0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Arrık dayanamıyorum 12hafta oldu ama hala mide bulantım yanma tiskinme aynı 3kutu prilam bitirdim ama aynı mide kalmadı ne yesem çıkıo bu seferde başım çatlıyor tansiyonum çok düşük yükselmiyorda herley denedim soda süt herşey ama fayda etmior bu nasıl bişeydi anlamadım artık ağlıuorum ya bu üçüncü gebelik iki oğlum var bu daha belli değil cinaiyet 

3 Cevaplar

0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben o şekilde kullanıyordum midem çok kötüydü gece iki tane prilam sabah bir tane zofer kullanıyordum bana çok iyi geldi 
(1,186 puan) tarafından
Yazarmı acaba doktor ikisinide
(1,343 puan) tarafından
Evet bana yazmıştı ama zaten zofer özel ilaç yazmasina gerek yok doktorun
(1,186 puan) tarafından
Ha anladım o yazılmıyor ücreti ne kada racaba
(1,343 puan) tarafından
Valla bir bucuk sene önce kullandim ben 60tlydi içinde yanlış hatırlamıyorsam 10 tane vardı şimdi bilmiyorum yüz liraya dayanmıştır
(1,186 puan) tarafından
Tamam canım saolasın
-Reklam-
0 oy
tarafından
O şekilde bende denedim ama geçmeyen geçmiyor canım git serum takıl en iyisi 9 ayım öyle geçti Allah yardımcın olsun
(1,186 puan) tarafından
Amin canım çok saol
0 oy
tarafından
Çok kötü hissediyorsan doktora gidin detaylı kan testi verim ilk hamileliğimde bende çok kusuyordum 2.de oğlum oldupu için artık dayanılmaz olmuştu 5 gün kadar yattım hastanede biraz toparlamıştım evde içtiğim ilaçlar bana etkili olmuyordu 
(1,186 puan) tarafından
3yqşımda oğlum var bensiz durmaz akşam o yüDen gidemiorum hitsem yatırır muhteöelen
tarafından
Oğlumda yattığımda 14 aylıktı oda durmuyordu mecbur kalınca kalınıyor hastenede
(1,186 puan) tarafından
Bakalım artık olmassa gidicem
tarafından
Mutlaka kan değerlerinizede baktırın ama çok fazla mide bulantısı istifra bazı değerleri yükseltip bazılarını düşürebiliyor
(1,186 puan) tarafından
Tmm cnm saolsın

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 41 göst.
11 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 331 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Annelerrr (271 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...