0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (749 puan) tarafından
Bulantım  çok ve  vücudum hiç rahat degl.  Nefesim daralıyor sanki. Hayaatan resmen zevk almıyorum. Nezman geçecek  sizdede böyle oldumu. Çok halsiz çok çok yorgun

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
7 haftalik icn cok erkn bu soylediklerin psikoljik bence raht olmaya çalış 
(749 puan) tarafından
Yemin edirim Birgün raahtb gecmiyor birgunum hergun rahatsızım yani bı insanın hamileliği böyle bburnundan gelirmi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyleydim 3 ay böyle geçti sürekli yattım dinlendim vitamin ve kan ilaclarimi düzenli kullandım öyle 
0 oy
tarafından
Normal canım ilk üç ay genelde böyle bir ruh hali oluyor zamanla alisir  vücudun gebeliğe inşallah 
0 oy
tarafından
Ben ilk 4 ay sürekli uyudum :) 
0 oy
tarafından
Bende nedense hiç bişey olmadı hamile olduğumu unutuyorum okadar hani 14 haftaya geldim 
0 oy
(2,861 puan) tarafından
İlk gebelikte olmuştu bende 3-4 ay sürdü kız bebekti :)
0 oy
tarafından
Benim 14 hafatama 2 gün kaldı halen halsiz yorgun bitkin kusma bas agrisi mide bulantisi var canm mecburuz neyapalım dayanacaz az sabret allah şifa versin insallah hepimize
0 oy
tarafından
12 haftada azalmaya basladi 16 haftalik olunca tamamen bitti canim biraz dayan sabret ben cok zorlandigim gunlerde hastaneye gidip serum takiliyodm 1 gun de olsa kendimi iyi hissediyodm onun haricinde de gunluk zofer diye bi ilac var onu kullaniyodm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
23 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merve bolt (2 puan) tarafından soruldu

380,979 soru

11,405,724 cevap

34,943 kullanıcı

...