0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Canlarım ablamın göğüsünün biri sürekli agrıyo iki tane çocugu var ikiside o göğüslü hiç emmesi hani kör oldu derler ya işte öyle sonrada hiç sut gelmedi

Sorum su ablamın bu gögsü agrıyomuş ve şişmiş şşiş olan yerde kızarmış ve cok sıcak mış başına gelen varmı neden olur 2 senedir emen bebek de yok iki cocugu da artık büyüdü 

5 Cevaplar

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Yok mu bilen 
-Reklam-
0 oy
(201 puan) tarafından
Başıma gelmedi çevremden de rastlamadım.. doktora gitmedi mi ablaniz 
(2,565 puan) tarafından
Enfeksiyon demişti antibiyotik tedavisi gördü ama tekrar başladı
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Cnm mastit olmus ilik bi dus alip masaj yapsin ama antibiyotikle gecee anca o yoksa ateslenir eli ayagi buz olur terlee zor gwcirir.hastaneye gitmesi  daha iyi
(2,565 puan) tarafından
Daha önce antibiyotik kullandı canım ama gene tekrarladı
0 oy
(67 puan) tarafından
Öncelikle merhaba mastit olmuş ben 4 defa oldum ateş sıtma göğüs ağrısı baş ağrısı kemik ağrısı yapıyor ablana söylemeden ekmeğin arasına az bı soğan sık haberi yokken sırtına vur korksun ama umdugun bu olsun de oda yesin.. umduğu için oluyor eşim alıştı artık yavaş yavaş başladığı zaman eşim hemen yapar bende sıcak duşa girerim az biraz sagarim ucu yaraysa eğer kantoron yağı sürerim 1 haftada geçer.. geçmiş olsun şimdiden yaparsan sizdeki sonucuda yazarsan sevinirim:)
(67 puan) tarafından
Bide yandığı için ben buzluğa lahana yaprağı koyuyorum soğuyunca göğsüme koyuyorum rahatlatiyor
(2,565 puan) tarafından
Ablamın su an yanında değilm ama gidicem gidince yaparım cnm saol
(67 puan) tarafından
İlla sen yapmak zorunda deilsin kim varsa yanında şöyle yapsin eşi yokmu söyle ona o yapsin
tarafından
Benim komşum yaşlı bı teyze.okuyup sırtımı birden iki kere tekmeledi ödüm koptu :D ondan sonra geçti :D teminde yazdım nazar olmuştur diye bence nazardan bnm nazardan di cunku
0 oy
tarafından
Canım nazar olmuş yaşlı bir kadına okutsun yaşlıların okuması çok iyi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Oflu61oflu (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 64 göst.