0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Ne kadarda ışığı acmasam hatta bazen yanima alıyorum emerken uyuyor uykusu dagilmasn diye ama memeyi birakir birakmaz agliyo tâki ışığı acip oynayincaya kadar :( 3 aylik

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne olursa.ne olsun istesede konuşma oyun oynama cnm sen..yoksa alışır..3 aylık çocuk oyun oynamak değil sadece konusulmak göz teması kurmak.ister belki onu istoyodur.ben oğlum kolikti gece hiç uyumadı.kauinvaldem yanımda kaldığında geceleri ışığı açar hemde konuşurdu altını değiştirirken.sonra uyardım ..ben hiç konusmazdm.3 yaşında hiç kalkıp geçe oyun istemezdi.
(26 puan) tarafından
Aynen oyun dedigim o zaten goz temasi kurmasamda kendiliginden gülüyor konusmak istiyo
-Reklam-
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Halbuki gece gunduzu ayırt edebilir artık. Ninni aç kucağında gezdir belki uyur öyle. Ya da gündüz çok mu uyuyor ondan da olabilir
(26 puan) tarafından
Hayir gunduzde cok uyumuyo yeni yeni duzene giriyor uykusu kolik benim bebegim :(  ilk yatirdigmda 4 5 saat uyuyor sonra gecenin ortasinda 1 1 bucuk saat guluyor konusmak istiyor falan
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Kiz 3 aylik bebe oyunu ne bilsun sasirdim. Acmaa diren bir gjn iki gun kotu gecer uzun surer uyumasi ama alisir
(26 puan) tarafından
Ya oyun dedigim kundagini acmami istiyor gulmeye basliyo falan goz temasi kurmasamda gülüyo oynamak istiyo dedigim bu. Ne kadarda sallasam emzirsem pış pışlasam uyumuyor hemen
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benımde oyle yapti Bi kaç gün hemn emzirip yatırdım yatağına zatn yatağı bir bizle oyuzden hicc öyle sorunlar yasamadım çok şükür 
0 oy
tarafından
Kucağında ışığı açmadan zıplatarak gezdir ben öyle yapardım hemen uyurdu 
(26 puan) tarafından
Denerim bunu tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 111 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nurhacer (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 330 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu