0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar Trendyoldan beşik siparişi verdim internet üzerine şimdi de uygulamayı indireyim dedim uygulama yorumlarında hep şikayet var içime kurt düştü sipariş verip sıkıntı yaşayan varmı

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öyle ürünleri netten almasan daha iyi olur. Baya kötü geliyor.
(7 puan) tarafından
Ya yaşadığım yerde bulamadım bir türlü mecbur kaldım biraz yoksa görüp almayı tercih ederim tabiki inşallah sıkıntı olmadan ulaşır elime
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Ben trendyol uygulamasini kullaniyorum bisi yok kuzum 
(964 puan) tarafından
Besik icin diyosan kotu yorum varsa alma
(7 puan) tarafından
İnşallah yaa
(7 puan) tarafından
Yok beşik için hep iyi şeyler söylemişler o yüzden sipariş verdim play storeden Trendyol uygulamasını indirdim oradaki yorumlar kötüydü ben uygulama üstünden değil internetten sipariş vermiştim
(964 puan) tarafından
Heee ben uygulamadan veriyom heo
(7 puan) tarafından
Ay içim rahatladı iyice evhamlı oldum ben bu aralar ya bebeğin herşeyi neredeyse hazır ama sanki hep eksik bişeyler kalıcak gibi
0 oy
(874 puan) tarafından
Uygulamadan veriyorum her siparişimi başörtü ayakkabı çanta ilaç bile aldım kozmatik ürün bile aldım sıkıntısız vaktinde teslim edildi canım hiç problem yaşamadım istisna elbet olabilir ama aile fertlerim de ordan alışveriş yapıyorlar sikayet duymadım 
(7 puan) tarafından
İçim rahatladı biraz İnsAllah sorun olmaz
0 oy
tarafından
Beğenmezsen iade edersin canım binlerce mağaza var değişir kalitesi
(7 puan) tarafından
İnşallah istediğim gibi gelir ya eşim güvenmiyor internet sitelerine ama ben başka sayfalardan çok alışveriş yaptım sıcak bakmadı ama ben istiyorum diye kırmadı beni bakalım nasıl bişey gelicek
tarafından
Insallah canim
0 oy
(171 puan) tarafından
Trendyoldan aldığınız satıcı önemli. Ben her alışverişimi trendyoldan yaparım. Begenmedigim olursa koşulsuz iade hakkım var. 
(7 puan) tarafından
Verdiğim üründe de var 15 gün içinde iade edebiliyosun
0 oy
(245 puan) tarafından
Bende beşik dahil herşeyi Trendyol dan aldım tabi yorumlara dikkat et bı de satıcının puanına benim bugüne kadar alıp memnun olmadığım bişey olmadı
(7 puan) tarafından
Yorumları çok güzeldi sorduğum sorulara da cevap aldım hep bu yüzden verdim siparişi
(245 puan) tarafından
Niye düşünüyorsun ki al o zaman beğenmezseniz iade edin
0 oy
tarafından

İptal et canım başka modellere bakarsın yorumları da okuyup öyle sipariş verirsin

