0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
Kaynanam ne kadar patavatsiz bir insan ya ne dedigini bilmiyor resmen bu hamile halimle dun okadar agladim onun yuzunden daha once oglumu kaybettim 32 haftalik hamileydim karnimda oldu hamileligin basindan beri durup durup hatirlatiyor bende hatiradikca kotu oluyorum zaten aklimdan ciktigi yok 

Dunde durduk yere komsunun yaninda o oglan yasasaydi bizim ust komsunun oglu kadar olacakti diye disarda oynayan oglani gosteriyor 

Bide sey diyor demekki anne babasinin gunahi o kadar cokmus ki allah onu sefaatci olarak aldi cennetin kapisinda beklesin diye diyor ya deli oldum yutkunamadim bile kalktim odma gittim bir saat aglaya aglaya icim cikti biz ne gunah islemisiz ya ne gordunde boyle konusuyorsun oyle olsa bile hangi evlat anne baasinin gunahini tasimayi hakeder ki 34 haftalik hamieyim bunun yuzunden erken dogum yapmazsam iyi  hep boyle beni uzecek seyleri hatiratiyor kac defa onun yuzunden agladim esimde gordu ona anlatamadim annesiyle iyice kotu olamsin diye benmi abartiyorum hamileigin hormonlariyla allah askina 

16 Cevaplar

0 oy
(154 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kesinlikle haklısın canım ama eşinden saklama senin söyleyemediklerini o söylesin hak ettiği kelimeleri duysun ne günahını görmüş de bunu söylüyor hayırdır yani evladı vefat etmeyen şehit olmayanlarin günahı olmuyor muymus herhalde kendini günahsız filan zannediyor tövbe yarabbim bak sinir oldum Allah aşkına ama size de sinir oluyorum neden cevap vermek yerine ağlayıp kendinizi yıpratıyorsunuz yazık değil mi sana ve bebeğine kendini düşün kendini de düşünmüyorsan bebeğini düşün millet seni düşünmez sen lafı söyle o üzülsün kendin üzülme
(120 puan) tarafından
Agzimdan tek bir laf cikmadiki o kadar kotu oldum ne yaptim bende bilmiyorum ki bugune kadar tek bir ters kelime demedim karsi cikmadim bu hallerine ragmen kendi zamaninda sirf kucasiyla kavgali diye karnindaki cocugu oldurtmeye calismis biri olmus de hatta kendinin bu hallerine ragmen bana kalkip bunlari soyleyebilyor

Ben genede esim benim yuzumden kalbini kirmasin onun gunahini almiyim diye sustum ama allaha havale ediyorum
(154 puan) tarafından
Ayy cinayet işlemiş resmen işte asıl gunahkar kendisi valla hiç susma kendini üzme hak ettiği gibi karşısından cevap ver
(120 puan) tarafından
Y iste benimki allah korkusu bide saygi yoksa oyle bir insna soyleyecek cok lafim varda onun seviyesine inmek istemedim ama simdi pisman oldim gercekten dun sustugum icin
(154 puan) tarafından
Valla bana bunları söyleyen insan saygıyı hak etmiyordur kimse kusura bakmasın ben terbiyesiz olayım kötü gelin olayım ama benim sevabıma günahıma ölmüş bebeğime laf söyleyip huzurumu bozmasın hiç de lafını esirgeme hak ediyor susma sakın sustukca tepene çıkıyor
(120 puan) tarafından
Oyle valla sustukca boyl oldu zaten benim duygularim yok saniyor cunku hic gostermedkm bugune kadar ne uzuntumu ne kirginligimi bu laflardan sonra bile hic bir sey yokmus gibi davrandim bi dahakine gene der bende boyle yaparsam
-Reklam-
+1 oy
(1,219 puan) tarafından
Cevabını ver niye susuyosun ve böyle bir insan için de kendini üzmeye değmez hamile hamile 
(120 puan) tarafından
Bugune kadar hic sesimi yukseltip terslemedim oyle kavgacida degilimki oturup agliyom hep kendime yapiyom ne yapiyorsam
+1 oy
(17 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İçine atarsan bebeğine zarar verirsin konuş eşine de söyle sorarsa sana seni düşünmeyeni sen neden düşünüyorsun
(120 puan) tarafından
Dun sordu niye agliyorsun diye cikmadi agzimdan oglumuzu hatirladim dedim inandi o da surekli kavgalilar zaten bu patavatsizligi yuzunden surekli didisiyorlar bide benim yuzumden kalbi kirilsin istemedim o da anne sonucta
(17 puan) tarafından
Sende annesin ve hamilesin bence düşünme bunu söyle gitsin
(120 puan) tarafından
Artk soyleyecem zaten yoksa olan bana oluor bu gune kadar yaptikarini da allaha havale ediyorum asla affetmiyecem onu
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Anlat eşine o nasıl patavatsızlik kötü kalplilik yani
(120 puan) tarafından
Esim zaten kotu annesiyle bu tavurlarindan dolayi bir sey deseydim benim yuzumden annesinin kalbini kiracak diye demedim
0 oy
(921 puan) tarafından
Densizlik işte bi kere yüzüne vurcann 
(120 puan) tarafından
Dah once ac defa soyledim halbuki anne hatirlatma konusma kotu oluyorum diye ama sanki inadina inadina hatirlatiyor bide dogum yaparsam sagsalim allahin izniyle ilk torunu olacak sozde cok dusunceli masallah
0 oy
(940 puan) tarafından
Sakin kendini üzme olan sana ve bebeğine olur anne olsaydı hatırlayanlara kızardı densiz terbiyesiz erken merken doğurma sakin dikkat et kendine 
(120 puan) tarafından
Tek korkum o zaren bu bebeime de bir sey olacak diye riskli oldugum halde her doktora gittigimde niye gidiyorsun bir sey mi oldu eskiden millet tarlada doguruyordu diyip doruyor ya kafayi yedirtecek en sonunda
(940 puan) tarafından
Eskiden di işte şimdi değil de sende
(120 puan) tarafından
Dedim zaten simdi hersey hormonlu keske eskiler gibi olsak dedim bide bende sirf senin hatrina tarlada doguracam dedim :)
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Neden  susuyorsunki  sen boz  onu  konuştuğu kişilerin  yanında  bak  daha  böyle  konuşabiliyor mu  beyinsiz 
(120 puan) tarafından
Bozuldugumu anladi zaten ama o an tek kelime cikmadi agzimdan dugumlenip kaldim sanki bogazim dolu dolu kendimi zor odaya attim
0 oy
tarafından
Ben kulaklık takıyorum yoksa üzülüyorsun ne derse kafa sallıyorum 
(120 puan) tarafından
Benimde doguma bir ay jaldi bende mi denesem ne yapsam bir ay boyunca takarim jeralde :))
tarafından
Bak adaş :DD bende daha 6 7 ay var hani sen şükret görümcem in nişanı var yarına evi ben sildim süpürdüm cam sildim toz aldım ve hamileyim şuan geberiyorum hani oda süslenmeye gitti elbisesine uygun şal bakacak kuzenine yapmasam kaynanam ağzıma eder hani sen düşün halimi
(120 puan) tarafından
Seninki daha mi beter bilemedim benimkinin cenesi patavatsizligi var sadece ama o bile yetiyor allah senin de yardimcin olsun ne diyim
