0 oy
404 göst.
Aile kategorisinde (47 puan) tarafından
Merhabalar :) kızlar hamile olduğunuz da içinizden cinsiyeti hissettiniz mi veya rüya felan gördünüz mü? Gördüğünüz çıktı mı? Merak ettim :) 

25 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben erkek hissettim erkek çıktı rüyamda kendime benzeyen bir bebek girmustum gerçekten aynı bana benziyor cnm
(47 puan) tarafından
Oy maşallah :) Rabbim sağlıklı ömürler versin :)
(1,015 puan) tarafından
Amin cnm cümle mide insallh
-Reklam-
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Ben erkek gördüm hep. Kız hissediyodum. Eşim de kız hissediyodu. Kız olduğunu öğrendik
(47 puan) tarafından
Hissedilince oluyormuş demek ki :)
(2,444 puan) tarafından
Oluyor canım :)
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Ben oğlumu 13 haftaya kadar hiç hissetmedim   13 hafta kontrole giderken içime erkek doğdu doğru cıktı kızıma da nasıl hamile kaldın kızım olacak dedim 13 haftalık doktor baktı erkek dedi ben hayır tekrardan bakın dedim tekrardan baktı AAA kiz miş dedi 
(47 puan) tarafından
Anneler hissedermiş dedikleri bu olsa gerek :) bende 13 haftalık gebeyim hala cinsiyeti öğrenmeye gitmeye cesaret edemiyorum :)
(2,564 puan) tarafından
Tecrübeli ii doktorda bilir cinsiyetini canım bagzıos 24 r kadar bile bileniyor arkadaşım 3 tane oğlu oldu  20 30 haftaya kadar kiz dedi ler erkek oldu 3 ü de
(11,217 puan) tarafından
Ben en basindan beri erkk hisseddiyorum . Ruyslarimda hergun goruyorum.ogrendim yinede erkk goruyorum. Elim kiz diye gitmio karnima . Hala erkkmis gibi. Ama 2 dir kiz dedi. En son ruyamda dogurnusum kiz bekliyorum. Bilegime mavi bileklik takmislar neden mavi taktiniz benim kizim oldu diyorum. Yok erkk diyorlar. Yani kiz diye gidip erkk dogursam sasrmicam artik bende:)
0 oy
(940 puan) tarafından
Ben erkek hissettim eşim kız 

Kizimiz oldu bal gibi hemde 
(47 puan) tarafından
Maşallah :) Rabbim sağlıklı ömürler versin
(940 puan) tarafından
Sagol canim bwnim
0 oy
tarafından
Oglumda guzellestim 2kizmda yuzm sivilce doldu 
(47 puan) tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(921 puan) tarafından
Hep erkek görüyordum hissediyordum.erkek 
(47 puan) tarafından
Ayy bende hamile olduğumu öğrendiğimden beri kalbimde içimde erkek var bakalım daha gitmedim sağlıklı olsun da :)
0 oy
tarafından
Ben kız hissetmiştim bı iki erkek muhabbeti oldu ama sonradan ultrasonda 3 defa sordum yani bu zamana kadar kız dediler bakalım :) 38 e girdim gorecez hiç bı zaman tam emin olamıyorum herşey de pempe :P
(47 puan) tarafından
Anneler hissedermiş diyolar herşey gönlünüzce olsun İnşaAllah :)
(940 puan) tarafından
;)))))))
tarafından
:) amin.hem hissettim hem de istedim ne yalan diyim.cunku ben çok çektim dedim kızım olsa Allah'ın izniyle ben onu sahipsiz bırakmam.insallah kız olur dedim.sonra ultrasonda kız çıktı.herseyin hayırlısı :)
(940 puan) tarafından
Çok şükür canım
0 oy
tarafından
Erkek hissettim kızım oldu Allah'ım iyiki de bana bu çocuğu vermişsin çok şükür sana 
(940 puan) tarafından
Cok sikur benimde kizim var
0 oy
tarafından
Kiz hissettim hep kiz elbiselerine baktim kiz tokalarina elim gitti ama esim hamile oldugumu soyledigim andan itibaren hep erkek hissetti. Doktorum 11+5 haftalikken erkege benzetti. Benzettigi icin ihtimal vermedim kizdir diye dusundum 16 haftalikken tekrar gittim kesin erkek dedi hocam bi yanlislik olmasin iyi bakin dedim yok eminim erkek dedi sonuc olarak oglum oldu kizim olsun cok istedim ama oglumu da cok seviyorum acisini gostermesin Rabbim
(47 puan) tarafından
Amin inşaAllah sağlıklı olmaları en önemli şey :)
tarafından
Tabi canim onemli olan da o zaten :)
0 oy
tarafından
Kızımda hep erkek hissedip rüyamda görüyordum şimdi ikinciye hamileyim yine erkek gibi geliyor 
0 oy
tarafından
Ben erkek hissediyordum canım rüyam da da sonra erkek gördüm 
0 oy
tarafından
Ben hep erkek hissettim hatta bu uygulamayi yüklediğim de oglusumun adını yazdım direk sonra kontrole gidince erkek olduğunu öğrendim :)) neden bilmiyorum ama ben hep benim çocuğum olursa erkek olur diyordum 
(11,217 puan) tarafından
Bende senin gibi. Uygulamsya kadar adini yazdim. Trebdyolda favorilrrimde hrp erkk kiyafeti var. Ruyslarimda hergun erkk goruyorum. Ikidir kiz dedi. Artik nasip
tarafından
Allah insanın içine kız evlat / erkek evlat sevgisi veriyor genellikle ne hissediyorsan o çıkıyor :)
(11,217 puan) tarafından
Canim bende ilk bebegimi hissetim. Ruyamda bile gordum ayni suanki haliyle. Bu yuzden bu defa hislerime cok guvendim. Ama ikidir kiz diyo gösterdi de. 25 haftaligim demekmki hislerim yanlis ckti bu defa
tarafından
O zaman yanılmışsın bacım :) Allah'ım hayırlı evlat etsin inşallah ♥️
(11,217 puan) tarafından
Amin insallah .
0 oy
(61 puan) tarafından

Gebelik testinde iki çizgiyi gördüğüm andan itibaren içimden erkek geçti ve öyle de oldu. Herkes cinsiyeti merak ederken ben erkek olarak hissediyordum. Çok şükür 31 haftaya kadar geldik. Rabbim sağlıkla kucağıma almayı da nasip etsin hepimize inşallah<3

0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben hamileligimi öğrendiğim günden beri hep erkek dedm oğlum oldu hissediyordum yani
0 oy
tarafından
Ben gördüm daha hamile bile değildim 2 tane çocuğum var ilki kiz ikinci oğlando ve şimdi bir kızım var daha 10 aylik yani rüyam çıktı bide saten ilk hamile olduğumu öğrendiğimde de dedim benim kızım olacak diye gerçekten de doğru çıktı 
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Ben kız istiyordum hep hepde kız dedim kız hissettim rüyamda bile gördüm kızımı ve şükürler olsun kızım oldu cnm 

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Hep kız hissediorum rüyaödada hep kız görüyoruö aöa daha belli değil hayırlısıyla
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben eşim ve yedi sulalemiz ruyamizda gördük 

Erkekti. Sonuc erkek:)
0 oy
tarafından
Kız hissettim, rüyamda da kız gördüm ve kız oldu :)
0 oy
(93 puan) tarafından
Canım ben belki 15 kere rüyamda erkek bebek gördüm. Doğum yaptığımı,ultrasonu, emzirirken hep erkek bebek gördüm. Hep erkek hissettim. Geçen hafta kızım olacağını öğrendim :) Biraz şaşırmadım değil 
(11,217 puan) tarafından
Aynn ben :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 257 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ceren12 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 329 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 326 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu