0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından
İlk önce mutfak tezgahında vardı ilaç alıp temizledim şimdi ise banyo yatak oodam salonda ve oturma odasında var ve tekrar mutfağa geçti yardımcı olun nasıl kurtulurum kucuk sarı karınca üstelik 7senedir oturuyoruz daha 1aydir karınca gördüm ilk defa 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karınca yemi al
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Nerede yaşıyorsunuz merak ettim de bizim buralarda bu ara çok fazla var vallahi ilaç da döküyorum bitmiyorlar 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçen komşum söyledi tarçın dökmüş çıktığı yerlere gelmiyormuş daha
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kuru nane dök
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Trendyolda bion marka karınca spreyi var anneme aldım ama daha kullanmadık.Yorumlarda herkes çok memnun.
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bizde de vardı hem de öyle böyle değil halı altını bir kaldırdım ki abooooo ordu her köşesi hemde. Sanırım amca çocukları fln hep toplanmış yatakta yatak odası içinde hatta bildiğin yastığın üzerinde bile vardı daha bı kaç gün önceye kadar.. çocuk emziryrm yatağımda kolum oğlumun yüzü kafam gözüm hep doluydu patladım en son mecbur karınca ilacı alıp kaynanamdn sıktım geçti şimdilik bakalm ins snn de geçer ilaç almadan geçmiyor maalesef cnm ya
0 oy
(601 puan) tarafından
Arkadaşım bebek pudrası sepmis balkondan içeri geliyo onun.balkon kapısına serpmis oralarda hiç yoktu üstten pencereden tirmaniyolar gerçi o ayrı :) dene istersen
0 oy
(566 puan) tarafından
Vebi al Trendyol dan bende aynı oldu evi bastılardı ne yapsam geçmedi şimdi rahatım
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benim evimdedir hep oluyor ya bide tezgahın üstünde midem bulaniyor
0 oy
(724 puan) tarafından
Geldiği yere tarćin serptim canım çok şükür gelmiyor 
0 oy
(342 puan) tarafından
Eczane de ilaçları var al ya da eve ilaçlama çağır geçerler. Bir de benim inandığım bir şey var. Başıma çok geldi. Karınca basan ev taşınıyor. Bizim oturduğumuz evleri karınca basardı ve aradan bir süre sonra biz taşınırdık. Karınca yüklüyor derler eskiler. 
0 oy
(132 puan) tarafından
Karinca sorunu bendede var daha cok mutfakta oluyo birde banto tarafinda yem aldm ama daha kullanmadm Raid sprey var sklyorm onu bolca 1 hafta gelmiyo sonra tekrar geliyo tekrar skyorum yine bi hafta gelmiyo simdilik bu sekilde yapiyorm ben
0 oy
tarafından

Karınca sorununa kökten cozüm

DOMESTOS

:D

Kokusundan rahatsız oluyolar karınca gelebilecek yerleri sil hep zaten bi kokusunu alınca gelmezler tekrardan hemen gidiyorlar 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 691 göst.
5 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 99 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mami (567 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 59 göst.
0 oy
6 cevap 91 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde smyraksmz (76 puan) tarafından soruldu