0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
tarafından kapalı
Cünüp ken bebek emzirmek günahmı annem günah yüzüne bile bakma dedi.aklima takildi
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(724 puan) tarafından
Günah olup olmadığını bilmiyorum ama ben rahat edemiyorum abdest alıp öyle emziriyorum bebegimi
tarafından
Brnim bebegim cok agliyordu uyaninca cok acikmisti emzirdim napim aglamasina dayanmadim sadece bikere oldu ama
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk durmuyor ağlıyor ise goguslerini yıkayıp emzirebilir sin canım 
0 oy
tarafından
Aslinda oyke ama mecburiyet durumlarinda elini islatip gogsune mesh etmek gerekirmis oyle emzirebilirmissin 
0 oy
(520 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Namaz abdesti alıp emzirilebilir.Namaz vaktini geçirmeyecek şekilde de namaz abdesti alınıp gusül abdesti için beklenebilir
(520 puan) tarafından
Nerde yazıyor neye dayanarak günah.Ben böyle biliyorum
(10 puan) tarafından
Nasıl günah değil ya cunüpken su dahi içmek günah kalmış ki bebek emzirmek günah olmuycak cünüpken yere bastığın kadar günaha giriyorsun hemen banyo yapman gerek bebek emzirmekte gunah
tarafından
Baksana bacım nerde yazıyormuş neye dayanarak söylüyor muş sen öyle bilmeye devam et
(10 puan) tarafından
Nasıl bi bakış açısı anlamadım müslümanla gevuru ayıranlardan biride bu o zaman gusül abdesti neden var abdest almadan gezek cunup cünüp günah değilse hey allahım yarabbim
(520 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Peygamber efendimiz s.a.v normal abdest alıp namaz vaktini kaçırmayacak şekilde uyurmuş yemek yermiş.Hızlıca okuyup yazmıştım başka anlamıştım soruyu ona göre cevap yazdım şimdi yazdığımı yazmam lazımdı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 273 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Emin2023 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,270 göst.
2 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 852 göst.
0 oy
11 cevap 260 göst.

377,142 soru