0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (1,750 puan) tarafından

kızlar merhaba utanarak sormak istıyorum 42 gun önce sezeryabla doğum yaptım ilk bebeğimi kaybettim 33 haftalık  dekolman olduğu için rahmim morarmışdı yani zehirlenmeye başlamışdı ikiniciye 6 ay sonra gebe kaldım 35+1 de doğum yaptım söylemesi ayıp doktor konturollü ilişkiye girdim çok acı oldu şimdi vajen girişinde sert bişey var internetden bakıyorum rahim sarkması diıo perşembeye randevu alabildm anca biliyorum altdan muane yapacaklar korkuyorum benim gibi olan var mı bi ağrım sancım yok sadece girişinde elime değen bişey var  acaba rahim sarkmasımıdır hafif olunca bi tedavi gerekmiyomuş sanırım oyle kalınca ilerliyomu iyice dışına çıkıyo mu delircem düşünmekden

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilgim yok canim geçmiş olsun
(1,750 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım ama umarım değildir ya daha 20 yaşındayım
tarafından
İnşallah canım ama uzulme bildiğim kadarıyla ameliyatı var
(1,750 puan) tarafından
Varmış ama riskleride varmış
tarafından
O kadarını bilmiyorum hiç canim
(1,750 puan) tarafından
Çok teşşekkür edeim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun canim bunu en iyi doktorun bilir sabret persembeye kadar 
(1,750 puan) tarafından
Çok teşekkir ediyorum
0 oy
(434 puan) tarafından
Korkma canım. Dogum yapmasan dahi bazen bekarlarda bile rahim sarkmasi olabiliyor. Birsey yoktur insallah. Benimde varmis sarkma kegel egzersizi yapiyorum arada beceriyormuyum bilmiyorum ama. Henuz tekrar kontrolede gitmedim bende gitcem bakalim ne dicekkk. Erteliyom habire :D
(1,750 puan) tarafından
İçimi rahatlatdın canım çok sağol ben evhamlı bi insanım perşembe olmaz artık bana sanada çok geçmiş olsun
(434 puan) tarafından
Sagol.canim :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 127 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
15 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eslos65 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busra_yasar123 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
31 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu

379,397 soru

11,356,620 cevap

34,833 kullanıcı

...