(7 puan) tarafından
Beşik için yapılan yorumlar çok güzel canım Trendyol uygulaması için iyi yorumlar yapılamamış play storeden
tarafından
Aaa bende beşik sandım. Yok canım ben kac kere uygullama uzerinde siparis verdim sehpa bile aldım bir sorun çikmadi. Onemli olan satıcı ve alacağın ürün.
(7 puan) tarafından
Onlarda sorun yok yorumları çok güzel alanlar hep memnun
tarafından
O zaman iptal etme canım ürünü aldığın satıcı gönderiyor trendyol sadece aracı o kadar.
0 oy
tarafından
Ben trendyolda bildiğim markalardan alışveriş yapıyorum iade şansın var beğenmezsen hemen iade talebi oluştur ya da kargoya verilmediyse siparişi iptal et de paran yatar 
(7 puan) tarafından
İptal etsem bile başka internet sitesinden vericem sipariş mecbur burada bulamadım istediğim beşiği bir iki model var hiç güzel değil
tarafından
O zaman bekle gelsin memnun olmazsan gönderirsin
(7 puan) tarafından
Mecbur öyle yapıcam artık
0 oy
(173 puan) tarafından
Yaşamadım canım mutfak masa sandalyemi bile trendyoldan aldım sadece vidasını eksik gondermıslerdı onuda aradım tekrar gonderım sagladılar sıkıntı olacagnı sanmıyorum
(7 puan) tarafından
Yaa sağolun cevaplarınızı için rahatladım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bende  sipariş  vermiştim  memnun kaldım  tabi  üründen  ürünede  değişiyor  ben önce  hep  alacağım  ürünlerin  yorumlarına  bakıp  o şekilde  alırım 
(7 puan) tarafından
Bende o şekilde aldım baya bir okudum baktım ufak tefek şeyler olunca neyse de beşik olunca aklım kaldı biraz ama yorumlarınızı hep iyi yöndeydi
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bende beşiği trendyoldan aldım büyüyen beşik aldım kendimiz kurduk bir sıkıntı olmadı. Ama yorumlar çok önemli 

(7 puan) tarafından
Bende büyüyen beşik sipariş ettim yorumları da çok güzeldi Trendyol uygulaması için olan yorumlar kötüydü canım play storeden indirdim şimdi oradaki yorumları diyordum ben
(11,505 puan) tarafından
Hangi satıcıdan aldın ben yoruma attığımdan aldım ben çok ilgiliydi beşikte güzel
(7 puan) tarafından
Diverso home
(11,505 puan) tarafından
Bende oradan aldım
0 oy
(392 puan) tarafından
Ben yeni evlendiğim sıralar mutfak banyo girişe portmanto çamaşır odama dolap falan hepsini trendyol dan getirttim gelen ürünlerin bir kısmı tam bir kısmı eksik ve kalitesiz geldi ayrıca kargo kapıma kadar çıkarmadı ben apartman girişinden kendim çıkarmak zorunda kaldım eve eksik gelen kalitesiz olan ürünleri iade gönderdim ama bu kez de iade için ambalajını bozulmamış bir şekilde gönderin dediler kargoya kendim götürdüm paketlemeyi kendim yaptım yani anlayacağın bu tarz büyük eşyaları almanı çokta tavsiye etmem başın ağrımaması için onun dışında ben de herşeyimi trendyol dan alıyorum çok memnunum 
(7 puan) tarafından
İlk defa büyük parça siparişi verdim yorumları çok güzeldi burda istediğim beşiği bulamadım bir türlü mevcut kaldım aslında biraz
(7 puan) tarafından
Canım sayfaya baktım da büyüyen beşik yok diğer modellerden burda var ben büyüyen beşik istiyorum
(392 puan) tarafından
0-5 yaş aralığı için olanlar var kuzum büyüyen beşik dediğin genç odası gibide kullanmak istiyorsun ileride sanırım canım evet yoktu o tarz beşik
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Buydu benim aldığım 

image

(7 puan) tarafından
Benim sipariş verdiğim de bundan memnun musun peki
(7 puan) tarafından
Aynı satıcıdan almışız
(11,505 puan) tarafından
Daha Doğumum olmadı ama gayet sağlam ev taşırken sökmedik bir sıkıntısı olmadı kurulumunu biraz zor yaptık o kadar. Birde yatak konulucak tahtayı düzgün takmak lazım.
(7 puan) tarafından
Anladım canım inşallah benim elime de sagsalim ulaşır
(11,505 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(154 puan) tarafından
Uygulama gayet güzel canım önemli olan uygulamadan alacağın ürünlerin yorumları ürünlerin altında firma ile ilgili yorumları mutlaka oku ona göre sipariş ver

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 118 göst.
0 oy
2 cevap 116 göst.
21 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevdalinkakusu (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.

380,277 soru

11,385,900 cevap

34,886 kullanıcı

...