Dolmuslara kadar 2 km yurumusuzdur  yol parasi vermeyelim diye. Sonra bindik dolmus parami kendim verdim gectim arkaya oturdum. O gun dedimki ben hamile bi insanim insab bir simitte mi almaz ben yemek yicem hesabi sizemi odetecem sandiniz . Bu insani bir degerdir sokakta bi hamile gordugumde ben bisey yerken ikram ediyorum sen gozumun icine bakarak cubuk kreker yedin ikram etmedin dedim. 1 haftadir gorusmuyoruz. Bayramda gidermiydiniz siz olsaydiniz. Ben asla bu kadar duyarsiz bukadar bencil olamazdim. Cok canim sikildi

11 Cevaplar

0 oy
(638 puan) tarafından
Eşinize bahsettiniz  mi durumdan? 
(93 puan) tarafından
Tamam canim giderim isterse allah icin. Otururum kalkmam sohbetlerinede girmem.
(638 puan) tarafından
Zaten gereken şeyleri söylemişsin. Ben bu kayınvalidesine sesi çıkmayanlara deli oluyorum daa
(93 puan) tarafından
Yook valla soledim. Niye ses cikartmicamki bosversene ben sinir olcagma o olsun. Demi kuzum
(638 puan) tarafından
Haaah. Valla senin gibisine ilk kez rast geldim ve çok mutlu oldum.
(93 puan) tarafından
:)))) az yuzsuz olcan bu hayatta
-Reklam-
0 oy
(305 puan) tarafından
Canm bayrmda gdilmemesi gereken bi durum degl ben gderdim ama mesafeli olarak
(93 puan) tarafından
Oylemi diyosun canim. Cok cikarci insanlar. Normalde beni elli kere arardi gel diye aramiyo bebege oda yapilacak dedim diye sagolsunlar
(305 puan) tarafından
Anliyorum fazlasiyla hakta weriyorum ama bayram senede 1 kere olan bsey gtmem dersin esin srun ckartir ne bilim ne gerek war 1 2 saat git snra istemiyosan yne muhattap olma ben ewlendim ewleneli kaynanamlarla grusmem knusmam arada esim kizar trtisiriz falan ama buyutmez oyle bayramda srun ckartiyo ama oyuzden 1 2 saat gdee gelirm
(93 puan) tarafından
Gidersemde esime kiyamadigimdan giderim kuzum allahin hatrina yoksa yuzlerine bakilmaz onlarin elde ne anne babalar var
(305 puan) tarafından
Aynenn walla war war sen esinin hatrina git bswer mubarek gunde huzurunuz kacmasn
(93 puan) tarafından
Tamam kuzum sagol
0 oy
tarafından
Kıyamam ya bende sinir oluyorum bencil insanlara telefonla ara kutla bayramını eşin arkandaysa
(93 puan) tarafından
Valla gitmezsem aramamda canim ne isim olur esime dicem gitmicem diye ne diycek bakalim
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Bence git mesafeli davran ama. Çünkü çok büyük bir tartışma falan olmamış sonuçta
(93 puan) tarafından
Kiz ben susmasam kadin saldiracak bana bas bas bagiriyo kendin alip yeseydin diye. Gormemisler ki bisey
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Esimin hatrına rabbim için giderdim sonuçta bayram. Ama mevzuyu da kapatmazdım başına kakardim ve yüz vermezdim
(93 puan) tarafından
Bende ole dusundum canim esimin hatrina . Bide yuzsuzluk yapip desemmi odasina ne zaman baslicaz diye :)
(6,136 puan) tarafından
Kuzum ikramda bulunmayan insan oda mi yapacak sana daha da tepene çıkar annemin bir sözü var çabuk hırsız ev sahibini şaşırtır diye  seninki de ona döner
(93 puan) tarafından
Iste bu yuzden benim cocugumu sadece sevmeye mi gelecekler . Valla dicem odasinin konusu gecer tek. Bisey derlersede derim sadece torunmu sevceniz diye . Artik napim benimde Kfam goturmuyo kuzum
(6,136 puan) tarafından
Bende yapacaklarını sanmıyorum ya yine de haberlerini bekliyorum
(93 puan) tarafından
Canim sagol tesekkur ederim :×
0 oy
tarafından
Canım git bayramını yap. Mesafenide  koru 
(93 puan) tarafından
Tesekkurler canim..
0 oy
tarafından
Giderdim. Sevdiğim için yada affettifim için değil Allah'tan korktuğum için giderdim insanlık öğrensin diye giderdim 
0 oy
tarafından
Gitmessyddin sende tek suç kaynananda mi belji cebinde sadece kahve içme paracı var. Sen alsaydın suyunu yani
(93 puan) tarafından
Tugba sucum hosgeldin canim . Yorumun icin tesekkurler :)
tarafından
Boşver yapma kimseyi herkesin cabi cehenneme
(93 puan) tarafından
Peki canim :)))
0 oy
(471 puan) tarafından
Hamile halinle nasıl dayandin ben yemek yemeden duramazdim hiç olmazsa bi meyvesuyu biskıvi alsaydın kendine biraz da suç sende bence. Ama git samimi olma. 
(93 puan) tarafından
Sagol canim tesekkurler
0 oy
tarafından
Ben eşim hatrına giderdim ama çok mesafeli davranırdım 
0 oy
(758 puan) tarafından
Cok sinir bozucu bi durum ama  bayramda gidilmeyecek bi konu gibi degil kaynanam bana kraker vermedi bende bayrama gitmedimmi diyeceksin bosver  cimrilikten cokda yasamaz zaten onlar

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 218 göst.
5 saat önce Diğer kategorisinde 09090945 (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Zeynnpp (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,306 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 94 göst.