0 oy
907 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Takıntım ordan geliyor. Kimsenin evinde 1 bardak su içmem. Mesela aklıma şu gelir bu kadın tuvalette taletlendikten sonra elini yıkamadan o bardağa değmişse yada bu kadın hapşurup o elle bardağa değmişse yada birinin evinde bir koltukta otururken bile çok özür dilerim bunu söylerken ama şunu düşünüyorum ya burda ilişkiye girdiyse daha bir çok şey. Kimsenin evinde yemek yemem. Bu benim hastalığım övündüğüm bir şey değil. Keşke diyorum bazen 1 gün yapmasam temizlik yatakta pineklesem. Ama olmuyor yapamam çok denedim nefesim kesiliyor kafam ağrıyor midem bulanıyor yapmadım diye. Üvey annem hastaydı bana gelip kalmak istedi köyde yaşadığı için hastaneye gidemiyordu. Sırf aşırı derecede pis ve kokuyor diye evime kabul etmedim. 3 aydır bu evdeyim 2 misafiri kapımın önünden çevirdim pis diye. Kayinbabam gelinde korkuyor evime bir yere bir şey dökülecek diye böyle olmak istemiyorum birisi kendimi övdüğümü söylemiş aslında övmek değil hastalığımın pozitif yanlarını düşünüyorum. Mesela dış kapıyı kilitledim mi diye abartısız 5. Katı 4 kez çıktığımı bilirim. Ocağın altını kapattım mi diye 10 kez dönüp bakarım. Birde şöyle mesela ocağın altını kapatıyorum kendi kendime diyorum bak kapattın tam arkamı dönüyorum acaba yanlış mı kapattım diye kontrol ediyorum. Salataya 5 malzeme giriyorsa hepsini ayrı ayrı bıçakla doğrarim. Eşimi bile ben keselerim bana dokunuyor diye. Anladınız mı hastayım birisi bir laf söylesin 3 ay ağlarım o laf yüzünden 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsn canm tedavi görmen lazm bende temizlik severm hergun evi felanra supururum iş duruyosa bende kötü olurum ama siznkisi cok ciddi boyuttta canm 
-Reklam-
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  canım  ben  hiç  olumlu  yönde  görmedim  senin  yaşadığının  hepsi  hastalık  hiç  olumlu  bir  yönü  yok  hemen  tedavi  olman  lazım  yoksa  çocuklarına  zarar  versin  şu temizlik hastası  safiye  gibi  çok cok  dikkat et 
0 oy
tarafından
Kesinlikle tedavi olmalısın çocuklarını çok seviyorsun buna eminim ama çocukların aklı erdiğinde onlara zarar vermeye başlayacaksın buna emin ol çünkü yaptığın her şey aşırı aşırı fazla 
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Ay ne zmndan beridir bolesin cnm kusura bakmada bi an o cocuklar nasil olsu diye dusundum esim bana dokunmasin diyosun ee ilişkiniz nasil peki bu hastalik cok kotu olur sizin icin hemrn tedavi ol
tarafından
Zaten eşim beni bu hale getirdi çocuklarıma karşı böyle değilim oyun oynarım sürekli
(2,630 puan) tarafından
Ay nedenki cnm odami bole takintili
0 oy
(299 puan) tarafından
ilaçtan ziyade psikiyatrik tedavi Görmen lazım kafayı yersin yoksa sen bile anlatınca daraldım
0 oy
(427 puan) tarafından
Oncelikle gecmis olsun ve allah cevrendekilere sabir versin bunun senn elinde olmadan olmasi hastalik oldugunn farkina varmasi guzel ama umarm duzelirsin hem cocuklarn hemde senn icin iyi bisey dehil uamrm bian onca iyilesirsin ileri derece tedawi gerekirsr onuda al bnce yazik yaa ne demek 5. Kati kilit icin 4 kez ciktim ne demek hasta annemi kapidan cevirdim acaba dogdugun yada buyudugun ortamla mi alakali yani annrn kardeslrinde byle takintili mi bilemedim ki insallah duzelirsin ne sdiyim en azindan cocuklarin icin baskasinn ewine gidip sylrler byleler diye dusunmekte hos degil onlar senn evine gelip oyle dusunseler nasil davranirsin allah bilir neyse ddilrrm en kisa zamanda duzelirsin masunlar apartmani safiyeleri cokmus desenize 
0 oy
(2,261 puan) tarafından

Bunu izleyebilirsin eşim anlatıyor tamda  sizi anlatıyor Allah yardımcın olsun inşaAllah 
0 oy
(8,220 puan) tarafından
Demek ki bişey yaşamışsın geçmişte omdan böylesin ben oğlum kuveze girince travma geçirdim oğlumun bişeyi yoktu aniden soyup koyafetlerini bana verip aldılar benden neysr o günden sonra bende öyle oldum sürekli elllerimi yıkadım sürekli temizlik yapmaya çalıştım kızım 4 yaşındaydı ona bagırıp kızıyordum neden tuvalet kapısına dokundun diye en son kendım bebeğimi kaynanama bırakıp psikoloğa gittim çok şükür atlatım iyiyim :) 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Eeee ne zamn tedavi olcaksin acaba cnm..yani yanls anlama bn bole bi esim olsun istemem yani kimse bu kadar biriyle ugrasmak istemez..bu senin elinde degil belki ama tedavi olmak senn elinde..bnce hem ilac almali hem de konusarak terapi olmalisin..cozumu olmayan bisey degil cbki
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Of bende öyle çok dikkat ederim ama başkasında su dahi icemem buzdolabında olan hicbiseyi yiyemem
0 oy
tarafından
Ne kadar acinacak haldesin masumlar apartmanindaki safiyeyi gordum sende
0 oy
(209 puan) tarafından
Çok kötü bir hastalık geçmiş olsun 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Slm cnm yıllarca bu hastalığın tedavisininoldum.temeline inmek gerekiyor genelde tamizlige kaçan insanlar birşeyler yaşamış ve içinden atamamis insanlardır.onu.cozunce herşey geçiyor.gel bak bana şimdi ew dagilsa umrumda değil.ama tam geçmedi bir başlasam temizliğe iki gün sürer sürekli yaparım mesele zaten kendini tutmak
0 oy
(1,556 puan) tarafından
En acilinden bı destek almanız gerekiyor bu şekilde sadece kendinizi bedenen ruhen ve zihnen yorar ve yaslandirirsinjz

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 420 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 483 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ozlem3593 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 211 göst.
+1 oy
13 cevap 295 göst.
10 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek Batur (66 puan) tarafından soruldu

385,021 soru

11,515,350 cevap

35,175 kullanıcı

...