0 oy
805 göst.
Diğer kategorisinde (413 puan) tarafından

image

kızlar kafası böyle oldu deri altında galiba kan çıkmadı şişlik oldu ağladı biraz buz falan koydum şişti ilçede kalıyorum hastane yok doğru düzgün napablrm yaklaşık bir saat oldu gözlemliyorum şuana kadar kusma gözde kayma hareketler de değişiklik uyku hali VS olmadı 1 saatir ağlıyorum napablrm benn :((

18 Cevaplar

+5 oy
tarafından

Doktor beyenmemezlik yapma acile git gerek duyarsa ambulansla başka hastaneye sevk ederler

-Reklam-
+3 oy
(5,949 puan) tarafından
Doğru  düzgün  hastane  yok  diyorsun  ama  sen doktormusun  peki  çocuğun  kafası  yarılmış  hala  götürmüyorsun  pes yaa pessss 
0 oy
tarafından
İmkanın varsa acile git.
(413 puan) tarafından
Çok kötü gözüküyor dmi eşim yok ki ewde burda da ne hastanede insan gbi doktor var ne ambulans
tarafından
Yara almış cnm.
tarafından
Durumu nasıl bebeğin
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İlçe falan deme götür kuzum doktora. Yoksa 112 yi ara dağ tepe bayır demiyorlar geliyorlar 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Huzursuz mu oyun oynaması falan nasıl göz teması kuruyor mu falan bunlara dikkat et 1 2 saat daha uyutma evde varsa batikonla yaraya pansuman yap geçmiş olsun 
(413 puan) tarafından
Huzursuz değil gayet iyi 6 dan 8 e kadar bekledim emerek uyuyor şimdi Bi farklılık yok yine gün içinde gözlemlicem cnm
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Aglamak nedir ya kalk hastaneye git
tarafından
Bi acile götürün benim bebegimde düşmüştü hemen götürdüm hersey yapıldi içim rahatladı bebeklerin kafataslarinda kırilma olsa bile 1hafta icinde oluyomuş doktorumuz öylesöylemişti kac  aylık bebeginjz benimki 1aylikken düşmüstu
(413 puan) tarafından
1 yaşına gircek haftaya
tarafından
Götürdunuzmu hastaneye kafatasi gelismistir  ama ihmale gelcek bi durum degil
(413 puan) tarafından
Kuzum gidemedim buradaki hastaneyi aradım açan olmadı yan komsuya gittim kocası yokru haftasonu dolmuş da yoktu ama çok şukur bişey olmadı normal herşeyi yatak çok yüksek dpeğl Di
tarafından
Hm rabbim korusun evlatlarimızi  peki oşekilde nasilkan topladi
0 oy
tarafından
Canm hastaneye götür
0 oy
tarafından
Acile git ne olursa olsun doktor müdahalesi lazım canım
0 oy
tarafından
Canım benim bak önce sakin ol. Kanasa derin bir yara değil diyecektim ama kanamamis ve kan orada toplanmış tek yapman gereken hastaneye gitmek her çocuk düşe kalka büyüyor korkma ama hastaneye gitmeye de ihmal etme rabbim beterinden saklasın çok geçmiş olsun ama o kanı atamaması değişik geldi bana haberdar et bizi de
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun. Nerde yaşıyorsunuz ki ambulans doktor yok diyorsun canım. En uzak köylere bile ambulans gidiyor. Açıkçası bir dakika durmazdım bu başıma böyle birşey gelse.
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Sen ambulansı ara eşim yok hastane yok dedın ya illaki vardır dağ başına bıle çıkıyolar canım için rahat eder geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Kafasından kan gelmiş hastaneyi beğenmiyorsun ara ambulansi durumu anlat hemen götür hastaneyi. Sende doktor degilsin bizde degilizz. En azından gözlem altında tuttarlar belki film çekerler
0 oy
(2,248 puan) tarafından
Yani korkutmak istemem ama arkadaşımın oğluda düştü Ogün hiçbir şey yoktu ertesi gün başım ağrıyor dedi götürdüler kafa tasinda çatlak var ve bir hafta yattı hastanede aynı yarasıda böyleydi hemen götür yada ambulansı ara çok geçmiş olsun inşaAllah birşeyi yoktur
0 oy
(1,776 puan) tarafından
İyi kötü götürün bence ordaki hastaneye gerek görülürse acil şeylerde ambulans helikopter bile geliyor. Evet anlattıklarınıza göre görünürde birşey yok. Ama doktor bizden daha iyi bilir hiç olmazsa içiniz rahat etmiş olur
0 oy
tarafından
Acile git mutlaka ama sen sakin olmazsan olmaz ki. Bak bir anormallik yok diyorsun ama mutlaka iyi kötü bir doktor görsün canım bende düşürdüm bir şey olmadı korkma ama ağlama sakin ol Rabbim korur meleğini çok oku üfle
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Doğru düzgün olmayan hastane bile senin evde durmandan daha sağlıklı olduğuna emin ol geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Nasil yataktı yüksekmiydi yadakafasını öyle nasılçarptı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 231 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
31 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 253 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 442 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Seherl (575 puan) tarafından soruldu

381,435 soru

11,419,719 cevap

34,975 kullanıcı

...