tarafından
Kız işte beterin beteri var bendeki türkçe az biliyor ondan şey yapmıyorum fazla :dad
(120 puan) tarafından
Kiz olsun sende bildigin kadariyla saydir :)) nerelisin canim asil dilin ne
0 oy
(850 puan) tarafından
Hata yapıyorsun, neden tek başına sırtlanıyorsun bu yükü? Bırak kötü olacaklarsa olsunlar, senden bebeğinden psikolojinden önemli mi? Densizin teki evet, tövbe tövbe ya neler uydurmuş öyle. 
(120 puan) tarafından
İste gelde bana sor benim annemgil benle kus esimde oyle olsun istemedigim icin sustum zaten bu yuzden surekli tartisiyorlar kalbini bnim yuzumden kirarsa gunaha girerim diye korktum
0 oy
(2,529 puan) tarafından
valla tükürürüm onların arasına evden bile kovarım ağzına sic.arim hepsinin Allahın cahil yobazları iyi dayaniyorsunuz 
(120 puan) tarafından
Benim salakligim iyi niyetim iate esim benim yuzmden daha da kotu olmasin istedim ne dedigini gercekten kulagi duymuyor gorsen o kadar melek gibi ki disariya karsi gorsen ben yalnaci olurum bu kadin bu laflari etmez dersin
0 oy
tarafından
Dengesiz kadın güzelce lafını söyle bence 
(120 puan) tarafından
Bir daha buna benzer bir sey derse cevabini vericem zaten aetik yoksa onunu alamam bu halimle hep kizima zarar veriyorum allah islah etsin ne diyim
0 oy
tarafından
Kuzumm vereceksin cevabını eşine de anlatacaksın bırak kötü olsunlar. Seni bu halinle ağlatıyor ya yüzüne bakmayacaksın. Dengesizz kadına çok laf demek istiyorum ama neysee
tarafından
Anlat dün anlatacaktim ama icim çok yandigin icin anlatamadim de.  Sonra olayi anlatmaya başla
(120 puan) tarafından
Dogrusun valla canim anlatayim bu aksam sagol
Birden soylersen yanlismi olur diye dusundum
tarafından
Rica ederim canim. Evet pat diye söyleme ilk önce neden söylemedigini anlatirsan daha iyi olur
(120 puan) tarafından
Tm canim oyle yapiyim daha iyi olur dedigin gibi
tarafından
Söylemedin mi daha canım.
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Çok ayıp yani zaten senin acin sana yeter bir de böyle konuşuyor 
(120 puan) tarafından
O oyle dusunmuor ama beni uzen ne varsa surekli agzinda zaten unutamiyorim ki yarama tuz basiyor surekli
(1,267 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim
(120 puan) tarafından
Amin allah raxi olsun canim
0 oy
(10,978 puan) tarafından
1 kere bacım 1kere sen ne diyorsun diye bagıra aksın İnsan yanında bak bakalım yapıyor mu bir daha
(120 puan) tarafından
Keske dun bagirabilseydim ama yutkunamadim bile o kadar kotu oldum zor attim kendimi odaya allah islah etsin ne diyim bu halimle bana bunlari yasattigi icin onu asla affetmiyecegim
(10,978 puan) tarafından
Ben 12 haftalık kaybettim yavrumu. Bu cocugumu doguran kadar hop oturup kalktım cocuk alamadım kucagıma bu kardesimiz ne oldu kocamandı evladı yapılan muameleye bak
(120 puan) tarafından
Hic gozumun onunden gitmiyor senin de basin sagolsun canim bide o zaman o kadar suni sanciyla normal dogurttum dogunca yuzunu 3 saniye gosterdiler sonra gitti yuzu hic gozumun onunden gitmuyor o kadar guzel bir bebektiki yikayan kadin bile demis ben hayatimda bu kadar nur yuzlu guzel bir bebek gormedim diye

Kalkip bide durup durup bunu hatirlatiyor soyle yikadi boyle yapti kadin boyle dedi diye simdi yazarken bile kotu oldum ki her gun nerdeyse bu laflari ondan duyuyorum
(10,978 puan) tarafından
Allah cezasını versin onun. İnsanın anca içini yakmaya varlar.
(120 puan) tarafından
Kaynana degilmi hepsi ayni allaha havale ediyorum ama asla affetmiyecem onu bu cenesi yuzunden
0 oy
(3,910 puan) tarafından
Patavatsız kaynanan ne diyim bilemedim cahil sanırım, üzme kendini sağlıcakla alırsın inşallah kucağına 
(120 puan) tarafından
Hemde nasil cahil simdi bile her doktora gittigimde millet tarada doguruor eskiden doktormu var diyof ona kalsa hic gitmem doktora daha once yasadiklarima ragmen

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 391 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...